Cody Garbrandt wróci do oktagonu UFC na marcowej gali w Columbus w Ohio. Rywalem byłego mistrza kategorii koguciej będzie Raphael Assuncao. Walką wieczoru tego wydarzenia będzie starcie Francisa Ngannou z Jairzinho Rozenstruikiem. Gala odbędzie się 28 marca 2020 roku.

Garbrandt (11-3 MMA) wróci do oktagonu UFC po trzech przegranych z rzędu. W ostatnim pojedynku znokautował go Pedro Munhoz na UFC 235. Amerykanin to były mistrz kategorii koguciej największej organizacji MMA na świecie. Na swoim koncie ma wygrane z m.in. Dominickiem Cruzem czy Thomasem Almeidą.

Munhoz (22-7 MMA) przegrał dwie ostatnie walki – kolejno z Marlonem Moraesem i Corym Sandhagenem. W swojej karierze wygrywał z m.in. Pedro Munhozem, Marlonem Moraesem czy Aljamainem Sterlingiem.

12 KOMENTARZE

  1. Oni poważnie chcą, zeby Codyemu nie została żadna szara komórka dając mu takiego rywala, gdy ten jest po trzech porażkach przez KO z rzędu.

  2. Ciężki nokaut na KOdaku od Rafała będzie. Szkoda KOdaka tak po ludzku. Trzymaj się jakoś. Pozdro 600

  3. zobaczymy czy z KOdy'ego jeszcze coś będzie, czy juz kompletnie rozbity, 3 ostatnie walki,3 KO a przecież to nie ciężka… w sumie jak złapali tego dupka TJ Dillashawa to powinni zmienić tamte walki na NC, nie zmienia to faktu, że 3 razy leżał.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.