Brandon Royval na gali UFC 253 stoczył swój drugi pojedynek pod szyldem amerykańskiej organizacji. Jego rywalem był niezwykle wymagający Kai Kara-France. Starcie to od początku do końca obfitowało w wiele emocji, ale ostatecznie Amerykanin pokonał swojego oponenta przez poddanie w drugiej rundzie. Po zakończonym wydarzeniu, obaj zawodnicy zostali nagrodzeni dodatkowymi 50 tysiącami dolarów za walkę wieczoru.

„Raw Dawg” udzielił ostatnio wywiadu dla portalu BJPENN, w którym wypowiedział się na temat sobotniego starcia.

To była dominacja z mojej strony. Nie byłem tak silny jak on, ale wiedziałem, że trafiam celniej i jestem lepszy w stójce. Dla mnie to wielka sprawa, że go skończyłem. Znokdaunowałem go dwa razy i sprawiłem, że poszedł po nogi, czego nigdy nie robi.

Wspomniane zwycięstwo zapewniło Royvalowi awans na siódmą pozycję w rankingu kategorii muszej. 28–latek oznajmił, że chciałby stoczyć w tym roku jeszcze pojedynek i ma nadzieję, że będzie to eliminator do walki o tytuł mistrzowski.

Nie wiem, czy ten występ zrobił na fanach wrażenie, ale na pewno przykułem uwagę. Liczę się  teraz w wyścigu o tytuł. Jeśli wygram np. z Askarovem, Formigą lub Benavidezem, to dostanę walkę o pas. Chcę walczyć w grudniu, z którymś z tych czołowych zawodników.

4 KOMENTARZE

  1. Wiem, że pewnie temat #nikogo ale dla takich zawodników warto śledzić tą dywizje. Wcześniejsze jego zwycięstwo z Elliottem robi wrażenie. Czołówka muszej teraz jest ciekawsza niż za czasów Cejudo czy Johnsona, Royval, Askarov, Peraz, Pantoja, Moreno i nowy mistrz Figureido :jimcarrey:

  2. Gdzie tam nikogo, ostatnia walka Figueiredo swietna… A wlasnie pierwsza runda Royval vs. Kara-France jak i cala walka bajeczka :applause: chyba nawet bonus dostali oboje..

  3. Nikt w chłopaka nie wierzył, a wszystkim naszym hazardzistom kupony popsuł, ale mi dał pięknie zarobić. :roberteyeblinking:

    Ale z Figueiredo szans raczej nie ma.

  4. Obejrzałem jego walkę całkowitym przypadkiem, ale gościu ma te kocie ruchy. Nie wiem kto tam teraz w tej muszej jest, chuj mnie to śmierdzący, ale ten gościu może sprawić, że Dana jednak nie skasuje kategorii krasnali 😀

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.