Interesujący rewanż w kategorii lekkiej UFC dodany został do rozpiski lutowej gali. Beneil Dariush zmierzy się drugi raz z Diego Ferreirą. Obecnie Dariush jest na 12. miejscu w rankingu UFC, kiedy to Ferreira zajmuje 9. lokatę. Informację potwierdziło MMA Junkie. Gala odbędzie się 6 lutego w nieznanej jeszcze lokalizacji. Walką wieczoru jest starcie Alistaira Overeema z Alexandrem Volkovem.

Dariush (19-4-1 MMA) walczył w Brazylijczykiem w październiku 2014 roku na UFC 179. Beneil wygrał wtedy przez jednogłośną decyzję sędziowską zadając Ferreirze pierwszą porażkę w jego karierze. Zawodnik wygrał 5 ostatnich walk z rzędu, z czego 4 przez skończenia przed czasem.

Ferreira (17-2 MMA) również ma ostatnio świetną formę – wygrał 6 ostatnich walk. Ostatnią porażkę zadał mu Dustin Poirier w kwietniu 2015 roku. Od tamtej pory wygrywał z m.in. Anthonym Pettisem, Mairbekiem Taisumovem czy Rustamem Khabilovem.

Tak na ten moment wygląda rozpiska tej gali:

 • Alistair Overeem vs Alexander Volkov
 • Macy Chiasson vs Marion Reneau
 • Molly McCann vs Lara Procopio
 • Aliaskhab Khizriev vs Wellington Turman
 • Julio Arce vs Timur Valiev
 • Seungwoo Choi vs Steven Peterson
 • Clay Guida vs Michael Johnson
 • Beneil Dariush vs Diego Ferreira

7 KOMENTARZE

 1. Oliveira kontuzja czy coś? Niedawno plan był on vs Beneil.

  Walczy z Fergiem.

  A to zestawienie bardzo dobre. Walka na zapleczu ścisłej czołówki. Wygrany spokojnie może już dostać kogoś pokroju Geathje czy Poirera (gdyby ten przegrał z Krulem).

 2. Walczy z Fergiem.

  A to zestawienie bardzo dobre. Walka na zapleczu ścisłej czołówki. Wygrany spokojnie może już dostać kogoś pokroju Geathje czy Poirera (gdyby ten przegrał z Krulem).

  Nawet lepsze zestawienie. Jeszcze Hooker chciał z Gaethjim więc

   :bleed:

 3. Laski walczą dwa razy?  Rewanż w kisielu?

  Muszą kartę zapełnić i stwierdzili, że jak babki 2 razy wyjdą to się nikt nie skapnie. Zamiast 3 rund będzie 6 rund tyś tyś. :robertmakeup:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.