Były zawodnik organizacji KSW, Krzysztof Kułak (31-17-2), weźmie udział w turnieju „Best of the Best”, który od października transmitowany będzie w telewizji TVP Sport. Doświadczony zawodnik polskiego MMA został tym samym pierwszym, zaproszonym przez organizatorów uczestnikiem programu.

Kułak w ostatnich dwóch walkach przegrał przed czasem – we wrześniu 2018 roku przez poddanie z Sidneyem Outlawem (13-3), w czerwcu 2019 roku przez nokaut z Albertem Odzimkowskim (11-3). Wcześniej 38-latek prowadził serię zwycięstw, podczas której pokonał Vincenta del Guerrę (25-20), Shauna Lomasa (26-79), dwukrotnie Michała Tarabańkę (3-7) oraz Mariusza Radziszewskiego (16-17-2).

Kolejną walkę Krzysztof Kułak stoczy już 4 października na gali Celtic Gladiator 25 w Stanach Zjednoczonych. Jego przeciwnikiem będzie Christian Aguilera (11-6). Po tym starciu „Model” weźmie udział w programie „Best of the Best”, który rozpocznie się 11 października.

Zwycięzca turnieju otrzyma tytuł „Najlepszego z Najlepszych”, nagrodę finansową w wysokości 50 000 zł, oraz możliwość podpisania zawodowego kontraktu z najmocniejszą organizacją MMA w Europie, ACA. Będzie to trzywalkowy kontrakt opiewający na 10 tysięcy dolarów!

Pierwszych czterech uczestników programu zaprosi organizator „Best of the Best”. Wśród nich znajdą się również znane postacie ze świata sportów walki. Ośmiu pozostałych fighterów zostanie wybranych spośród osób, które zgłoszą chęć wystąpienia w programie. Wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w programie mogą  zgłaszać się najpóźniej do 25 września poprzez panel rejestracyjny dostępny na stronie: www.najlepszyznajlepszych.com/rejestracja.

Więcej informacji o programie możecie znaleźć poniżej:

Nowe telewizyjne show z turniejem MMA na antenie TVP Sport

48 KOMENTARZE

 1. Liczyłem raczej, że ten program będzie taką "kuźnią" młodych talentów, a tu pierwszy zawodnik prawie 40 letni Krzysztof. :stevecarell:

  "Pierwszych czterech uczestników programu zaprosi organizator „Best of the Best”. Wśród nich znajdą się również znane postacie ze świata sportów walki. Ośmiu pozostałych fighterów zostanie wybranych spośród osób, które zgłoszą chęć wystąpienia w programie."

  Jak dla mnie spoko. Mega szansa dla młodych, nieznanych zawodników, żeby pokazać się z dobrej strony na tle znanych zawodników.

 2. A juz myślałeś ze przy okazji tego programu wynaleziono wehikuł czasu i ściągają Krzycha z przed 15 lat.

  :childcry:

 3. Btw, jeszcze jedna walka i Kułak numerem jeden w Polsce pod względem stoczonych walk. Rekord.

  Kto jest nr 1 teraz?

 4. Myślałem, że w sumie to ten program skopie dupę ksw, a tu widzę, że będzie podobny poziom…

  Kurwa, dlaczego?

  :iamdone::childcry:

 5. Regularne takie turnieje co sezon i już widzę tą popularność amatorskiego MMA xD

  To właśnie ciekawe, że jeśli stworzyć by taki turniej w boksie: to naprawdę ciężko byłoby, żeby zgłosili się w miarę ogarnięci zawodnicy tak jak w MMA.

  W boksie wszyscy baliby się stracić zero w rekordzie.

  W USA był The Contender z milionem dolarów dla zwycięzcy. Szybko się skończył

 6. Myślałem, że w sumie to ten program skopie dupę ksw, a tu widzę, że będzie podobny poziom…

  Kurwa, dlaczego?

  :iamdone::childcry:

  Bo liczba jako tako rozpoznawalnych zawodników jest bardzo mała w tym kraju? Totalnej amatorszczyzny nie mogą odwalić, tam musi być ktokolwiek znany, choćby odpad z KSW. Następny Jewtuszko pasuje.

 7. Bo liczba jako tako rozpoznawalnych zawodników jest bardzo mała w tym kraju? Totalnej amatorszczyzny nie mogą odwalić, tam musi być ktokolwiek znany, choćby odpad z KSW. Następny Jewtuszko pasuje.

