Ariel Helwani z ESPN zdradził ciekawą informację za pośrednictwem swoich profili na portalach społecznościowych. Artem Lobov (14-15-1 MMA) chciałby stoczyć rewanż z Paulem Malignaggim (36-8 BOKS) na zasadach bokserskich. Co ciekawe, „The Russian Hammer” chciałby, aby starcie to odbyło sięna gali z udziałem popularnych YouTuberów.

Artem Lobov powiedział mi dzisiaj, że chciałby stoczyć rewanż z Pauliem Malignaggim, tym razem w walce bokserskiej, która mogłaby odbyć się w karcie wstępnej gali Logan Paul vs KSI 2, 9 listopada w Los Angeles. Na ten moment nie ma żadnych konkretnych rozmów, jednak to jest to, czego on by chciał.

Nie wiadomo, czy do takiego pojedynku dojdzie w najbliższym czasie. Lobov z pewnością chciałby, aby starcie to odbyło się na tej gali ze względu na rozgłos idący za pojedynkiem Olajide „KSI” Olatunjiego z Loganem Paulem.

Galę z rewanżowym starciem „KSI” i Logana Paula organizuje Eddie Hearn z Matchroom Boxing. Za transmisję odpowiedzialna będzie natomiast platforma DAZN. Wydarzenie odbędzie się 9 listopada w Staples Center w Los Angeles.

Starcie popularnych YouTuberów poprzedzi walka niepokonanego mistrza WBO w wadze super średniej Billy’ego Joego Saundersa (28-0). W karcie kibice zobaczą również Devina Haneya (23-0). Pełna karta walk zostanie prawdopodobnie ogłoszona w ciągu najbliższych tygodni.

Pierwszy pojedynek „KSI” z Loganem Paulem odbył się 25 sierpnia 2018 roku. Poniżej możecie zobaczyć ich walkę. Tym razem starcie odbędzie się na zasadach zawodowego boksu.

4 KOMENTARZE

  1. Co za gość. Najebał typa na gołe pięści i jeszcze chce go upokorzyć w jego własnej dyscyplinie :brainoverload:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.