Top Team Kołobrzeg

Dzisiaj przedstawiamy wam jeden z klubów MMA z północnej Polski. Kołobrzeski „Top Team” to stosunkowo młody klub. Głównym trenerem jest tu utalentowany i utytułowany zawodnik- Tomasz Szczerek, który największy rozgłos zyskał ostatnio dzięki swojemu udziałowi w finałach turnieju ADCC, gdzie zaskoczył wszystkich bez problemu pokonując weterana UFC i ADCC Ricco Rodrigueza.

Oprócz krótkiego video umieszczonego powyżej, w środku znajduje się galeria zdjęć, pisemny wywiad z Tomkiem Szczerkiem, a także specjalna okazja dla tych użytkowników MMARocks, którzy mieszkają w Kołobrzegu lub okolicy i rozważają rozpoczęcie treningów w wyżej wymienionym klubie :

50% zniżki na karnet * !!!

Zapraszam do środka.

Galeria:

1. MMARocks: Na początku chciałbym powiedzieć „cześć” i podziękować za poświęcony czas.

Tomek Szczerek: Witam. Nie ma sprawy.

2. MMARocks: Zacznijmy może od tego, jak zaczęła się Twoja kariera sportowa.

Tomek: Przygodę ze sportami walki zacząłem w wieku jedenastu lat. Wracając ze szkoły przechodziłem koło sali na której trenowali zapasy i postanowiłem zobaczyć co się tam dzieje. Tak to się zaczęło.Spodobało mi się i zacząłem uczęszczać na treningi. Przypomnę że trafiłem do jednego z najlepszych klubów w Polsce – AKS Białogard.

Po kilku miesiącach treningu zaczęły się wyjazdy na zawody i zgrupowania sportowe. Trwało to do 2001 roku, w tym czasie wielokrotnie stawałem na podium mistrzostw Polski w każdej kategorii wiekowej. Byłem również dwukrotnym reprezentantem Polski na mistrzostwach Europy juniorów ( najlepszy wynik – siódme miejsce w Łotwie w 1997 roku ). W 2001 roku doznałem kontuzji kolana i przez kolejne pięć lat nie startowałem w zawodach.

3. MMARocks : Co skłoniło Cię do rozpoczęcia treningów bjj i MMA ?

Tomek : W 2006 roku wyjechałem do Londynu i tam pierwszy raz miałem styczność z bjj. Trafiłem wówczas do London Fight Factory , gdzie miałem możliwość trenowania z rodowitymi Brazylijczykami. Zostałem również trenerem zapasów w wyżej wymienionym klubie.

Przez krótki okres czasu trenowałem w najlepszym moim zdaniem londyńskim klubie London Shootfighters.

4. MMARocks : Powiedz nam coś o swoim klubie.

Tomek : Top Team Kołobrzeg powstał w październiku 2007 roku. Po powrocie z Londynu byłem pod ogromnym wrażeniem London Shootfighters i marzyło mi się, żeby otworzyć coś takiego w Polsce.

Jestem głównym trenerem od zapasów i submission fighting a zajęcia z boksu prowadzi Michał Pióro.

Wspólnie z Pretorian Gorzów Wielkopolski i Pretorian Gym Pardubice organizujemy coroczny letni obóz MMA odbywający się w Kołobrzegu. W 2008 roku zorganizowaliśmy też Puchar Pomorza ADCC. Uczestniczyliśmy także w wakacyjnym programie telewizji TVN o nazwie ” Projekt plaża ” .

IMG_2606

Najlepszym zawodnikiem mojego klubu jest Fabian Lesiak, zwycięzca mistrzostw Polski w kategorii juniorów w submission fighting i oraz Amatorskiej Ligi Shooto w Szczecinku, również juniorów. Oba osiągnięcia z 2009 roku.

Chciałbym jeszcze wspomnieć o Arturu Krerowiczu, zdobywcy drugiego miejsca na mistrzostwach Polski w bjj w kategorii białych pasów ( Koźmin Wlkp. ), waga -100,5 kg ( Artur Krerowicz zajął też drugie miejsce w wadze -98,9 kg w kategorii seniorów na ostatnim Pucharze Polski ADCC w Skale, 5 grudnia – przyp. R.O.B. ).

