Mad Dogs Gdynia

Mad-Dogs-Big-Baner

Założycielem klubu Mad Dogs Gdynia jest Bartosz Chyrek. Swoją przygodę ze sztukami walki rozpoczął on od karate, które trenuje już 20 lat, osiągając wiele światowych sukcesów – m.in. srebrny medalista mistrzostw świata, złoty medalista mistrzostw europy, oraz wielokrotny złoty medalista Mistrzostw Polski w Kumite. W wieku 17 lat zaciekawiony wszechstylową walką wręcz całkowicie poświecił się MMA. Obecnie trener i zawodnik odnosi sukcesy na galach mieszanych sztuk walki i przekazuje swojej umiejętności innym trenującym w klubie w Gdyni. Zawodnicy trenujący pod okiem Bartka osiągają wiele sukcesów na zawodach rangi amatorskiej jaki i na galach MMA, BJJ i K-1. W Gdynskiej sekcji Mad Dogs Team treningi odbywają się dwa razy dziennie przez cały tydzień. Oprócz mieszanych sztuk walki odbywają się treningi z zakresu grapplingu, muay tai, zaspasów, karate i brazylijskiego jiu-jitsu dla dzieci, cross-fit, oraz boksu. Prowadzimy sekcje MMA dla dzieci i młodzieży. Zajecia prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerow medalistów olimpijskich, m.in. przez pana Andrzeja Wronskiego, który prowadzi zapasy; Michała Wlazło – czołowego polskiego zawodnika K-1 w wadze ciężkiej; Karola Baranowskiego – doświadczony zawodnika i trenera, medalisty Mistrzostw Świata w Kick Boksingu; a także Jacka Krefta – czołowego Polskiego lekkiego w MMA, medalisty Mistrzostw Polski i Europy w judo. Wszytskie treningi prowadzane sa w profesjonalnym przygotowanym klubie wyposażonym maty, sprzet do sztuk walk i box do crossfitu, do dyspozycji każdego klubowicza przez cały dzień. Każdy znajdzie tu miejsce dla siebie oraz wybierze formę aktywności która w pełni go usatysfakcjonuje.
Z roku na rok wzrasta popularność organizowanych przez Mad Dogs Gdynia zawodów, Amatorskie Zawody MMA klub organizuje od 5 lat, cyklicznie, dwa razy w roku, zawodnicy z całej Polski zjeżdżają do Gdyni, aby pokazać swoje umiejętności w bezpośredniej rywalizacji. Cykl zawodów odbywa się pod nazwą Time of Masters. Partnerem klubu oraz zawodów jest firma Trec Nutrition i Timemaster.

Mad Dogs Gdynia posiada kilka sekcji w całej Polsce i ciągle dynamicznie się rozwija. Największe sekcje w Olecku i Kartuzach razem z Mad Dogs Gdynia stanowią Mad Dogs Team – jeden z największych klubów mieszanych sztuk walki w Polsce.

Strona internetowa klubu: mmagdynia.pl
Fanpage: facebook.com/GdyniaMma

Olecko

 Historia Sekcji Mad Dogs Team Olecko zaczęła sie 1 lipca 2013 roku. Trenerem i założycielem jest Paweł Klimaszyński. Treningi odbywają się w Hali Sportowej „LEGA” ul. Park 1 19-400 Olecko. W klubie panuje doskonała atmosfera, a o treningi dba profesjonalna kadra trenerów, którzy uczą nie tylko techniki walki, ale również dbają o kondycję, motywację i przede wszystkim o bezpieczeństwo. Sekcję często odwiedzają trenerzy z oddziału z Gdynia, którzy mają duży wkład w kreowaniu MMA w Olecku. Nie byłoby jednak klubu bez trenujących w nim osób, regularnie około 30, z których kilku ma już za sobą walki pierwszego kroku, które są furtką do udziału w turniejach amatorskich na terenie całego kraju. W klubie znajduje się sala w pełni wyłożona matą oraz wszelkiego rodzaju sprzęt treningowy, worki, tarcze, drabinki, piłki obciążeniowe (lekarskie) itd. Sekcja zajmuje się także organizowaniem sesji treningowych z utytułowanymi zawodnikami mieszanych sztuk walki a także w przyszłości obozami MMA. Treningi odbywaja się w poniedziałki, środy i piątki o godzinie 19:00; natomiast w soboty prowadzone są treningi biegowe – około godz 15:00.Wszechstronność, to cecha, na którą kładziemy nacisk w naszym klubie.

Kontakt:
Paweł, 505-105-549
Fanpage: facebook.com/mmaOlecko

chyre

1415689_463829380396656_860490669_n

Klub Mad Dogs Team Kartuzy powstał w 2012 roku założycielem oraz trenerem klubu jest Krzysztof Kaźmierczak, zawodnik klubu Mad Dogs Gdynia, który po wygraniu Misztostw Pomorza i zdobyciu Pucharu Polski sięgnął po tytuł vice Mistrza Polski MMA 2013 roku. Założeniem klubu z Kartuz, było stworzenie silnego teamu który będzie godnie reprezentował Mad Dogs na zawodach najwyższej rangi. Klub zrealizował założenia aż nadto, bowiem rok 2013 zakończył z 23 medalami zdobywanymi na krajowych zawodach. Sekcja z Kartuz, to mieszanka czołowych zapaśników oraz kickboxerów – staramy się tworzyć zawodników od podstaw, tak, jakby nigdy nie mieli styczności ze sztukami walk wprowadzając ich w świat MMA. Organizujemy obozy oraz seminaria z czołowymi zawodnikami, a także trenerami mieszanych sztuk walk. Część zawodników z Kartuz zaczyna już swoją przygodę z zawodowym MMA – z sukcesami. Klub znajduję się przy ul. Klasztornej 4 w Kartuzach. Treningi odbywają się w pon 19-30 oraz środy 19-00.

Kontakt:
Krzysztof, 508-528-574

kreft5