Walka w kategorii półciężkiej dodana została do rozpiski listopadowej gali UFC. Były rywal Jana Błachowicza, Devin Clark, zmierzy się z byłym pretendentem do tytułu mistrzowskiego kategorii półciężkiej, Anthonym Smithem. Informację podał Mike Bohn z MMA Junkie.

Smith (32-16 MMA) ma na swoim koncie 14 walk w oktagonie UFC. 32-letni zawodnik przegrał ostatnie dwie walki w słabym stylu. Najpierw odprawił go ciosami Glover Teixeira, a potem wygrał z nim przez decyzję Aleksandar Rakic. „Lionheart” wygrywał w karierze z m.in. Alexandrem Gustafssonem, Volkanem Oezdemirem czy Mauricio „Shogun” Ruą.

Clark (12-4 MMA) w październiku 2017 roku mierzył się z Janem Błachowiczem, z którym przegrał przez poddanie. Od tamtej walki jego bilans wynosi 4-2. W ostatnim pojedynku na UFC 250 zawodnik pokonał Alonzo Menifielda, z którym wygrał przez decyzję sędziowską.

Tak na ten moment wygląda rozpiska tej gali:

 • Curtis Blaydes vs. Derrick Lewis
 • Jonathan Pearce vs. Sean Woodson
 • Norma Dumont vs. Ashlee Evans-Smith
 • Josh Parisian vs. Parker Porter
 • Gina Mazany vs. Rachael Ostovich
 • Malcolm Gordon vs. Su Mudaerji
 • Rafael Fiziev vs. Renato Moicano
 • Devin Clark vs. Anthony Smith

8 KOMENTARZE

 1. Typowo na odbudowę dla Antka. Nie trzyma się to kupy, że gość który nigdy nie wygrał w UFC przed czasem na 10 walk dostaje gościa z wysokiego miejsca w rankingu.

 2. Typowo na odbudowę dla Antka. Nie trzyma się to kupy, że gość który nigdy nie wygrał w UFC przed czasem na 10 walk dostaje gościa z wysokiego miejsca w rankingu.

  Clark go zajedzie zapaśniczo. Easy win. Anthony najbardziej przeceniamy plackiem ever

 3. Clark go zajedzie zapaśniczo. Easy win. Anthony najbardziej przeceniamy plackiem ever

  A bez przesady, wybronił bodajże 5 obaleń od Jonesa, Clark jest dość mały, a Smith mocno uderza i ma groźne łokcie w półdystansie, a Clark pewnie będzie dążył do jego skracania, bo w dystansie nie ma nic na Smitha.

 4. A bez przesady, wybronił bodajże 5 obaleń od Jonesa, Clark jest dość mały, a Smith mocno uderza i ma groźne łokcie w półdystansie, a Clark pewnie będzie dążył do jego skracania, bo w dystansie nie ma nic na Smitha.

  Masz punkt ale Smith nie ma kondycji i mam wrażenie że od walki z Jonesem jest coraz gorszy. W walce z golverem był absolutnie fatalny. Podtrzymuję że Clark go zrobi

 5. Masz punkt ale Smith nie ma kondycji i mam wrażenie że od walki z Jonesem jest coraz gorszy. W walce z golverem był absolutnie fatalny. Podtrzymuję że Clark go zrobi

  W 1 rundzie z Gloverem wyglądał kozacko ale potem coraz gorzej. Nie wiem jednak czy Clark go będzie w stanie tak męczyć, może w klinczu i próbami obaleń coś zdoła ugrać.

 6. UFC dopiero się połapało że Smith już jest zajechany i o krok od totalnego rozbicia.

  Będą go odbudowywać na plackach.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.