Top Team Kołobrzeg

Dzisiaj przedstawiamy wam jeden z klubów MMA z północnej Polski. Kołobrzeski „Top Team” to stosunkowo młody klub. Głównym trenerem jest tu utalentowany i utytułowany zawodnik- Tomasz Szczerek, który największy rozgłos zyskał ostatnio dzięki swojemu udziałowi w finałach turnieju ADCC, gdzie zaskoczył wszystkich bez problemu pokonując weterana UFC i ADCC Ricco Rodrigueza.

Oprócz krótkiego video umieszczonego powyżej, w środku znajduje się galeria zdjęć, pisemny wywiad z Tomkiem Szczerkiem, a także specjalna okazja dla tych użytkowników MMARocks, którzy mieszkają w Kołobrzegu lub okolicy i rozważają rozpoczęcie treningów w wyżej wymienionym klubie :

50% zniżki na karnet * !!!

Zapraszam do środka.

Galeria:

1. MMARocks: Na początku chciałbym powiedzieć „cześć” i podziękować za poświęcony czas.

Tomek Szczerek: Witam. Nie ma sprawy.

2. MMARocks: Zacznijmy może od tego, jak zaczęła się Twoja kariera sportowa.

Tomek: Przygodę ze sportami walki zacząłem w wieku jedenastu lat. Wracając ze szkoły przechodziłem koło sali na której trenowali zapasy i postanowiłem zobaczyć co się tam dzieje. Tak to się zaczęło.Spodobało mi się i zacząłem uczęszczać na treningi. Przypomnę że trafiłem do jednego z najlepszych klubów w Polsce – AKS Białogard.

Po kilku miesiącach treningu zaczęły się wyjazdy na zawody i zgrupowania sportowe. Trwało to do 2001 roku, w tym czasie wielokrotnie stawałem na podium mistrzostw Polski w każdej kategorii wiekowej. Byłem również dwukrotnym reprezentantem Polski na mistrzostwach Europy juniorów ( najlepszy wynik – siódme miejsce w Łotwie w 1997 roku ). W 2001 roku doznałem kontuzji kolana i przez kolejne pięć lat nie startowałem w zawodach.

3. MMARocks : Co skłoniło Cię do rozpoczęcia treningów bjj i MMA ?

Tomek : W 2006 roku wyjechałem do Londynu i tam pierwszy raz miałem styczność z bjj. Trafiłem wówczas do London Fight Factory , gdzie miałem możliwość trenowania z rodowitymi Brazylijczykami. Zostałem również trenerem zapasów w wyżej wymienionym klubie.

Przez krótki okres czasu trenowałem w najlepszym moim zdaniem londyńskim klubie London Shootfighters.

4. MMARocks : Powiedz nam coś o swoim klubie.

Tomek : Top Team Kołobrzeg powstał w październiku 2007 roku. Po powrocie z Londynu byłem pod ogromnym wrażeniem London Shootfighters i marzyło mi się, żeby otworzyć coś takiego w Polsce.

Jestem głównym trenerem od zapasów i submission fighting a zajęcia z boksu prowadzi Michał Pióro.

Wspólnie z Pretorian Gorzów Wielkopolski i Pretorian Gym Pardubice organizujemy coroczny letni obóz MMA odbywający się w Kołobrzegu. W 2008 roku zorganizowaliśmy też Puchar Pomorza ADCC. Uczestniczyliśmy także w wakacyjnym programie telewizji TVN o nazwie ” Projekt plaża ” .

IMG_2606

Najlepszym zawodnikiem mojego klubu jest Fabian Lesiak, zwycięzca mistrzostw Polski w kategorii juniorów w submission fighting i oraz Amatorskiej Ligi Shooto w Szczecinku, również juniorów. Oba osiągnięcia z 2009 roku.

Chciałbym jeszcze wspomnieć o Arturu Krerowiczu, zdobywcy drugiego miejsca na mistrzostwach Polski w bjj w kategorii białych pasów ( Koźmin Wlkp. ), waga -100,5 kg ( Artur Krerowicz zajął też drugie miejsce w wadze -98,9 kg w kategorii seniorów na ostatnim Pucharze Polski ADCC w Skale, 5 grudnia – przyp. R.O.B. ).

