Fani we wrześniu tego roku zobaczą zwieńczenie konfliktu na linii Tyron WoodleyColby Covington. Jak podaje MMA Fighting oraz sam były mistrz kategorii półśredniej, pojedynek obu panów ma odbyć się 19 września w UFC Apex w Las Vegas. Organizacja nie potwierdziła jeszcze oficjalnie tego pojedynku.

Covington (15-2 MMA) w ostatniej walce musiał uznać wyższość mistrza kategorii półśredniej UFC, Kamaru Usmana na UFC 245. Zawodnik na swoim koncie ma wygrane z m.in. Robbiem Lawlerem, Rafaelem dos Anjosem i Demianem Maią.

Woodley (19-5-1 MMA) stracił pas mistrzowski kategorii półśredniej UFC na rzecz Kamaru Usmana na UFC 235. Po roku wrócił do klatki, aby zmierzyć się z Gilbertem Burnsem. Aktualnie „T-Wood” zajmuje 5. miejsce w rankingu UFC, zaraz za Leonem Edwardsem, z którym miał bić się na nieodbytej gali w Londynie. Woodley nie ma także najlepszych relacji z Colbym Covingtonem i to może on będzie jego kolejnym przeciwnikiem. Obaj panowie przegrali swoje ostatnie pojedynki.

10 KOMENTARZE

 1. A tu Woodley wyjdzie do walki w dyspozycji jak z Tillem i tyle z Colby będzie. A tak serio to jak Tyron nie ogarnie dupy i zawalczy jak w dwóch poprzednich walkach to Covington go sponiewiera i po tej walce Woodleyowi nie zostanie nic innego jak otworzyć sklep "5-10-15"

  :antonio:

 2. Woodley w primie zrobiły to w pierwszej rundzie. Teraz to raczej zostanie osmieszony a że obsraniec jest to pewnie przez cała walke nawet nie kiwnie palcem.

 3. Kolba go w stojce rozpyka i nawet nie bedzie szedl w zapasy.

  Nie byłbym taki pewien, Woodley mimo wszystko dysponuje mocnym uderzeniem, a szczęka Kolby obecnie jest pod znakiem zapytania.

 4. Łudleja można nie lubic, ale trzeba mu oddać że nie szuka walki na przetarcie i nie obsrał się przed gościem, który może zafundować mu trzecią porażkę z rzędu

 5. Łudlej wcale nie jest past prime, dostał niepasujących mu przeciwników,zresztą Usman jest numerem 1 a Burns jest też w pierwszej 5 to są najlepsi zawodnicy a Tajron zawsze był trochę czajnik.

  Ja mam w tej walce 45-55 dla Kolby bo jest troche dziurawy obronie a Łudlej ma potężny cios.Kolba ma co prawda świetne zapasy ale też problemy z kontrolą bo jest słaby fizycznie więc czarny może szybko wstawać. Może przeważyć kondycia Kolby i oby tak się stało.

 6. Nie byłbym taki pewien, Woodley mimo wszystko dysponuje mocnym uderzeniem, a szczęka Kolby obecnie jest pod znakiem zapytania.

  Tyron to ostatni raz uspil kogos 100 lat temu. Woodley jest tak ostatnio chujowy ze Kolba go bedzie okladal jak worek treningowy. Tym bardziej ze Kolba wyprowadza od chuja ciosow nie jakies mocne luje ale z geby tatara mu zrobi tym pykaniem…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.