Tomasz Babiloński może mieć powody do radości. Jak udało się dowiedzieć redakcji MMARocks, w nocy z soboty na niedzielę, kibice sportów walki, chętnie przed telewizorami wspierali zawodników zmagających się na 10. gali Babilon MMA.

Transmisja wydarzenia prowadzona była równolegle na kanałach Polsat Sport oraz Super Polsat. Konkurencyjnym widowiskiem sportowym była gala KnockOut Boxing Night 8 w Sosnowcu, którą można było obejrzeć na antenie TVP Sport oraz samą walkę wieczoru Artur Szpilka vs Fabio Tuiacha w otwartej telewizji TVP 1.

Galę Babilon MMA 10 na Polsat Sport oglądało średnio 55 410 widzów, a na otwartej antenie Super Polsat aż 172 535. Dla porównania bokserskie wydarzenie miało 178 118 widzów w TVP Sport.

Bardzo ciekawie klarują się statystyki, jeśli chodzi o grupy komercyjne. Walkę Daniela Rutkowskiego z Adrianem Zielińskim oglądało 291 tys. widzów, co dało 10% udziałów w grupie docelowej między 16 a 49 rokiem życia.

W tym samym przedziale udział w walce Artura Szpilki z Fabiem Tuiachem w TVP 1, był na poziomie 4,3%. W kulminacyjnym momencie pojedynek Artura Szpilki oglądało 354 tys. widzów na otwartym kanale TVP 1.

Konfrontacja Rutkowskiego z Zielińskim, po wspaniałych 25 minutach, zakończyła się zwycięstwem mistrza Babilonu. Tym samym, zgodnie z zapowiedziami, dokonała się długo wyczekiwana unifikacja pasów. W Wieliczce mogliśmy też oglądać zawodowy debiut Róży Gumiennej, która jest utytułowaną kickboxerką. W klatce zmagali się także byli rywale Michała Kity (Brzeski oraz Oliveira) a także Krzysztof Gutowski podejmował ściągniętego na ostatnią chwilę Fina Jerry’ego Kvarnstroma.

Pełne wyniki z gali Babilon MMA 10

Fantastyczny bój! Daniel Rutkowski wygrywa z Adrianem Zielińskim i zdobywa dwa pasy (FEN i BABILON)

(WIDEO) Róża Gumienna zdemolowała rywalkę w debiucie w MMA

Krzysztof Gutowski po jednostronnie bitwie, wygrywa z Jerrym Kvarnstromem

Pełne wyniki z gali Knockout Boxing Night 8

 Artur Szpilka w minutę zdemolował Fabio Tuiacha!

50 KOMENTARZE

 1. sukces to będzie jak Babilon w końcu zrobi jakiś progress w organizacji gal

  póki co bez Kołeckiego to mam wrażenie, że coś tam nie gra

  Jóżwiak z FENem ładnie go odstawili

 2. najważniejsze pytanie to ile ludzi oglądało FAME?::really::

  niby kolejny rekord PPV

  na hali ponad 10k ludzi

 3. no pierwszy to rekord PPV w Euorpie

  jeszcze napisz to pare razy to moze uwierze

  link z zaufanego zrodla albo sobie mozesz gadac o wymyslonych rekordach dalej

 4. jeszcze napisz to pare razy to moze uwierze

  link z zaufanego zrodla albo sobie mozesz gadac o wymyslonych rekordach dalej

  Kostyra 170k potwierdził

  To pobili Logan vs KSI ? :waldeklaugh:Tam było ponad milion

  tego nie, faktycznie lepszy wynik

 5. na otwartej antenie Super Polsat aż 172 535.

  :juanlaugh::juanlaugh::juanlaugh::juanlaugh:na FAME więcej osób PPV wykupiło niż Babilon na otwartej antenie oglądało

 6. :juanlaugh::juanlaugh::juanlaugh::juanlaugh:na FAME więcej osób PPV wykupiło niż Babilon na otwartej antenie oglądało

  A to coś dziwnego? Więcej ludzi chodzi na dyskoteki niż do teatru.

 7. jeszcze napisz to pare razy to moze uwierze

  link z zaufanego zrodla albo sobie mozesz gadac o wymyslonych rekordach dalej

  Nie słuchaj tego pierdolenia widac po wyswietleniach wywiadow czy obejrzen konferencji i ważenia ze jest sporo mniej widzów niz ostatniej Fame mma 4 , za rok  jeszcze im ogladalnosc poleci w dół  , bo juz pomalu malolaty zaczynaja sie z tym oswajac az wkrotce im sie to znudzi i nie beda juz generowac takich przychodów, gołym okiem widac ze Fame mma 5 mialo mniej wyswietlen niz fame mma 4.