  Ale jak na majku nie będzie Strusa, albo kogoś mega wyszczekanego, to wyjdzie produkt dla zwykłej Janiny, i mam wątpliwość czy będzie oglądany. Choć gołe torsy fajterów zawsze wzbudzają zainteresowanie, pewnie nawet na polskim kickbokserze były tłumy. Tłumy kobiet :jimcarrey:

 8. Myślałem, że w sumie to ten program skopie dupę ksw, a tu widzę, że będzie podobny poziom…

  Kurwa, dlaczego?

  :iamdone::childcry:

  kulak odpad z ksw ma m skopac tylek ;D

 9. …możliwość podpisania zawodowego kontraktu z najmocniejszą organizacją MMA w Europie, ACA.

  :kawulpokapoka:

 10. 38-latek prowadził serię zwycięstw, podczas której pokonał Vincenta del Guerrę (25-20), Shauna Lomasa (26-79), dwukrotnie Michała Tarabańkę  oraz Mariusza Radziszewskiego (16-17-2)

  :korwinlaugh:

 11. Liczyłem raczej, że ten program będzie taką "kuźnią" młodych talentów, a tu pierwszy zawodnik prawie 40 letni Krzysztof. :stevecarell:

  Tez tak myslalem hahah

 12. Tez tak myslalem hahah

  Zgłoś się do programu. Karol poprze Twoją kandydaturę, a my będziemy wysyłać smsy:dobry:

 13. Zgłoś się do programu. Karol poprze Twoją kandydaturę, a my będziemy wysyłać smsy:dobry:

  @Norb1 to przyszla gwiazda FAME MMA. A tak w ogole to zeby zrobic 84 kg musialby odciac noge :frankapprove:

 14. Pierwsze co jak ogłosili taki program to sobie pomyślałem: "O to może w końcu jakieś prospekty, młode talenty" ; po czym wyskakują z 38 letnim zawodnikiem, który zaraz kończy karierę… Zaraz się okażę, że tu sami tacy eks zawodnicy, którzy jeszcze walczą, żeby coś dla siebie wygarnąć. Do dupy z taką robotą!

 15. Pierwsze co jak ogłosili taki program to sobie pomyślałem: "O to może w końcu jakieś prospekty, młode talenty" ; po czym wyskakują z 38 letnim zawodnikiem, który zaraz kończy karierę… Zaraz się okażę, że tu sami tacy eks zawodnicy, którzy jeszcze walczą, żeby coś dla siebie wygarnąć. Do dupy z taką robotą!

  4 zawodnikow zaprasza organizator. Pewnie to beda barwne postacie jak Kulak. 8 pozostalych przyjdzie z ulicy. Czyli nie jest tak zle moim zdaniem. Ta 4 pewnie ma byc gwarancja zeby programu nie wygral taki Walus.

 16. No generalnie trzeba dać szansę, bo wiadomo, że ktoś musi to marketingowo pchnąć do przodu, przyciągnąć.

  Jeżeli chcą to opakowac dobrze marketingowo i zapraszają kulaka do programu to nie wróżę świetlnej przyszłości. Przecież go tylko znają i pamiętają tylko ludzie "siedzący" w MMA. Dla mnie to marketingowy strzał w kolano :/

 17. Jeżeli chcą to opakowac dobrze marketingowo i zapraszają kulaka do programu to nie wróżę świetlnej przyszłości. Przecież go tylko znają i pamiętają tylko ludzie "siedzący" w MMA. Dla mnie to marketingowy strzał w kolano :/

  Jednakowoż ta sama TVP do studia F1 regularnie zaprasza jako eksperta gościa, który zaliczył dwa sezony w Formule Nippon 20 lat temu a potem to chyba z Samoobrony do Sejmu startował. I on jest de facto bardziej anonimowy dla fanów Kubicy, niż Kułak dla ludzi siedzących w mma.

 18. Nie wiem czemu się bulwersujecie, niech przyjdzie 4 znanych gości żeby trochę to promocyjne rozkręcić i niech ich młodzi leja. A jak lac nie będą, to znaczy, ze nie zasługują na kontrakt z ACA i są ogórkami.

  Zresztą fajnie będzie pooglądać walki amatorów z zawodowcami, którzy są od lat w tym sporcie.

 19. Model sportowo mało kogo raczej już interesuje ale zważając na jego charakter może być barwną postacią reality show.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.