Tyrone Spong nie zawalczy z Oleksandrem Usykiem w ten weekend. Utytułowany kickboxer miał przywitać Usyka w kategorii ciężkiej na gali w Chicago. Jak informuje jednak promotor Oleksandra, jego rywal wpadł na dopingu przez testy VADA, przez co nie wejdzie do bokserskiego ringu.

Według informacji, promotor był gotowy na taką ewentualność i ma przygotowaną listę potencjalnych zastępstw. Występ Usyka na sobotniej gali ma być niezagrożony. Według źródeł ESPN, Spong miał wpaść na klomifenie – na tej samej substancji, którą znaleziono w organizmie Brocka Lesnara przy okazji UFC 200.

Sobotnia walka będzie debiutem dla Usyka w kategorii ciężkiej. Ukrainiec w ostatnich starciach zdominował wagę cruiser, w której zdobył tytuły mistrzowskie organizacji WBC, WBA, IBF i WBO. Usyk w swojej karierze pokonywał między innymi Tony’ego Bellew, Murata Gassieva, Mairisa Briedisa, Marco Hucka czy Krzysztofa Głowackiego.

16 KOMENTARZE

 1. Tyron jak ladnych pare lat temu sledzilem go w K1 juz nie wygladal na czystego, ale zawsze bardzo fajnie walczyl i liczylem na niego w MMA.

  A tu chlopak nawet w boksie dal sie zlapac na dopingu 🙁 co tu mowic o kontrolach w UFC

 2. Tyron jak ladnych pare lat temu sledzilem go w K1 juz nie wygladal na czystego, ale zawsze bardzo fajnie walczyl i liczylem na niego w MMA.

  A tu chlopak nawet w boksie dal sie zlapac na dopingu 🙁 co tu mowic o kontrolach w UFC

 3. Klomid to nie steryd!

  Potrzebował po prostu odbloku, ale na pewno nie po cyklu, tylko z jakiegoś innego zupełnie powodu.

  Zamykam temat.

 4. Ale przynajmniej chłop nie smęci o zanieczyszczonym mięsie kangura i nieoznakowanej odżywce tylko bierze na klatę i mówi, że ktoś go wrabia. :eddieconspiracy:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.