 8. Nie słuchaj tego pierdolenia widac po wyswietleniach wywiadow czy obejrzen konferencji i ważenia ze jest sporo mniej widzów niz ostatniej Fame mma 4 , za rok  jeszcze im ogladalnosc poleci w dół  , bo juz pomalu malolaty zaczynaja sie z tym oswajac az wkrotce im sie to znudzi i nie beda juz generowac takich przychodów, gołym okiem widac ze Fame mma 5 mialo mniej wyswietlen niz fame mma 4.

  I dlatego sprzedali 2x większą hale, a w walce wieczoru był Najman? Wiem, że chciałbyś upadku FAME, ale to szybko nie nastąpi 😆

 9. I dlatego sprzedali 2x większą hale, a w walce wieczoru był Najman? Wiem, że chciałbyś upadku FAME, ale to szybko nie nastąpi 😆

  Hale sprzedali wieksza ,ale ppv te 180 tysiecy z fame mma 4 napewno nie pobili, wiem ze upadek tego gówna nie nastąpi ,ale za jakis czas juz takiej kasy trzepac nie będa .

 10. Hale sprzedali wieksza ,ale ppv te 180 tysiecy z fame mma 4 napewno nie pobili, wiem ze upadek tego gówna nie nastąpi ,ale za jakis czas juz takiej kasy trzepac nie będa .

  Jóźwiak twierdzi, że ponad 200 i ja mu wierzę. Tutaj był Najman, Kruszwil i Mini Majk i na pewno padł rekord.

 11. Jóźwiak twierdzi, że ponad 200 i ja mu wierzę. Tutaj był Najman, Kruszwil i Mini Majk i na pewno padł rekord.

  Chuj nie rekord od rekordów to jest KSW i tylko Kawulski może ogłaszac to ze został pobity rekord , ja tam Jóźwiakowi mimo wszystko nie wierze. Widac po obejrzeniach wywiadów czy konferencji ,ważenia ze mniej wyswietlen niz Fame mma 4 , wiec żaden rekord nie padł .

 12. Chuj nie rekord od rekordów to jest KSW i tylko Kawulski może ogłaszac to ze został pobity rekord , ja tam Jóźwiakowi mimo wszystko nie wierze. Widac po obejrzeniach wywiadów czy konferencji ,ważenia ze mniej wyswietlen niz Fame mma 4 , wiec żaden rekord nie padł .

  Na tej zasadzie to ja mogę napisać, że KSW  się kończy, bo jubileuszowa gala słabo się sprzedała i wyświetlenia wskazują, że są na ostrym zjeździe. Znaleźć kolejne freaki w FAME będzie łatwiejsze niż wypromawanie kolejnego Mameda, który będzie ciągnął im ten wózek.

 13. I dlatego sprzedali 2x większą hale, a w walce wieczoru był Najman? Wiem, że chciałbyś upadku FAME, ale to szybko nie nastąpi 😆

  Sprzedali dokładnie taką samą halę jak na F3, bo większych w PL nie ma:) ale oglądalność konf  była ponad połowę niższa niż przed F3. Co do ilości PPV to żadnych danych nikt nigdy nie podał.

 14. Sprzedali dokładnie taką samą halę jak na F3, bo większych w PL nie ma:) ale oglądalność konf w szczycie była ponad połowę niższa niż przed F3. Co do ilości PPV to żadnych danych nikt nigdy nie podał.

  KSW nie sprzedało nawet 50% hali FFF, Anglii czy tej w Chorwacji i jakoś sobie radzą

  FAME trzepie nieziemski hajs, komplet w Ergo robi wrażenie, do tego bilety były o wiele droższe, niż na wcześniejszych galach

 15. Sprzedali dokładnie taką samą halę jak na F3, bo większych w PL nie ma:) ale oglądalność konf  była ponad połowę niższa niż przed F3. Co do ilości PPV to żadnych danych nikt nigdy nie podał.

  Jest. Tauron Arena ma 17 tysięcy, a potem Stadion Narodowy.

