Artur Szpilka (23-4, 16 KO) za pośrednictwem swojego profilu na Twitterze opublikował film z jednego ze swoich treningów. Na pierwszy rzut oka widać, jak mocno w ostatnich miesiącach zmienił się „Szpila”, który na wagę wnosi coraz mniej kilogramów.

Zobacz również: „Tutaj chylę czoła przed KSW” – Artur Szpilka wskazuje, za co docenia organizację KSW

Pięściarz urodzony w Wieliczce zdradził również, ile wynosi jego aktualna waga. Wiele osób może ona zaskoczyć. Szpilka waży aktualnie 95,4 kg. Co ciekawe, przed swoją ostatnią walką 30-latek wniósł na skalę 102,5 kg, czyli ponad 7 kilogramów, niż aktualnie wynosi waga „Szpili”.

Zobacz również: Artur Szpilka: „Jestem cały czas w kontakcie z Martinem Lewandowskim”

W 2019 roku Artur Szpilka stoczył dwie walki. W lipcu przegrał przez nokaut z Dereckiem Chisorą, a niecałego trzy miesiące później posłał na deski Fabio Tuiacha. Wcześniej „Szpila” wygrywał między innymi z Mariuszem Wachem czy Dominickiem Guinnem, przegrywał natomiast z Adamem Kownackim i Deontayem Wilderem.

34 KOMENTARZE

 1. 7 kg to byłby wyczyn dla czipsozercy z cohones a nie dla zawodowego sportowca ze sztabem szkoleniowym i dietetykiem:einsteinsmoke:

  I'm not impressed by your performance

 2. Szkoda go. Już MMA byłoby chyba dla niego zdrowsze.

  On jest w stanie przewalczyć do końca z kimś z top3 nowej wagi?

  nie

 3. Pierdzioszek pęka z dumy

  Cycu i pumba  trzymają kciuki.

  Serce się cieszy Ajtuja energia rozpiera

  Kibicuje.

 4. Jak czytałem hejt po porażce z Kownackim to przypomniały mi się czasy jak Saleta zazdrosny o Gołotę pieprzył na niego na wizji i Polska to kupowała. Na tym portalu powinna być lepsza trochę kontra na dzbanków. Jakby nie zszedł to i w ciężkiej jeszcze by widowisko dobre robił, jako DOBRY zawodowiec, leszczyki kurwa (co niektóre)

 5. Jak czytałem hejt po porażce z Kownackim to przypomniały mi się czasy jak Saleta zazdrosny o Gołotę pieprzył na niego na wizji i Polska to kupowała. Na tym portalu powinna być lepsza trochę kontra na dzbanków. Jakby nie zszedł to i w ciężkiej jeszcze by widowisko dobre robił, jako DOBRY zawodowiec, leszczyki kurwa (co niektóre)

  Nie zesraj sie

 6. Jak czytałem hejt po porażce z Kownackim to przypomniały mi się czasy jak Saleta zazdrosny o Gołotę pieprzył na niego na wizji i Polska to kupowała. Na tym portalu powinna być lepsza trochę kontra na dzbanków. Jakby nie zszedł to i w ciężkiej jeszcze by widowisko dobre robił, jako DOBRY zawodowiec, leszczyki kurwa (co niektóre)

  Widowisko na pewno.

  Już do paru highlightów się załapał.

  :razz:utinlaugh:

 7. Jak czytałem hejt po porażce z Kownackim to przypomniały mi się czasy jak Saleta zazdrosny o Gołotę pieprzył na niego na wizji i Polska to kupowała.

  Jaka jest analogia? Pytam zwyczajnie bo nie załapałem. Oraz pytam dlatego że rzeczywiste był taki zabieg z tym Saleom kontr Gołota. Uznaje to za ciekawe zjawisko socjologiczne i fajnie ze to zauważyłeś .

 8. Na poważnie: dwaj zawodnicy Szpilka i Zimnoch to takie obrazowe przedstawienie patologii boksu.

  Gdyby ich kariery toczyły się na takich samych zasadach jak w MMA, czyli brak kultu zera w rekordzie i ,,budowania" rekordu na wielką walkę to…

  …nie musieliby spędzić lata treningu, swojego życia aby poznać swoją sportową wartość i zdołować się, że jednak to czemu się poświęcili to…

  Wywiad z Zimnochem po gali: przecież ci dziennikarze wyglądali jakby im szkoda było już tego Zimnocha

 9. Chudy jak szpilka. Tylko jak u szpilki główka duża.

  Taki chudy za aż ~10 kilo cięższy ode mnie:mamed:

 10. Taki wielki łeb a środku tak niewiele. Bij wagę Ajtuj, jak konia :DC:

  To jest cios poniżej pasa :razz:ociesznymirek:

 11. Jestem zszokowany jak wielkie poruszenie medialne, wywołuje ten bum. Ja rozumiem, że KO od Wildera to każdy dostał spoko. Od Kownackiego też, ale kurde one został rozbity w pył przez Jenningsa który wtedy był uznawany za drewnianego amatora, czy teraz przez Chisorę który jest w drugiej lidze bokserskiej. Z Wachem była walka o dotrwanie do ostatniego gongu. Zbicie wagi nie wyleczy go z nawyku opuszczania rąk. I nikt nie rozumie, że w cruiser wszyscy będą szybsi od niego. Jestem przekonany że Wasyl go  umiejętną polityką dowiezie do walki o jakiś pasek i to jest wszystko. Potem MMA, gdzie też bym nie oczekiwał sukcesów – małe rękawiczki, brak bezpiecznego klinczu. Będzie majestatycznie upadał jak ścinana sosna. Żal go ale jako pięściarz się nie rozwinął od czasu walk z Mollo, gdzie już było widać że z defensywą jest coś nie tak.

 12. Będę go katował, wyciągał, wciągał na kontrę, bomba, bomba." Bo wiem, że dla mnie to jest szansa i ja postawię wszystko na jedną kartę jak będzie trzeba, a jak nie to będę spokojnie boksował i…To jest dla…Ahhh, kurde, nawet nie zdajecie sobie sprawy jaki jestem z siebie zadowolony.

 13. Jaka jest analogia? Pytam zwyczajnie bo nie załapałem. Oraz pytam dlatego że rzeczywiste był taki zabieg z tym Saleom kontr Gołota. Uznaje to za ciekawe zjawisko socjologiczne i fajnie ze to zauważyłeś .

  Obecnie jak jest np. walka mistrzów lekkich w boksie gdzie jest dużo techniki, i np. komentatorzy gadają pod faworyta swojego bzdury że wygrywa a tak nie jest to ściszam fonie aby po ludzku obejrzeć. Potem wchodzę na forum i jest sporo takich jak ja. Wiadomo że wygrywał chłop na punkty i słusznie wygrał a panowie w studio nad ranem już oczka mieli zmęczone itd. itp. Bo to są fani. Kiedyś jak Gołota walczył o mistrzostwo świata wyrównaną walkę, to i tak były podśmiechujki jak z filmiku na YT  dla dzieci. Jak Szpilka przegrał z Kownackim to  pełno jadu gdzieś tam było, jak za starych lat, stąd analogia. Można bekę pokręcić że duża główka i mam dystans do tego ale myślałem że trochę się tu zrównoważą komentarze. Profesjonalistów chyba trochę bronimy.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.