Joanna Jędrzejczyk nie chce rozmawiać z mediami o Colbym Covingtonie, lecz daje jasno znać, że nadal nie ma zamiaru też wybaczyć mu zagrań medialnych. Polka w najnowszym wywiadzie z Arielem Helwanim wypowiedziała się na temat zachowania byłego pretendenta do tytułu kategorii półśredniej oraz jasno dała znać, że według niej powinien on zostać wyrzucony z „American Top Team”.

Nie chcę rozmawiać o Colbym Covingtonie, bo jest ogromnym kłamcą. Cały czas chce popularności, chce skupiać na sobie uwagę, bo nie ma nic zaoferowania temu światu. Jest świetnym sportowcem, naprawdę ciężko pracuje na treningach. W mediach nie jest jednak sobą, te wszystkie teksty ktoś mu pisze i nawet wiem kto. Współczuję mu, że musi naskakiwać na mnie, Jorge czy Dustina. Ciężko pracujemy na treningach, jesteśmy prawdziwymi wojownikami, a on próbuje nas wykorzystać. Nie chcę tego komentować. Jest po prostu wielkim kłamcą.

Dan Lambert powinien go wyrzucić z ATT. Oczywiście, że tak powinien zrobić. On przynosi wstyd temu miejscu. Dla mnie ten obiekt to mekka. Kiedy nagrywaliśmy tam program, on przychodził tam z jakimiś brudnymi Dianami, naprawdę brzydkimi dziewczynami i gada na mój temat takie rzeczy… Nie chcę o nim mówić. Reprezentuje bardzo niski poziom.

Konflikt tej dwójki trwa już od jakiegoś czasu. Covington otwarcie krytykował w mediach Jędrzejczyk twierdząc, że „Polka się w nim podkochuje”. Była mistrzyni kategorii słomkowej nie pozostawała obojętna wobec słów Amerykanina, którego otwarcie skrytykowała w wywiadzie dla Sport.pl.

W konflikcie z Covingtonem nadal pozostaje także Jorge Masvidal, który co jakiś czas na swoim profilu na Twitterze otwarcie atakuje byłego przyjaciela. Nie wiadomo co będzie dalej z Covingtonem jeśli chodzi o współpracę z ATT. Powstała tam nawet zasada mówiąca o trash-talku pomiędzy zawodnikami.

31 KOMENTARZE

 1. Czemu Asia zaczyna zdania od "nie chcę o nim rozmawiać", a potem o nim mówi? Zero uwagi tylko i wyłącznie zadziała na takiego gościa. Rozumiem, że chce się "bronić" (IMO nie ma przed czym), ale to tak jak z COVID – trzeba zajebać social distancing od takiej jednostki i się kompletnie nie przejmować. Łatwe to nie jest, ale skuteczne.

  przecież ta wypowiedź już była.

  Nie, to nowy wywiad.

 2. Kiedy nagrywaliśmy tam program, on przychodził tam z jakimiś brudnymi Dianami, naprawdę brzydkimi dziewczynami

  aśka zazdrosna. coś jest na rzeczy. :goldi:

 3. Dzień dobry.

  HEJT STOP. Ponownie apeluję do Redakcji o niepublikowanie takich wypowiedzi.

  Pozdrawiam.

 4. aśka zazdrosna. coś jest na rzeczy. :goldi:

  Taaa,bo Ty kurła miss polonia jesteś :mjsmile:

  EDIT

  Nie zacytowało wszystkiego czego chciałem

 5. Dżoana zirytowana bo dostała kosza a przecież koleś ewidentnie ma jakiś problem.

  Kreuje się na króla rednecków a pewnie kocha inaczej.

 6. Taaa,bo Ty kurła miss polonia jesteś :mjsmile:

  EDIT

  Nie zacytowało wszystkiego czego chciałem

  jak już to mister :beczka:

 7. wygra z nim tylko w klatce a na ulicy dostaje w pizde, czego nie kumasz?:lol:

  Tym bardziej jak go w dwoch z Romero dojada! #ulicabezzasad

 8. Chyba od niego

  O ! Tutaj nie ma 1 jedynki ! Jak ja na niego trafiłem to już dwóch u góry nie miał 😀

  "Najgorszy koks"

  :mjsmile:

  Dddd yyyy tttt

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.