 16. FAME trzepie nieziemski hajs, komplet w Ergo robi wrażenie, do tego bilety były o wiele droższe, niż na wcześniejszych galach

  Jak dla kogoś 200 tys euro z bramki to jest nieziemski hajs, to ja nie mam pytań. Dana w tydzień więcej dostaje :razz:ociesznymirek:

 17. Jak dla kogoś 200 tys euro z bramki to jest nieziemski hajs, to ja nie mam pytań. Dana w tydzień więcej dostaje :razz:ociesznymirek:

  nieziemski jak na polskie warunki

  pewnie parę milionów co gale im wpada na czysto, a następna gala będzie w UK i to pokaże czy mogą ruszyć tyłek dalej niż polskie podwórko

  zresztą masa gal UFC to bramki 200-400k $ przy o wiele większych kosztach haha

 18. nieziemski jak na polskie warunki

  pewnie parę milionów co gale im wpada na czysto, a następna gala będzie w UK i to pokaże czy mogą ruszyć tyłek dalej niż polskie podwórko

  zresztą masa gal UFC to bramki 200-400k $ przy o wiele większych kosztach haha

  Pewnie tak, bo 200 tys PPV daje przychodu 1 milion dolarów. A przychód i zysk to jest dokładnie to samo.:bye:

  A co do UFC, to oni mają kilkaset milionów $ długów.

 19. Pewnie tak, bo 200 tys PPV daje przychodu 1 milion dolarów. A przychód i zysk to jest dokładnie to samo.:bye:

  A co do UFC, to oni mają kilkaset milionów $ długów.

  FAME już nie zrównujemy do KSW, tylko do UFC

  nice

 20. Na tej zasadzie to ja mogę napisać, że KSW  się kończy, bo jubileuszowa gala słabo się sprzedała i wyświetlenia wskazują, że są na ostrym zjeździe. Znaleźć kolejne freaki w FAME będzie łatwiejsze niż wypromawanie kolejnego Mameda, który będzie ciągnął im ten wózek.

  Ale KSW sie opiera na innym widzu , te gale KSW z lat 2011 -2012 czy nawet 2014 mialy mniej wyswietlen i sprzedaży ppv niz ta ostatnia jubileuszowa która tak wszyscy krytykuja  a mimo to i tak zarabiali, rekordowa miala sprzedaz 40 tys ,kswtv przy okazji KSW 39 na narodowym to był rekord ktory juz ciezko  bedzie im kiedykolwiek pobic , nawet jesli nie wiadomo kogo by zatrudnili, pozatym ppv KSW to 40 zl a fame 20 zl.Widownia ksw to nie tylko ci co siedza na jutubie i nabijaja wyswieltenia i komentuja każdy dodany film  na jutubie tak jak w przypadku klienteli SREJM mma , PLMMA ważenie obejrzało 3 tys na jutubie a juz na TVP Sport 170 tys , to samo tyczy sie fenu czy babilonu tez wyswietlenia konfy i ważeniu 3 tysiace na jutubie a w tv juz 170 tys .

 21. Jak dla kogoś 200 tys euro z bramki to jest nieziemski hajs, to ja nie mam pytań. Dana w tydzień więcej dostaje :razz:ociesznymirek:

  Serio porównujesz pięć gal Fame do UFC? :crazy: To jakby porównać Pogoń Szczecin do Realu Madryt. Samo takie porównanie to gigantyczny wizerunkowy sukces Fame 😎

 22. Tak się zastanawiam czy wszyscy dobrze się tutaj czuja? FameMMA, to jest dyskoteka jak to napisał @Cloud, nie można brać tego na poważnie i porównywanie z KSW, UFC czy jakakolwiek organizacja jest bez sensu. Sama walka tego mini majka, to jest żenada. Błagam Was. Jak można w ogóle dopuścić do czegoś takiego. Dzieciaczki napinają się w internecie, wychodzą tam i nie pokazują nic poza „ty kurwo, zajebe Cię, ty chuju”. Co to ma wspólnego ze sportem? Za stary jestem(o zgrozo) na takie dziwne twory, które maja w nazwie mma, a nie maja z tym nic wspólnego. Jedno im tylko chce oddać, potrafili wykorzystać czasy popytu na chłam i zarabiają na tym.

