jan błachowicz artur szpilka

Artur Szpilka cały czas czeka na informację o swojej kolejnej walce w ringu. Na razie nie wiadomo kiedy może do niej dojść, ani nie wiadomo kto będzie ostatecznie jego rywalem. Boks dla Artura cały czas jest jednak na pierwszym miejscu, ale pięściarz nie wyklucza pojedynków na zasadach MMA lub nawet walk na gołe pięści.

W najnowszej rozmowie dla serwisu Onet.pl Artur Szpilka powiedział, że rozmowy dotyczące jego kolejnej walki mają się odbyć w tym tygodniu. Do starcia dojdzie najprawdopodobniej w lutym lub marcu 2021 roku, ale żadne szczegóły nie zostały jeszcze ustalone.

Artur został zapytany również o możliwość wejście do klatki MMA.

Boks jest całym moim życiem. Kocham to. Robię to od 14 roku życia więc ciężko, tak nagle sobie o tym zapomnieć, ale nie wykluczam, z racji czasów, raz w roku zaboksowania w formule MMA… czy na gołe pięści.

Szpilka dodał jednak też, że mimo iż podoba mu się oglądanie walk na gołe pięści, sam nie jest przekonany do tego, żeby spróbować się w tej formule.

Nie wiem czy bym się zdecydował. Nie chodzi o twarz, bo się zagoi. Bardziej chodzi o dłonie. Miałem cztery razy operowaną rękę i nagle znowu ją rozwalić, to nie byłoby co zbierać. Ale kto wie? Może być tak, że kiedyś w przyszłości tylko Gromda, czy inna federacja walk na gołe pięści będzie tak popularna, że tylko tam będzie można najwięcej zarobić, tam będzie jakaś fajna, wyczekiwana walka na gołe pięści, to czemu nie?

Artur dziś jednak wyklucza takie starcia. Natomiast po swojej kolejnej walce w boksie stanie się wolnym zawodnikiem, bo jego kontrakt z promotorem Andrzejem Wasilewskim wygaśnie.

16 KOMENTARZE

 1. Ajtuj to przypadek tragiczny. Kocha boks, ale boks już nie kocha jego. W tej chwili jest tylko celebrytą, którego zdeklasował dwusetny rankingowo Radczenko. I mimo że Szpilka ma 31 lat, jest już wyboksowany, nie trzyma ciosu, ma roztrzaskaną szczękę i jeszcze bardziej nieszczelną obronę. On może i nawet życzliwie patrzeć na pływanie synchroniczne, bo chce chłopak zarobić. Bardzo mi się podobał opis Przemka Garncarczyka, w dużym skrócie nie zostawił na Ajturze suchej nitki i merytorycznie go podsumował w jednym zdaniu.

 2. Ajtuj to przypadek tragiczny. Kocha boks, ale boks już nie kocha jego. W tej chwili jest tylko celebrytą, którego zdeklasował dwusetny rankingowo Radczenko. I mimo że Szpilka ma 31 lat, jest już wyboksowany, nie trzyma ciosu, ma roztrzaskaną szczękę i jeszcze bardziej nieszczelną obronę. On może i nawet życzliwie patrzeć na pływanie synchroniczne, bo chce chłopak zarobić. Bardzo mi się podobał opis Przemka Garncarczyka, w dużym skrócie nie zostawił na Ajturze suchej nitki i merytorycznie go podsumował w jednym zdaniu.

  Szpilka osiągnął bardzo dużo jak na swoje możliwości, powinien Wasilewskiego nosić na rękach. Doszedł do sufitu i teraz już schodzi na dół.

 3. W MMA z Chisorą bym zobaczył. By się skończyło 10x szybciej niż w boksie.  Mogliby mu załatwić Ajtuja jako ogórasa na pierwszą walkę.

 4. On śmieszył, ale teraz mi go szkoda. Tak jakby się z niepełnosprawnego albo z Bonusa naśmiewać. Chyba za dużo z Materlą się zadaje xD

  Ale po wysokim kopnięciu nad brakującą gardą będzie leżał :arielcry:

  Jeszcze w kręgu tych Jurasów, Różalów i reszty wężów niczym ofiara jakieś sekty w której nikt mu nie powie, że jak się dostaje manto od Radczenki to szkoda mózgu na boks :danaillegal:

  Dożywotnio to powinien Wasilewskiemu jeździć jako UberEats i dowozić trunki na alkotweety.

  I przecież mimo wszystko Wasilewski byłby w stanie wycisnąć jeszcze więcej, gdyby Szpilka miał więcej rozumu – to jest mega.

 5. Bez rekawic Szpilka bedzie spal szybciej niz z rekawicami, a strzala i tak zawsze dostanie na szczene, bo ma tragiczna obrone. Biedny Artur, nie ma pomyslu na siebie.

 6. Szpilke jesli idzie o Mma, widze tylko w Fame. Ksw nie ma zadnego sensu.

  Nie jesteś wizjonerem jak miszcz kawulski, jeszcze ajtuj o pas zawalczy …:razz:utinlaugh:

 7. Ostatnia walke w kontrakcie Wasilewskiego ma podobno z tym Łukaszem Różańskim

  :stevecarell:

  Gosc go znokautuje

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.