5. MMARocks : Ilu członków liczy obecnie Twój klub ?

Tomek : Mój klub ma obecnie pięćdziesięciu członków w kategoriach wiekowych 4-7, 8-14 i powyżej 14 lat.

IMG_2560

6. MMARocks : Czy śledzisz na bieżąco wydarzenia na krajowej i zagranicznej scenie MMA ?

Tomek : Staram się być na bieżąco ale nie zawsze mam na to czas.

7. MMARocks : Jakie są Twoje plany na najbliższe miesiące ? Na czym masz zamiar skupić się jako zawodnik, zapasy czy submission fighting ?

Tomek : Walczę w niemieckiej lidze zapaśniczej, w KSV Winzeln i do końca roku jestem związany kontraktem. Czekam aż skończą mi się walki w Niemczech, potem muszę trochę odpocząć i znowu do roboty.

Trenuję na przemian zapasy i bjj.

IMG_2691

8. MMARocks : Jakie są Twoje wrażenia po ADCC Barcelona 2009.

Tomek : Wrażenia ? Super ! Udało mi się pokonać Ricco Rodrigueza, niestety nie starczyło siły na drugą walkę. Nie byłem przygotowany na tak mocny turniej, o wyjeździe dowiedziałem się dwa tygodnie przed.

Był również czas na zwiedzanie Barcelony, tak więc jestem zadowolony. Jeszcze raz chciałem podziękować ADCC za zaproszenie.

9. MMARocks : Czy jest jakiś zawodnik sportów walki, którego podziwiasz ?

Tomek : Zawodnikiem którego cenię za osiągnięcia jest rosyjski zapaśnik Bouvaisar Saitiev, trzykrotny mistrz olimpijski i sześciokrotny mistrz świata.

10. MMARocks : Gdzie w najbliższej przyszłości zawalczą Twoi zawodnicy ?

Tomek : Najbliższe starty moich podopiecznych przewiduję w 2010 roku. Będą to MP ADCC, Amatorska Liga Shooto i zawody zapaśnicze. Przed nami dużo ciężkiej pracy. Gorące pozdrowienia dla całego Top Team Kołobrzeg !!!

IMG_2687

11. MMARocks : Dziękujemy za wywiad i życzymy powodzenia.

Tomek : Również dziękuję. Cześć.

Klub ” Top Team ” prowadzi zajęcia od poniedziałku do piątku. Szczegółowy plan można znaleźć na stronie klubu, pod tym linkiem- link .

Ceny za treningi nie są wygórowane – 100 zł miesięcznie w przypadku dorosłych, 50 zł dla dzieci. Pierwszy trening jest darmowy.

Karnety są nieograniczone, można uczestniczyć we wszystkich treningach, jest też możliwość korzystania z sali w godzinach pozatreningowych. Do dyspozycji członków klubu jest także sprzęt do treningu siłowego i sauna.

Dla wszystkich chętnych do rozpoczęcia treningów w kołobrzeskim klubie „Top Team” MMARocks we współpracy z Tomkiem Szczerkiem przewidziało specjalną okazję !!!

Jest nią pięćdziesięcioprocentowa zniżka na karnet !!! *

*Dotyczy ona wyłącznie pierwszego karnetu. Zniżka jest przewidziana dla karnetów o maksymalnej długości dwóch miesięcy.

Jedyne co musisz zrobić to wydrukować dołączony kupon i przedstawić go podczas wizyty w klubie.

Kupon

Kupon3 copy

7 KOMENTARZE

  1. Mile widziane 🙂
    Jak na razie trenuje tam jedna dziewczyna, jeśli nic się nie zmieniło od kiedy tam byłem.

  2. Wydrukuj sobie ten kupon, kliknij w niego to ci się pokaże w powiekszeniu. Weź ze sobą zaplacisz 100zł za dwa pierwsze miesiące czyli połowe ceny.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.