josh barnett turniej bellator
Uczestnicy turnieju wagi ciężkiej organizacji Strikeforce

Josh Barnett (MMA 35-8) jest prawdziwą legendą MMA. Walczy zawodowo od roku 1997 i miał okazję bić się również dla japońskiej organizacji Pride. Teraz jest związany kontraktem z organizacją Bellatora i chciałby wziąć udział w turnieju wagi ciężkiej legend MMA, który byłby zorganizowany pod skrzydłami amerykańskiej organizacji.

Bellator ma możliwość zrobienia takiego turnieju. Jestem za, ale to musi być turniej rozegrany jednej nocy. My już jesteśmy za starzy, jeśli rozciągniemy to na cały rok, możemy stać się w tym czasie tetrykami, możemy zapomnieć, gdzie powinniśmy być, a może dostaniemy już nasze emerytury i nie będziemy chcieli więcej walczyć, bo będziemy dostawać dobre, rządowe pieniądze. Jeśli mamy więc zrobić turniej, zróbmy go w jedną noc.

Barnett w trakcie niedawnego spotkania z mediami dodał również, że chciałby, aby pierwsza runda walki trwała tak długo jak niegdyś w organizacji Pride.

Zróbmy to jak kiedyś robili to prawdziwi faceci. Przestańmy robić bzdury. Możemy zawalczyć trzy razy po trzy rundy w jedną noc. Cholera, myślę jednak, że pięć minut to za mało. Potrzebujemy dziesięciominutowej pierwszej rundy.

Na razie nie wiadomo kiedy Barnett powróci do klatki. Jego debiutu w Bellatorze nie został jeszcze ogłoszony. Mówi się jednak o tym, że może on wystąpić podczas wspólnej noworocznej gali Bellatora i Rizin.

11 KOMENTARZE

  1. Jakby pozbierali całą śmietankę geriatryczną, to bym sobie z chęcią zobaczył.

    Te 10min. walki w pierwszej rundzie, to łącznie dla wszystkch zawodników tego turnieju :razz:utinlaugh:

  2. Dzięki temu turniejowi ze zdjęcia zainteresowałem się MMA. To byłą prawdziwa elita HW.

    #strikeforce kiedyś to było

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.