Calvin Kattar jest obecnie na fali dwóch zwycięstw z rzędu. 32–latek ostatni raz w oktagonie był widziany w lipcu bieżącego roku, kiedy to pokonał Dana Ige przez jednogłośną decyzję sędziów i tym samym awansował na szóstą pozycję w rankingu wagi piórkowej, stając się jednym z czołowych pretendentów w tej dywizji.

„The Boston Finisher” udzielił ostatnio wywiadu dla MMA Junkie, w którym oznajmił, że w swoim następnym pojedynku chciałby zmierzyć się z byłym mistrzem kategorii do 145 funtów, Maxem Hollowayem.

Yair vs Zabit oraz Ortega vs „Koreański Zombie” – te walki były zaplanowane już wcześniej. Miejmy nadzieję, że w końcu się odbędą. W takim wypadku tylko ja i Max nie będziemy mieli dobranych rywali. To byłby zaszczyt dzielić z nim klatkę. Uważam go za jednego z najlepszych zawodników w historii tej dywizji, a zwycięstwo nad nim mogłoby być prawie równe zdobyciu pasa. Myślę, że każdy, kto pokona Maxa zasługuje na walkę o tytuł bądź pierwszeństwo do niej. Jest to okazja, aby doprowadzić do naszego pojedynku.

Niedawno prezes amerykańskiej organizacji ogłosił, że wkrótce rozpocznie się produkcja dwudziestego dziewiątego sezonu programu „The Ultimate Fighter”. Kattar przyznał, że byłby zachwycony możliwością wzięcia udziału w tym reality-show jako trener wraz z Hollowayem.

Byłoby świetnie, jakby do tego doszło – wiem, że trwają rozmowy odnośnie TUF-a. Wielkie nazwisko w osobie Maxa kontra taki obiecujący prospekt, jak ja. Moglibyśmy się też przy tym dobrze bawić.

Zobacz także: Wkrótce rozpocznie się produkcja kolejnego sezonu TUF-a

7 KOMENTARZE

  1. Świetne starcie i jedyne w obecnej sytuacji w piórkowej które ma sens dla obydwóch. Mógłby być jeszcze Emmett, ale ten zanim wróci po kontuzjach to oni zdążą pewnie i ze dwie walki stoczyć.

  2. Chłop co ma 32lata nazywa siebie prospektem? :damjan:

    Mimo to walka z Maxem co coś lepszego niż trzecia walka Maxa z Volknanovskim

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.