 23. Tak się zastanawiam czy wszyscy dobrze się tutaj czuja? FameMMA, to jest dyskoteka jak to napisał @Cloud, nie można brać tego na poważnie i porównywanie z KSW, UFC czy jakakolwiek organizacja jest bez sensu. Sama walka tego mini majka, to jest żenada. Błagam Was. Jak można w ogóle dopuścić do czegoś takiego. Dzieciaczki napinają się w internecie, wychodzą tam i nie pokazują nic poza „ty kurwo, zajebe Cię, ty chuju”. Co to ma wspólnego ze sportem? Za stary jestem(o zgrozo) na takie dziwne twory, które maja w nazwie mma, a nie maja z tym nic wspólnego. Jedno im tylko chce oddać, potrafili wykorzystać czasy popytu na chłam i zarabiają na tym.

  Kasa misiu, kasa 😆   Tu nie chodzi tylko o MMA. Kiedyś gdzieś czytałem, że ponoć rozważają wprowadzenie break dance na IO? Prawda to? Dzisiejsze pokolenie ma skupienie uwagi na dystansie 10 sekund. Rozwój mediów społecznościowych i internetu w ogóle doprowadził do łatwości dostępu do wszelakich form szeroko rozumianej rozrywki. Bo sport to też jest rozrywka. Jak kiedyś był jeden mecz w telewizji to tyle się oglądało i koniec. A teraz jest pierdyliard transmisji internetowych, legalnych bądź nie i nikt nikogo nie zmusi do oglądania twojego produktu bo to jest "prawdziwy sport". Nawet giganci filmowi z Hollywood przenoszą się do Netflixa i innych streamowych platform bo to jest przyszłość. Kiedyś aktorzy z wielkim ego w życiu by nie zagrali w jakimś tam serialu, a teraz wszyscy idą równo w tym kierunku nieważne czy mają trzy Oscary czy coś. Telewizja wyparła radio, a teraz internet wypiera telewizję. Trzymanie się elitarnej tradycji bo tak wypada skończy się klapą.

 24. :santa:

  200k to przecietny wynik PPV UFC

  porównujesz ufc do fakeMma?:mamed:

  to tak jakby porównać czekoladę z gownem:awesome:

 25. Nie słuchaj tego pierdolenia widac po wyswietleniach wywiadow czy obejrzen konferencji i ważenia ze jest sporo mniej widzów niz ostatniej Fame mma 4 , za rok  jeszcze im ogladalnosc poleci w dół  , bo juz pomalu malolaty zaczynaja sie z tym oswajac az wkrotce im sie to znudzi i nie beda juz generowac takich przychodów, gołym okiem widac ze Fame mma 5 mialo mniej wyswietlen niz fame mma 4.

  Wywiad z Kruszwilem na mmapl w 1 dzien wbil 1mln wyswietlen, po dwoch dniach ma 2mln, ja tam po wywiadach nie widze zadnego spadku zainteresowania. Oni to robia od lekko ponad roku, wiec nie wydaje mi sie, zeby to sie mialo dzieciom znudzic, a nawet jesli to w ich miejsce przyjda takie dla ktorych to bedzie nowosc. No i rok temu cale srodowisko bylo przeciwne, teraz nawet zawodnicy ksw tam swieca mordami, czy to w wywiadach, czy na konferencjach. Wg mnie to dopiero poczatek i jeszcze nie wykorzystali calego potencjalu takie przedsięwzięcia. No i ostatnia sprawa, na cohones relacja z ufc ma 255 komentarzy a z famemma 447. Pozdrawiam

 26. Nie wiem kto ogląda polski boks.  Czytam tytuł i myślę no nie wierzę że Babilon wykrecil lepszą oglądalność niż Fame. Nie pomyliłem się,  nie wykręcil.

 27. Troche siara że FAME jest na Rocksach. Weś komuś poleć ten sport i cohones. Wejdzie zobaczy walkę karła i wyjdzie. 😀

  Bez urazy. Mnie to nie przeszkadza.

  Ja np. wogóle ukrywam swoje hobby przed światem. Bo wiadomo co sobie ludzie by myśleli. Jebnięty, patologia. A wes se to jeszce w Cv wpisz.

 28. Ja np. wogóle ukrywam swoje hobby przed światem. Bo wiadomo co sobie ludzie by myśleli. Jebnięty, patologia. A wes se to jeszce w Cv wpisz.

