Paul „Semtex” Daley podczas sobotniej gali Bellatora 232 przypomniał fanom o sile swojego ciosu, posyłając w 2 rundzie walki przeciwnika na deski. Po krótkiej dobitce w parterze, sędzia widząc brak chęci Awada do dalszej walki zmuszony był zakończyć pojedynek.

Było to 2 zwycięstwo z rzędu weterana Paula Daley`a (MMA 42-17-2) i 33 w karierze przez nokaut.

 

11 KOMENTARZE

 1. Tytul tematu:korwinwhat:

  Poniosło mnie trochę :rofl: jestem fanem tego lewego z piekła rodem od lat 👿

  Skumaj minę Larkina z tej walki w momencie jak dostaje bombę, wygląda jakby się na chwilę teleportował na inną planetę

 2. bardzo słabo, że olewacie tych prawdziwych fanów mma. Newsy o jutuberach w klatce zalały portal, a ile trzeba było czekać na jakiś news z wynikiami od bellatora. Rozumiem, że nie wzbudza takie zainteresowania, ale jeden mały newsik…chyba wiele nie wymagam. Przecież podobno jesteście największym portalem o mma w Polsce….

 3. bardzo słabo, że olewacie tych prawdziwych fanów mma. Newsy o jutuberach w klatce zalały portal, a ile trzeba było czekać na jakiś news z wynikiami od bellatora. Rozumiem, że nie wzbudza takie zainteresowania, ale jeden mały newsik…chyba wiele nie wymagam. Przecież podobno jesteście największym portalem o mma w Polsce….

  Nie wiem czemu narzekasz na to skoro w tym momencie są już 3 informacje o Bellatorze który mimo wszystko w PL jest mało popularną organizacją. Zrobiliśmy w chuj rzeczy dla "prawdziwego fana MMA" w ten weekend nie bardzo rozumiem jak można tego nie dostrzec, nie mówiąc już o tym że nad wywiadami / newsami z FAME wisi sporo informacji o gali Bablilonu.

 4. robicie duża dla fanów i dlatego wciąż tu i jestem i wielu innych, ale mimo wszystko gale jutuberów rażą po oczach, w szczególności kiedy wchodzisz rano na portal i nie ma słowa o wynikach Bellatora (szczególnie, że ta gala była wyjątkowo ciekawa).

 5. robicie duża dla fanów i dlatego wciąż tu i jestem i wielu innych, ale mimo wszystko gale jutuberów rażą po oczach, w szczególności kiedy wchodzisz rano na portal i nie ma słowa o wynikach Bellatora (szczególnie, że ta gala była wyjątkowo ciekawa).

  Niestety taka praca przy 2 eventach na żywo jak wczoraj mieliśmy to jest w chuj pracy której nie widać na pierwszy rzut oka. Obrabianie materiałów wideo, graficzne elementy, dystrybucja tego na socjalach itd + jeszcze robienie newsów w trakcie. Niestety wczoraj w redakcji zabrakło już po prostu sił na Bellatora. Materiały z Babilonu szły jeszcze w nocy, ja np skończyłem ogarniać FAME około 3 nad ranem kiedy siedziałem przed kompem chyba 20 godzin non stop 😀  A i tak w niedzielę rano pierwsze co to zacząłem pisać o tym wymarzonym Bellatorze 😀

  No i zgadzam się że bardzo ciekawa gala z tego co nadrobiłem :beer:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.