Babilon MMA 10 rozpiska

babilon mma 10 rozpiska

Takiego wydarzenia w mieszanych sportach walki jeszcze nie było. Babilon MMA jako pierwszy na świecie zorganizuje galę 125 metrów pod ziemią. W walce wieczoru Daniel Rutkowski (MMA 8-2) zmierzy się z Adrianem Zielińskim (MMA 19-8). Będzie to tym samym pierwsza konfrontacja między mistrzami Fight Exclusive Night a Babilon MMA. Karta walki obfitować będzie też w inne ciekawe zestawienia.

Data: sobota, 26 października 2019, 19:00
Hala: Kopalnia „Wieliczka”
Miejsce: Wieliczka, Polska

Rozpiska gali

Walka wieczoru
145 lb: Daniel Rutkowski (MMA 8-2-0) vs Adrian Zieliński (MMA 19-8-0) | walka o pas | 5 rund

Karta główna
125 lb: Róża Gumienna (MMA 0-0-0) vs Anželika Petkevičiūtė (MMA 0-1-0) | 3 rundy
185 lb: Adrian Błeszyński (MMA 7-3-0) vs Diego Dias (MMA 10-3-0) | 3 rundy
265 lb: Łukasz Brzeski (MMA 6-1-1) vs Ednaldo Oliveira (MMA 20-5-1) | 3 rundy
145 lb: Krzysztof Gutowski (MMA 7-0-0) vs João Paulo Rodrigues (MMA 39-18-2) | 3 rundy

Profile zawodników:

Róża Gumienna – Utytułowana kickboxerka w MMA

Łukasz Brzeski – Perspektywiczny ciężki

25 KOMENTARZE

 1. Babilon po 10 galach robi rozpiskę dla stu osób i 5 walk

  bez Kołeckiego zaliczają duży regres

  A może weźmiesz pod uwagę miejsce w jakim robią galę? W kopalni w Wieliczce nie ma za dużo miejsca na tłum kibiców. To z automatu miało być kameralne i niesamowite wydarzenie.

 2. A może weźmiesz pod uwagę miejsce w jakim robią galę? W kopalni w Wieliczce nie ma za dużo miejsca na tłum kibiców. To z automatu miało być kameralne i niesamowite wydarzenie.

  chodzi mi tez o poprzednie gale

 3. Sam Babiloński określił tę galę jako event dla VIP-ów. Zresztą chciałem się wybrać na galę, ale jak zobaczyłem ceny biletów to mnie zamurowało…za miejsca stojące(!!)trzeba dać 2 stówy…

 4. Rutek Zielinski waleczka sztos reszta mizeria straszna. No swego czasu Babilon byl bliski zostac 2 sila w Polsce ale jednak FEN odjechal im znowu. Oby sie sie nie posypali nigdy bo lubie ich gale ogladac!

 5. A może weźmiesz pod uwagę miejsce w jakim robią galę? W kopalni w Wieliczce nie ma za dużo miejsca na tłum kibiców. To z automatu miało być kameralne i niesamowite wydarzenie.

  Babilon zrobił z Wieliczki chleb powszedni w boksie, więc nie wiem co tu jest niesamowitego? Raczej to świadczy, że MMA dla niego jest ważniejsze od boksu teraz. Zobaczymy ile z tego wyciągnie skoro impreza z zasady dla "VIP-ów". Parę lat temu ceny biletów na boks w Wieliczce zaczynały się od ośmiu stów. Jeśli prawdą jest, że teraz chce dwie stówy na mma to jest ostry zjazd w dół.

 6. Babilon zrobił z Wieliczki chleb powszedni w boksie, więc nie wiem co tu jest niesamowitego? Raczej to świadczy, że MMA dla niego jest ważniejsze od boksu teraz. Zobaczymy ile z tego wyciągnie skoro impreza z zasady dla "VIP-ów". Parę lat temu ceny biletów na boks w Wieliczce zaczynały się od ośmiu stów. Jeśli prawdą jest, że teraz chce dwie stówy na mma to jest ostry zjazd w dół.

  8 stów za boks, o kurwa… ja bym za darmo nie chcial isc.

 7. 8 stów za boks, o kurwa… ja bym za darmo nie chcial isc.

  http://www.ringpolska.pl/boks-w-polsce/35-wydarzenia/13537-bilety-na-gale-w-wieliczce-w-sprzedazy

  2011 rok. Krzysztof Szot w Main Event, future world champion Głowacki i Owczarz na undercardzie 😎 To była VIP event a nie taki Podziemny Krąg jak teraz 😆 Relacja na Canal+ z komentarzem Durdy i Kosedowskiego. Sponsor strategiczny SKOK Wołomin (obecnie splajtowany i chyba dalej w sądzie się z tym bawią). Ile Babilon zarobił pod stołem to już chyba on zapomniał.  A teraz? Szorowanie brzuchem po dnie IMO.

 8. 5 walk a i tak interesują mnie tylko dwie.

  Rywal Gutowskiego dobry czy dalej nabija rekord?

  Róża widzę ma być gwiazdą organizacji, czuję że szybko się to wykoleji

 9. Rywal Gutowskiego dobry czy dalej nabija rekord?

  Trzeci w jego karierze z dodatnim rekordem, do tego ma na koncie kilkadziesiąt walk, więc dla mnie rywal odpowiedni.

 10. Miałem się wybrać ale ceny odstraszają, byłem we wrocku i skocze sobie na aca. Bo jak mam być szczery to jeśli chodzi o stosunek cena do jakości produktu to karta ruskich wydaje się atrakcyjniejsza :fjedzia:

 11. “If the doctor said I wasn’t okay to fight, I wouldn’t do it,” said Rodriguez, who usually makes $145-245 dollars per fight in Brazil.

  Rodrigues won’t disclose how much he’s getting paid by Babilon MMA. but he said it’s way better than his usual rate. When the promotion didn’t pay for his flight tickets, he said, he raffled off a fridge to pay for travel expense"

 12. Ciekawe jaki pomysł na swoją karierę ma Gutowski… Wygrać jeszcze ze 2 walki i do krs czy może dobić do 12-0 i UFC… Podejrzewam, że wygra jednak pierwsza opcja. Gutowski nie jest już zbyt młody (32 lata) a swoje trzeba zarobić.

  Kiedyś wiązałem duże nadzieje z osobą Brzeskiego, ale odkąd wysłuchałem wywiadu z jego managerem (sławny już na forum Gwóźdź), który zapowiedział, że ma zamiar wepchnąć chłopaka do krs, to całkowicie staciłem zainteresowanie Brzeskim.

 13. Walka Gutowskiego z Rodriguesem powinna być anulowania ,pojebało ich całkowicie ,chca zeby doszło do kolejnej tragedii , ewentualnie beda mieli Rodriguesa na sumieniu.

 14. będzie – czyli tak jakby jej nie było :jarolaugh:

  Ze ty bedziesz ogladal jakis pieprzonych downow to nie znaczy ze normalni na tym forum pojda w twoje slady. Nie ochlapcie tylko monitorow razem z kolega @FAMEMMA

 15. Ze ty bedziesz ogladal jakis pieprzonych downow to nie znaczy ze normalni na tym forum pojda w twoje slady. Nie ochlapcie tylko monitorow razem z kolega @FAMEMMA

  ja nie znam ani zawodnikow z babilonu ani zawodnikow z FAME poza walka wieczoru, ale ziomek ktory do mnie przychodzi pić, chce oglądać FAME, w sumie bedzie przynajmniej duzo smieszniej

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.