Wczoraj oficjalnie potwierdzono, że Cain Velasquez rezygnuje z kariery w MMA na rzecz występów we wrestlingu dla największej organizacji, WWE. Były mistrz UFC wystąpi na gali w Abu Dhabi, gdzie zmierzy się ze starym przyjacielem, Brockiem Lesnarem. W rozmowie z mediami Velasquez zdradził jak na te wieści zareagował prezydent UFC, Dana White.

Rozmawialiśmy przez telefon. Wspiera mnie w 100%. To była dobra rozmowa pełna szacunku. Podziękował mi za wszystko co zrobiłem. Ja również podziękowałem mu za to jak pomogła mi ta organizacja. Dał mi swoje błogosławieństwo. Powiedział mi, że to co robię jest niesamowite i mam jego pełną zgodę i wsparcie w tym co zamierzam.

Velasquez to były mistrz kategorii ciężkiej największej organizacji MMA na świecie. Co ciekawe, ma on na swoim koncie wygraną w oktagonie z Brockiem Lesnarem, którego odprawił ciosami na UFC 121. „Rewanż” obu panów w ringu do wrestlingu odbędzie się 31 października.

6 KOMENTARZE

  1. Czy na prawde myslal tak

    Rozmawialiśmy przez telefon.Nie Wspiera mnie w 100%. To nie była dobra rozmowa pełna szacunku. Nie Podziękował mi za wszystko co zrobiłem. Ja również nie podziękowałem mu za to jak pomogła mi ta organizacja. Nie Dał mi swoje błogosławieństwo. Powiedział mi, że to co robię nie jest niesamowite i nie mam jego pełną zgodę i wsparcie w tym cozamierzam.

    Tak bylo nie zmyslam

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.