aslambek_saidov_mamed khalidov

Kilka dni temu Paweł Jóźwiak, prezes organizacji FEN, wyraził publicznie zainteresowanie byłym mistrzem KSW, walczącym ostatnio dla ACA, Aslambekiem Saidovem i zaproponował mu walkę o pas mistrzowski.

Hej, Arrachion Olsztyn, dochodzą mnie słuchy, że Aslambek Saidov jest wolnym zawodnikiem i schodzi do kat. lekkiej. Saidov VS Rębecki o pas FEN wagi lekkiej? Zróbmy to.

Propozycja prezesa pojawiła się na Twitterze, ale w programie „Koloseum”, Paweł Jóźwiak zdradził, że jest już po pierwszych rozmowach w sprawie współpracy z Saidovem.

Jesteśmy w kontakcie z trenerem Pawłem Derlaczem. Jesteśmy po pierwszym słowie, ale nie będzie prosto się dogadać. Zobaczymy co przyniesie przyszłość. Na razie oczekiwania finansowe drugiej strony są bardzo, bardzo wysokie. Byliśmy przygotowani na wysokie żądania, ale nie aż na takie. Poczekamy, zobaczymy.

Paweł Jóźwiak powiedział również jakie ma plany w stosunku do Mateusza Rębeckiego.

Jak nie ten rywal, to na pewno ściągniemy teraz Mateuszowi kogoś bardzo mocnego. On chce się bić tylko z bardzo mocnymi rywalami. Walka Mateusza planowana jest na galę jesienną. Jeśli rywalem nie będzie Aslambek, którego bardzo bym sobie życzył, to będzie ktoś równie mocny.

Aslambek Saidov, były mistrz KSW, który od kilku lat toczy swoje boje dla organizacji ACA, po raz ostatni walczył w listopadzie roku 2019. Został pokonany wówczas przez Eliasa Silverio na gali ACA 101 w Warszawie.

Zobacz również: Co dalej z Pudzianowskim i Szeligą? Prezes FEN wyjaśnia

38 KOMENTARZE

 1. Jak już Prezes podpisze Saidowa to radzę gaże zapłacić w terminie, inaczej Aslambek zacznie windykację, a ma doświadczenie w temacie

  :roberteyeblinking:

 2. to było pewne, ze nie stać fenu na saidova

  Co to znaczy? Jaką kwotę według Ciebie podał Aslambek?

 3. Co to znaczy? Jaką kwotę według Ciebie podał Aslambek?

  Bardzo, bardzo wysoką.

  Na razie oczekiwania finansowe drugiej strony są bardzo, bardzo wysokie.

 4. Co to znaczy? Jaką kwotę według Ciebie podał Aslambek?

  Baisangur w oktagonie powiedział, że jeżeli Jóźwiak chciałby ściągnąć Saidova to musiałby wyłożyć tyle co najwyższe wypłaty w historii fen. Coś w tym stylu. Pytanie, czy warto? O ile walka z Chińczykiem jest interesująca tak później za ten sam wielki hajs byłby jakichś ogórków.

 5. Baisangur w oktagonie powiedział, że jeżeli Jóźwiak chciałby ściągnąć Saidova to musiałby wyłożyć tyle co najwyższe wypłaty w historii fen.

  Pudzian pewnie ze 100k musiał zarobić, więc nie sądzę aby w ACA Saidov dostawał mniej.

 6. Pytanie nie powinno być czy stać, tylko czy się opłaca: Saidov brał decyzję w KSW, medialny nie jest, a może jakiś wyrok kolejny…

 7. Pudzian pewnie ze 100k musiał zarobić, więc nie sądzę aby w ACA Saidov dostawał mniej.

  No dokładnie więc może się nie opłacać FEN brać za tyle Saidova.

  Ja bym go chętnie zobaczył znowu w KSW jeżeli ma wrócić do polskich organizacji.

 8. Jesteśmy po pierwszym słowie,

  I ostatnim. Toc pisalem ze Aslan za 5 kola to na trening nawet torby nie pakuje a Jozwiak myslal ze za frytki bedzie walczyl… Toc lepiej kase wydac na szelige krystka wujka samo zlo i innych parodystow sportow walki…

 9. Baisangur w oktagonie powiedział, że jeżeli Jóźwiak chciałby ściągnąć Saidova to musiałby wyłożyć tyle co najwyższe wypłaty w historii fen. Coś w tym stylu. Pytanie, czy warto? O ile walka z Chińczykiem jest interesująca tak później za ten sam wielki hajs byłby jakichś ogórków.

  Ok, nadal brak konkretów, ale myślicie, że warto?

