Informacja prasowa:

Brazylijka, Mariana Morais (12-4, 3 KO, 8 Sub) stanie naprzeciw mistrzyni na KSW 40 w Dublinie. W stolicy Irlandii 21-letnia zawodniczka z Soa Paulo zawalczy o pas wagi muszej będący w posiadaniu jej rodaczki. Reprezentantka Parana Vale Tudo ostatnie 4 wygrane walki zakończyła przed czasem, a jej specjalnością są poddania. Spośród dwunastu zwycięskich starć, tylko raz o werdykcie walki Morais decydowali sędziowie. „Violence Queen” też nie lubi zostawiać losu w rękach arbitrów, więc możemy spodziewać się wojny od pierwszej sekundy boju.

Świeżo upieczona mistrzyni KSW i piąta zawodniczka wagi muszej na świecie, Ariane Lipski (9-3, 6 KO, 1 Sub) stanie do pierwszej obrony pasa. 23-latka z Kurytyby zadebiutowała w KSW w listopadzie 2015 roku. Zawodniczka z Kraju Kawy pokonała wtedy sensacyjnie Katarzynę Lubońską przez kopnięcie na korpus i ciosy w parterze. Potem przyszedł czas na starcie z niezwykle wytrzymałą Sheilą Gaff. Po jednej z najlepszych rund 2016 roku fenomenalnym uderzeniem Lipski posłała Niemkę na deski i zapewniła sobie szansę walki o pas. Przed 58-tysięczną widownią na PGE Narodowym podczas KSW 39: Colosseum Lipski poddała balachą tuż przed końcem pierwszej odsłony Dianę Belbitę.

3 KOMENTARZE

  1. Otwarcie gali, czy może troszkę wyżej?  Umniejszajcie dalej waszym czempionom

  2. Będzie typowe ubijanie kotleta. Niby rekord całkiem bo 12-4, ale jak spojrzeć z kim walczyła to jak trafiała się jakaś poważniejsza przeciwniczka to na sherdogu czerwony kwadracik. Jej najlepszy skalp bo babka, która obecnie ma bilans 7-4, no i jest jeszcze jedna z 4-3. Reszta zielonych kwadracików to babki z ujemnymi rekordami. Taka ciekawostka. Jak zsumować rekordy przeciwniczek, które pokonała Morais to mamy: 24-52. Wyjątkowej klasy przeciwniczka.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.