Colby Covington po wygranej z Tyronem Woodley jest chętny na pojedynek z powracającym do rywalizacji Nickiem Diazem. „The Chaos” udanie wrócił do oktagonu po porażce z rąk Kamaru Usmana, aby pokonać byłego mistrza kategorii półśredniej przez TKO. W rozmowie z m.in. MMA Junkie Covington wyznał, że jest otwarty na pojedynek z Nickiem Diazem, który otwarcie mówi o powrocie do rywalizacji na początku przyszłego roku.

Bardzo chciałbym walczyć z Nickiem. Jako zawodnik utrzymuje bardzo dobre tempo. Bardzo chciałbym się z nim zmierzyć i myślę, że to byłaby łatwa walka. Odeślę go na emeryturę, tak jak zrobiłem to z Woodleyem. Nick Diaz nigdy już by nie zawalczył po pojedynku ze mną, obiecuję wam to.

Covington po walce z Woodleyem wyzwał także na pojedynki Kamaru Usmana oraz Jorge Masvidala. Zawodnik chce rewanżu z mistrzem kategorii półśredniej. Pierwsze starcie obu zawodników było bardzo wyrównane, lecz to „Nigerian Nightmare” był ostatecznie górą odprawiając Covingtona ciosami w 5. rundzie. Jeśli chodzi o Masvidala, niegdyś Covington przyjaźnił się z „Gamebredem”, lecz teraz zawodnicy nie darzą się sympatią. Po rozstaniu Colby’ego z ATT konflikt się zaognił, a były tymczasowy mistrz jasno daje znać, że jest chętny na walkę z byłym przyjacielem.

Zobacz także: Pierwsze słowa Woodleya po przegranej z rąk Covingtona

17 KOMENTARZE

 1. On chyba serio myśli, że jest jakimś zabójcą jak np Rumble. Jeszcze zapomniał dodać , że zostawi go w kałuży krwi jak wszystkich poprzednich rywali:waldeklaugh:

 2. Jak nie lubię pozerów Diazów i mam w dupie czy będą się jeszcze kiedykolwiek bić, tak z Kolbą bym ich chętnie zobaczył, bo zabiłby jednego po drugim w ciągu jednego wieczoru i to w poniżającym stylu.

 3. Jeszcze zapomniał dodać , że zostawi go w kałuży krwi jak wszystkich poprzednich rywali

  Maie zostawił :fjedzia::razz:utinlaugh:

 4. colby covington przyśpiesza emerytury zawodników :joe:

  No zważywszy, że starszy Diaz jest na emeryturze już z 5 lat, to nie tylko przyśpiesza, ale nawet zagina czasoprzestrzeń i cofa się w czasie

 5. Eeee bez jaj. Kolba zbije wszystkich których wymienił poza Usmanem. Masvidala, Diazow obu owszem zbije bez problemu. Ale Usmana nichuja.

 6. Nie dla pas kiełbasa. Jak Nick wróci to nie po to żeby zostać obity w parterze przez Kolbę. :whodefuk:

  To on kogoś obił w parterze? Nie jest wprawdzie moim ulubionym zawodnikiem, więc za wielu jego walk nie widziałem, ale w tych co widziałem, to tylko kogoś przytulał.

 7. więc za wielu jego walk nie widziałem, ale w tych co widziałem, to tylko kogoś przytulał.

  tak to bywa jak się ogląda mmej od niedawna

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.