 10. Ok, nadal brak konkretów, ale myślicie, że warto?

  Nie ma szans. Nikogo poza ludzmi z branży taka walka nie interesuje. A Asłan na brak zajęcia i pieniędzy nie narzeka, to nie jest dobry pomysł ze strony FENu.

 11. Na moje oko Aslambek chcę z 15-30k , bo Jóźwiak był w niezłym szoku jak usłyszał tą kwotę od Derlacza. Za te pieniądze to on ma całą kartę wojowników z Brazylii. Wątpię żeby się dogadali bo Jóźwiak myśląc że Olsztynianin zażąda dużo spodziewał się kilku tysięcy :jarolaugh:

 12. Chyba EURO albo USD

  A jak myślisz ile w ACA zarabiał ? Tam są wypłaty w okolicach 5-10 tys.$ , chyba że się mylę ?

 13. A jak myślisz ile w ACA zarabiał ? Tam są wypłaty w okolicach 5-10 tys.$ , chyba że się mylę ?

  tyle to oni dostają w bonusie za skończenie przed czasem

 14. A jak myślisz ile w ACA zarabiał ? Tam są wypłaty w okolicach 5-10 tys.$ , chyba że się mylę ?

  tam są dużo grubsze wypłaty, dużo..

 15. @jozwiakprezesao pożyczę od aslana i mu tym zapłac. Sytuacja win-win.:cmgkeepgoing:

  A kim jest aslan żeby mieć jakieś wygórowane oczekiwania….?!! Gdyby nie był przydupasem mameda to ponad połowa by się nim wgl nie interesowała… W ACA też poległ przynajmniej raz i to z żadnym tam zabijaka.  Wiadomo na fenowskie podwórko to mocny zawodnik

 16. Na moje oko Aslambek chcę z 15-30k , bo Jóźwiak był w niezłym szoku jak usłyszał tą kwotę od Derlacza. Za te pieniądze to on ma całą kartę wojowników z Brazylii. Wątpię żeby się dogadali bo Jóźwiak myśląc że Olsztynianin zażąda dużo spodziewał się kilku tysięcy :jarolaugh:

  Ile? 15-30k? To napewno nie są "bardzo duże wymagania finansowe". A w zasadzie to by były bardzo, bardzo niskie wymagania. Ponad 100k chce Saidov bankowo.

 17. Ile? 15-30k? To napewno nie są "bardzo duże wymagania finansowe". A w zasadzie to by były bardzo, bardzo niskie wymagania. Ponad 100k chce Saidov bankowo.

  Pewnie koło 200 tys PLN , skoro w Aca zarabiał w dolarach, to myślę że koło 40k $ mógł wyciągać .

 18. Pewnie koło 200 tys PLN , skoro w Aca zarabiał w dolarach, to myślę że koło 40k $ mógł wyciągać .

  Też tak myślę.

 19. Może mogliby się dogadać na jakiś % z ppv.

  % z ppv? przeca to wyjdzie psi chuj, ile osób wykupiło ostatnia gale? 10k?

 20. Tak na szybko, ilu bylych mistrzow KSW lub zawodnikow legitymujacych sie rekordem 6-2 w ACA pojawilo sie kiedykolwiek w FEN ? O takich laczacych oba te elementy nie wspominajac. Badzmy powazni, to raczej news z gatunku tych o propozycjach skladanych przez KSW Conorowi. Przy czym proporcje roznic dzielacych oczekiwania stron wcale nie musza tu mocno od siebie odbiegac 😉

 21. Zastanawiam się, czy FEN potrzebuje Saidova?

  On za grosze walczyć nie będzie, a z drugiej strony nie ma super rzeszy fanów która wykupi dla niego PPV.

  Dla mnie nietrafiony transfer zarówno dla Pawła jak i dla Saidova.

 22. Przecież Jóźwiak jak usłyszał te wygórowane Asłana, to dostał szczękościsku, aż trzeba było łomem mordę otwierać, a guziki koszuli rozprysły się w cztery strony świata. I nawet jeśli to było 30 tysięcy polskich cebularów. Sarara był kiedyś najlepiej opłacanym zawodnikiem FENu i dostawał za walkę…. 7 tysięcy zł. Za freaków pokroju brata Pudziana to może są w stanie wybecalić więcej, choć i tak podejrzewam, że Jóźwiak chodzi na dializy od czasów walki Lil Pudzia

 23. Bez sensu angażować kogoś i stać się niewypłacalnym, Saidov jest potrzebny w FENie chyba tylko po to, by jako były mistrz KSW zostać rozbity przez Chińczyka

 24. Skoro nie stać ich na Saidova to tylko pokazuje jaka oni są "konkurencja" dla KSW. KejEsDablju i długo dlugo nic.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.