scott coker fedor emelianenko

O kolejnej walce legendarnego Fedora Emelianenko mówi się od dawna. Sam zainteresowany chciałby mieć okazję walczyć na gali z publicznością. Podobnie do tego tematu podchodzi szef organizacji Bellator Scott Coker.

W najnowszej rozmowie dla serwisu MMA Junkie Coker powiedział, że cały czas zastanawia się nad kolejnym bojem dla Fedora.

Bardzo bym chciał, żeby Fedor swoją pożegnalną walkę stoczył przed kibicami, a nie przed oficjelami i pracownikami organizacji. Chciałbym, żeby Fedora zobaczyło na żywo 30 tysięcy kibiców w Moskwie, podczas pierwszej gali Bellatora w Rosji.

Szef Bellatora powiedział również, że liczy na to, iż szczepionka na koronawirusa nieco uspokoi sytuację na świecie i sprawie, że będzie można wrócić do hal z publicznością.

Chcę dla Fedora zrobić coś ogromnego, bo to on jest najlepszym zawodnikiem wszech czasów.

Scott Coker powiedział również, że jeśli dojdzie do gali w Moskwie, to myśli o tym, aby wystawić na niej innych zawodników z Rosji, którzy współpracują z Bellatorem i doprowadzić do wielkiej konfrontacji Rosja vs reszta świata.

Fedor Emelianenko ostatni raz walczył pod koniec 2019 roku i pokonał wówczas Quintona Jacksona.

Rosjanin dla organizacji Bellator walczy od roku 2017. Do tej porty stoczył tam pięć walk z czego trzy zakończyły się jego zwycięstwem. Poza Quintonem Jacksonem Fedor pokonał Chaela Sonnena i Franka Mira. Został natomiast pobity przez Matta Mitrione i Ryana Badera.

11 KOMENTARZE

 1. Coker, zrób dla niego coś wielkiego, daj mu milion baksów i niech podpisze, że już nie będzie walczył. Fiedia, kończ.

 2. Czyli Pudzian…

  :frankapprove:

  Oglądałem dzisiaj walkę Pudziana z Junem i no myślę, że Mariusz musi jednak troszeczkę jeszcze na Fedora potrenować.

  Jak to on mówi, samo się nic nie zrobi, nie chce mu się, ale swoje trzeba wybiegać, wypocić. On już płuca w klatce wypluwał, powietrze rękawami łapał, to trzeba przeżyć, on już to wie.

 3. Chciałbym, żeby Fedora zobaczyło na żywo 30 tysięcy kibiców w Moskwie

  oczywiscie za okazaniem kwitu, ze jest sie zaszczepionym:mamed:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.