Israel Adesanya ma poradę dla byłego mistrza kategorii średniej, Chrisa Weidmana. Amerykanin jakiś czas temu stwierdził, że jest bardzo złym zestawieniem dla mistrza i jest w stanie pokonać „The Last Stylebendera”. Na swoim profilu na Twitterze Weidman wyliczył byłych wspólnych rywali, z którymi mierzyli się z Adesanyą w przeszłości. Mistrz odpowiedział na zawołanie Amerykanina.

Hej, właśnie zobaczyłem, że mam 2 wspólnych rywali z Adesanyą. Gasteluma, którego skończyłem przed czasem i Silvę, którego skończyłem przed czasem dwukrotnie. Adesanya ledwo co wygrał decyzją z tymi zawodnikami. Adesanya to kolejny Silva, który nie ma czarnego pasa w BJJ. Łatwe pieniądze!

Chris… Wygraj najpierw kilka walk. Mam już ciebie rozpracowanego. Widziałem cię kilka razy. Widziałem jak próbujesz kogoś trafić i ci się to nie udaje. Wiem jak rozpier*olić cię gdy będziesz próbował mnie obalić na różne sposoby. Jestem 10 kroków przed tobą. Wiedziałem, że kiedyś użyję tego filmiku żeby udowodnić, że już wszystko wiem!

Byłeś dla mnie wtedy bardzo miły twarzą w twarz patrząc na to co gadałeś do swojego telefonu. Jesteś strasznie dwulicowy! Złapałbym twoje słabe dupsko i cię rozje*ał! Pamiętasz naszą interakcje tej nocy i doskonale wiesz, że jestem problemem, którego nie chcesz mieć.

Weidman (15-5 MMA) ma za sobą trudniejszy okres w karierze. Przed ostatnim starciem, na sześć walk wygrał tylko raz i był po dwóch porażkach z rzędu. Zawodnik liczy jednak cały czas na powrót na szczyt i możliwość walki mistrzowskiej. W ostatniej walce wygrał z Omarim Akhmedovem przez decyzję sędziowską. Wymieniając wspólnych rywali Amerykanin zapomniał o Yoelu Romero, który znokautował go w trzeciej rundzie pojedynku. Adesanya (20-0 MMA) zwyciężył z „Żołnierzem Boga” przez decyzję sędziowską chociaż nie była to walka, która porwała kibiców. Mistrz w ostatnim pojedynku bez żadnych problemów poradził sobie z Paulo Costą.

18 KOMENTARZE

  1. Film przestawia murzyna w futrze i czapeczce z daszkiem. O złotym łańcuchu nie wspomnę. Adesanya utrwala najgorsze stereotypy przypisywane jego kolorowi.

  2. Niech ktoś Krzysiowi zabierze telefon, bo robi z siebie pośmiewisko. Szkoda gościa, widać, że powoli się coś tam odkleja pod kopułą.

  3. Akurat dobrej klasy zapaśnik mógłby porobić chudzielca.  Problem w tym że takiego obecnie nie ma w tej wadze

  4. Śmieszne jest to, że Chris ominął Yoela we wspólnych rywalach. Warto też pomyśleć jak wyglądała jego walka z Romero. Nie radził sobie tak źle, ale kolano co zebrał to jego. 🙂

  5. Jeżu jak ja bym chciał żeby ten niebiałonormatywny koleżka zebrał jakiś srogi nokaut ale mimo szczerej antypatii do tego typa nie widzę aktualnie nikogo w jego wadze z kim mógłby przegrać :siara:

  6. Akurat dobrej klasy zapaśnik mógłby porobić chudzielca.  Problem w tym że takiego obecnie nie ma w tej wadze

    Chimaev

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.