Kolejne wydarzenie z polskiego rynku MMA nie odbędzie się w zaplanowanym terminie. Tym razem padło na galę Babilon 13, która miała zostać zorganizowana w Arenie Legionowo.

Zobacz również: Babilon MMA 13: Revenge – Paweł Pawlak vs Adrian Błeszyński II – Mistrzowski rewanż 17 kwietnia

O zmianie terminu gali poinformowali w mediach społecznościowych przedstawiciele organizacji.

Pandemia koronawirusa zmusza nas do podjęcia decyzji o przełożeniu gali Babilon MMA 13: Revenge, która miała się odbyć 17 kwietnia w Arenie Legionowo. Bezpieczeństwo oraz zdrowie wszystkich uczestników naszych imprez stanowi priorytet.

Obiecujemy Wam, że gala Babilon MMA 13 odbędzie się, gdy wszystko wróci do normy i sytuacja pozwoli na organizowanie imprez masowych. Będziemy informować na bieżąco na naszych profilach.

📌 Pandemia koronawirusa zmusza nas do podjęcia decyzji o przełożeniu gali Babilon MMA 13: Revenge, która miała się odbyć…

Publiée par Babilon MMA sur Vendredi 13 mars 2020

Podczas gali Babilon 13 miało dojść  do rewanżowej walki Pawła Pawlaka (15-4-1) z Adrianem „Aresem” Błeszyńskim (9-3-1), a stawką miał być pas mistrzowski Babilon MMA wagi średniej.

1 KOMENTARZ

  1. A co? Dzieciak ze żłobka jakiegoś koronawirusa przyniósł? Od tego się wszystko zaczęło, gorączka, spadek cardio… etc. :muttley:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.