5. MMARocks : Ilu członków liczy obecnie Twój klub ?

Tomek : Mój klub ma obecnie pięćdziesięciu członków w kategoriach wiekowych 4-7, 8-14 i powyżej 14 lat.

IMG_2560

6. MMARocks : Czy śledzisz na bieżąco wydarzenia na krajowej i zagranicznej scenie MMA ?

Tomek : Staram się być na bieżąco ale nie zawsze mam na to czas.

7. MMARocks : Jakie są Twoje plany na najbliższe miesiące ? Na czym masz zamiar skupić się jako zawodnik, zapasy czy submission fighting ?

Tomek : Walczę w niemieckiej lidze zapaśniczej, w KSV Winzeln i do końca roku jestem związany kontraktem. Czekam aż skończą mi się walki w Niemczech, potem muszę trochę odpocząć i znowu do roboty.

Trenuję na przemian zapasy i bjj.

IMG_2691

8. MMARocks : Jakie są Twoje wrażenia po ADCC Barcelona 2009.

Tomek : Wrażenia ? Super ! Udało mi się pokonać Ricco Rodrigueza, niestety nie starczyło siły na drugą walkę. Nie byłem przygotowany na tak mocny turniej, o wyjeździe dowiedziałem się dwa tygodnie przed.

Był również czas na zwiedzanie Barcelony, tak więc jestem zadowolony. Jeszcze raz chciałem podziękować ADCC za zaproszenie.

9. MMARocks : Czy jest jakiś zawodnik sportów walki, którego podziwiasz ?

Tomek : Zawodnikiem którego cenię za osiągnięcia jest rosyjski zapaśnik Bouvaisar Saitiev, trzykrotny mistrz olimpijski i sześciokrotny mistrz świata.

10. MMARocks : Gdzie w najbliższej przyszłości zawalczą Twoi zawodnicy ?

Tomek : Najbliższe starty moich podopiecznych przewiduję w 2010 roku. Będą to MP ADCC, Amatorska Liga Shooto i zawody zapaśnicze. Przed nami dużo ciężkiej pracy. Gorące pozdrowienia dla całego Top Team Kołobrzeg !!!

IMG_2687

11. MMARocks : Dziękujemy za wywiad i życzymy powodzenia.

Tomek : Również dziękuję. Cześć.

Klub ” Top Team ” prowadzi zajęcia od poniedziałku do piątku. Szczegółowy plan można znaleźć na stronie klubu, pod tym linkiem- link .

Ceny za treningi nie są wygórowane – 100 zł miesięcznie w przypadku dorosłych, 50 zł dla dzieci. Pierwszy trening jest darmowy.

Karnety są nieograniczone, można uczestniczyć we wszystkich treningach, jest też możliwość korzystania z sali w godzinach pozatreningowych. Do dyspozycji członków klubu jest także sprzęt do treningu siłowego i sauna.

Dla wszystkich chętnych do rozpoczęcia treningów w kołobrzeskim klubie „Top Team” MMARocks we współpracy z Tomkiem Szczerkiem przewidziało specjalną okazję !!!

Jest nią pięćdziesięcioprocentowa zniżka na karnet !!! *

*Dotyczy ona wyłącznie pierwszego karnetu. Zniżka jest przewidziana dla karnetów o maksymalnej długości dwóch miesięcy.

Jedyne co musisz zrobić to wydrukować dołączony kupon i przedstawić go podczas wizyty w klubie.

Kupon

Kupon3 copy

7 KOMENTARZE

  1. Mile widziane 🙂
    Jak na razie trenuje tam jedna dziewczyna, jeśli nic się nie zmieniło od kiedy tam byłem.

  2. Wydrukuj sobie ten kupon, kliknij w niego to ci się pokaże w powiekszeniu. Weź ze sobą zaplacisz 100zł za dwa pierwsze miesiące czyli połowe ceny.

  3. Witam, Co sie dzieje ze stroną klubu? mozna jakies info dot zapisów itd??

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.