Brian Kelleher nie zaliczy początku 2021 roku do udanych. „Baldy Ed” w następnej walce w oktagonie UFC miał zmierzyć się z Rickym Simonem na zbliżającej się gali UFC Fight Island 7, lecz z powodu pozytywnego testu na COVID-19 jego walka zostanie anulowana. Kelleher na swoim profilu na Twitterze odniósł się do tych informacji.

Myślę, że to fałszywie pozytywny wynik. Zobaczymy niedługo. Wrócę do klatki. Dziękuję tym, którzy wykazali troskę. Ludzie, którzy są w moim otoczeniu są zdrowi, mieli negatywne wyniki testów. Mam nadzieję, że uda nam się zawalczyć już w lutym. Wiem, że chcecie zobaczyć ten pojedynek.

Simon (MMA 16-3) do swojej ostatniej walki przystępował po dwóch porażkach z rzędu, jednakże przełamał tę niechlubną passę pokonując Raya Borga przez niejednogłośną decyzję sędziów w maju. 28-latek większość walk w karierze wygrywał przez decyzje sędziowskie.

Kelleher (MMA 22-11) to weteran wszechstylowej walki wręcz, który w 2020 roku stoczył aż cztery pojedynki. Popularny „Boom” ostatni raz oktagonie był widziany właśnie we wrześniu, kiedy to w zaledwie 39 sekund poddał Raya Rodrigueza. 18 z 22 wygranych w karierze zawodnik zdobywał przez skończenia przed czasem.

2 KOMENTARZE

  1. Ufc róbcie więcej testów

    :applause::applause::applause:

    :siara:

    Z ksw nie wypadla żadna walka z powodu covid bo nie robią wogole testów.

    (Mam na myśli okres od maja)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.