Informacja prasowa:

Brazylijka, Mariana Morais (12-4, 3 KO, 8 Sub) stanie naprzeciw mistrzyni na KSW 40 w Dublinie. W stolicy Irlandii 21-letnia zawodniczka z Soa Paulo zawalczy o pas wagi muszej będący w posiadaniu jej rodaczki. Reprezentantka Parana Vale Tudo ostatnie 4 wygrane walki zakończyła przed czasem, a jej specjalnością są poddania. Spośród dwunastu zwycięskich starć, tylko raz o werdykcie walki Morais decydowali sędziowie. „Violence Queen” też nie lubi zostawiać losu w rękach arbitrów, więc możemy spodziewać się wojny od pierwszej sekundy boju.

Świeżo upieczona mistrzyni KSW i piąta zawodniczka wagi muszej na świecie, Ariane Lipski (9-3, 6 KO, 1 Sub) stanie do pierwszej obrony pasa. 23-latka z Kurytyby zadebiutowała w KSW w listopadzie 2015 roku. Zawodniczka z Kraju Kawy pokonała wtedy sensacyjnie Katarzynę Lubońską przez kopnięcie na korpus i ciosy w parterze. Potem przyszedł czas na starcie z niezwykle wytrzymałą Sheilą Gaff. Po jednej z najlepszych rund 2016 roku fenomenalnym uderzeniem Lipski posłała Niemkę na deski i zapewniła sobie szansę walki o pas. Przed 58-tysięczną widownią na PGE Narodowym podczas KSW 39: Colosseum Lipski poddała balachą tuż przed końcem pierwszej odsłony Dianę Belbitę.

13 KOMENTARZE

 1. Otwarcie gali, czy może troszkę wyżej?  Umniejszajcie dalej waszym czempionom

  wypełni kontrakt i ucieknie do UFC! przecież nie będzie się tu kisić do usranej śmierci!

 2. wypełni kontrakt i ucieknie do UFC! przecież nie będzie się tu kisić do usranej śmierci!

  Mam taką nadzieję. To jedyna osoba ze stajni k&l która zyskała popularność i sympatię hardkorowych jak i januszy tylko i wyłącznie za sport, bo popularności przez pierdolenie głupot w wywiadach nie zyskała, wiadomo że uroda też trochę pomaga, ale w mniejszym stopniu.

 3. wypełni kontrakt i ucieknie do UFC! przecież nie będzie się tu kisić do usranej śmierci!

  Przecież tam nie pójdzie, bo  to gdzieś w dupie:joer:z bani.

  W Ksw mamy centrum światowej wszechstylowej walki wręcz:goldi:.

  Już kawul i lewy zadbają o to żeby walczyła dla  nich ($) .

 4. Już kawul i lewy zadbają o to żeby walczyła dla  nich ($) .

  $ to mogą przekonać polskich fighterów z KSW którzy zdają sobie sprawę że UFC nie zawojują! myślę że Lipski patrzy na to inaczej, jest w top5 na świecie, niedługo UFC otwiera jej dywizje a ona sama ma papiery na zostanie nr1

 5. $ to mogą przekonać polskich fighterów z KSW którzy zdają sobie sprawę że UFC nie zawojują! myślę że Lipski patrzy na to inaczej, jest w top5 na świecie, niedługo UFC otwiera jej dywizje a ona sama ma papiery na zostanie nr1

  Nr 1 w UFC w nowej kategorii? Na jakiej podstawie takie wnioski? Pokonanie Lubonskiej czy Belbity Ciebie sklonilo do takich smialych tez?

 6. Nr 1 w UFC w nowej kategorii? Na jakiej podstawie takie wnioski? Pokonanie Lubonskiej czy Belbity Ciebie sklonilo do takich smialych tez?

  dlaczego nie? jest młoda, utalentowana jeszcze się rozwinie!

 7. War Ariane :angel: .Wypełniaj ten kontrakt i uciekaj do UFC, bo szkoda żeby tak piękna i uzdolniona dziewczyna otwierała gale dla Januszy.

 8. Będzie typowe ubijanie kotleta. Niby rekord całkiem bo 12-4, ale jak spojrzeć z kim walczyła to jak trafiała się jakaś poważniejsza przeciwniczka to na sherdogu czerwony kwadracik. Jej najlepszy skalp bo babka, która obecnie ma bilans 7-4, no i jest jeszcze jedna z 4-3. Reszta zielonych kwadracików to babki z ujemnymi rekordami.

  Taka ciekawostka. Jak zsumować rekordy przeciwniczek, które pokonała Morais to mamy: 24-52. Wyjątkowej klasy przeciwniczka.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.