  To zależy gdzie chcesz pracować, np na ciecia w Biedronce zwanego ochroniarzem to wpisanie 3 miejsca na ALMMA w Poznaniu może być za duże osiągniecie i skresla Ciebie z angażu ale już do Służby Wieziennej dałoby Ci kilka punktów

 29. Kasa misiu, kasa 😆   Tu nie chodzi tylko o MMA. Kiedyś gdzieś czytałem, że ponoć rozważają wprowadzenie break dance na IO? Prawda to? Dzisiejsze pokolenie ma skupienie uwagi na dystansie 10 sekund. Rozwój mediów społecznościowych i internetu w ogóle doprowadził do łatwości dostępu do wszelakich form szeroko rozumianej rozrywki. Bo sport to też jest rozrywka. Jak kiedyś był jeden mecz w telewizji to tyle się oglądało i koniec. A teraz jest pierdyliard transmisji internetowych, legalnych bądź nie i nikt nikogo nie zmusi do oglądania twojego produktu bo to jest "prawdziwy sport". Nawet giganci filmowi z Hollywood przenoszą się do Netflixa i innych streamowych platform bo to jest przyszłość. Kiedyś aktorzy z wielkim ego w życiu by nie zagrali w jakimś tam serialu, a teraz wszyscy idą równo w tym kierunku nieważne czy mają trzy Oscary czy coś. Telewizja wyparła radio, a teraz internet wypiera telewizję. Trzymanie się elitarnej tradycji bo tak wypada skończy się klapą.

  Zgadzam się z Tobą i nie neguje tego w żaden sposób. Właśnie to jest cała sytuacja, ze młode pokolenie teraz ma wszystkiego pod dostatkiem, ba, nawet maja tego przesyt i mam wrażenie, ze ilość generowanych produktów nie jest równoznaczna z ich jakością. Kiedyś książki pisali ludzie, którzy mieli jakiś tam do tego „dar”, wizje przedstawienia czegoś. Teraz 16-17 letni jutuber pisze swoją autobiografie. Rozumiesz na czym to polega. Nie twierdze, ze nie jest bogata w jakieś historie, ale myśle, ze trochę się to wszystko poprzestawiało na zasadzie „każdy może”. Dlatego teraz „idolami” młodych ludzi są goscie, którzy szerzą patologie i nijakość w dosadnym tego słowa znaczeniu. Wiem, ze tkwienie w tradycji może być zgubne ze względu na fakt rozrostu social mediów, ale w pewnym momencie i to zacznie się cofać, bo ludzie zaczną zdawać sobie sprawę (mam nadzieje szybciej niż wolniej), ze życie w sieci i próba zadowolenia się półśrodkami zaczyna zabierać im ich normalne życia, które gdzieś tam kiedyś mieli.

 30. :juanlaugh::juanlaugh::juanlaugh::juanlaugh:na FAME więcej osób PPV wykupiło niż Babilon na otwartej antenie oglądało

  A to coś dziwnego? Więcej ludzi chodzi na dyskoteki niż do teatru.

 31. Wywiad z Kruszwilem na mmapl w 1 dzien wbil 1mln wyswietlen, po dwoch dniach ma 2mln, ja tam po wywiadach nie widze zadnego spadku zainteresowania. Oni to robia od lekko ponad roku, wiec nie wydaje mi sie, zeby to sie mialo dzieciom znudzic, a nawet jesli to w ich miejsce przyjda takie dla ktorych to bedzie nowosc. No i rok temu cale srodowisko bylo przeciwne, teraz nawet zawodnicy ksw tam swieca mordami, czy to w wywiadach, czy na konferencjach. Wg mnie to dopiero poczatek i jeszcze nie wykorzystali calego potencjalu takie przedsięwzięcia. No i ostatnia sprawa, na cohones relacja z ufc ma 255 komentarzy a z famemma 447. Pozdrawiam

  No akurat kruszwil i ten karzeł najebali najwiecej wyswietlen bo to najbardziej interesowało ich z całej gali i ta walka była koniem pociągowym tej całej gali.A ze na cohones relacja z fejm mma ma wiecej komentarzy niz z ufc no to znaczy ,ze coraz wiecej dzieci zaczyna tu zaglądac, no i wielu hipokrytów tu jest co pierdola jakie ksw to niby gówno , a jaraja sie i oglądaja Srejm mma.

 32. Dla porównania bokserskie wydarzenie miało 178 118 widzów w TVP Sport.

  Tyle osób ogląda bokserskie missmatch'e.

  Chyba pora napisać petycje i zbierać podpisy do Dana White aby w końcu powstało UFC Boxing

 33. Ktoś już na cohones pisał jak mają się cyferki do rzeczywistości. Np. podanie największej ilości wyświetleń w szczególności takich po kilka sek, bo ktoś przełączał akurat kanał i poleciał dalej

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.