tom_watson
(fot. Dave Mandel/Sherdog.com)

Starcie Chrisa Camozziego z Tomem Watsonem dodane zostało do karty walk gali UFC Fight Night 73.

Chris Camozzi (MMA 21-10) na siedem ostatnich walk, przegrał aż pięć. Najgorszy okres miał między rokiem 2013 a 2014, kiedy to zaliczył porażki aż w czterech pojedynkach z rzędu. Passa ta była bezpośrednią przyczyną rozwiązania z nim kontraktu przez organizację. Były uczestnik The Ultimate Fighter 11 szybko odbił się od dna i na galach Prize FC zdobył dwa błyskawiczne zwycięstwa, które pomogły mu wrócić do UFC. Pomógł mu również Yoel Romero (MMA 9-1), który wypadł z walki z Ronaldo Souzą (MMA 22–3, 1NC). Chris wszedł w zastępstwo dla Brazylijczyka, jednak walka trwała dwie i pół minuty, bo tylko tyle potrzebował „Aligator”, by poddać Camozziego.

Również Tom Watson (MMA 17-8) jest po porażce. W ostatnim boju mierzył się z Rafaelem Natalem (MMA 20-6-1), z którym przegrał jednogłośnie na punkty. Anglik w UFC nie ma wielkich sukcesów. Na sześć pojedynków, zdołał tylko dwukrotnie podnieść rękę w geście triumfu. Pokonał Stanislava Nedkova (MMA 12-2, 1NC) oraz  Sama Alveya (MMA 26-6, 1NC).

Gala UFC Fight Night: Teixeira vs. Saint Preux odbędzie się 8 sierpnia w Nashville.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.