Przebywający aktualnie na Yas Island Andrzej Kościelski spotkał w hotelu Khabiba Nurmagomedova (MMA 29-0-0). Trener poznańskiego Ankosu postanowił skorzystać z okazji, czego efektem będzie przekazanie czapki UFC z podpisem mistrza na licytację podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

„Z arcymistrzem UFC, Khabibem Nurmagomedovem. Aktualnie najlepszym zawodnikiem MMA bez podziału na kategorie wagowe. Czapkę UFC z podpisem mistrza będzie można wylicytować na WOŚP.”

Andrzej Kościelski przebywa aktualnie na Yas Island z Makhmudem Muradovem (MMA 24-6-0), który podczas sobotniej gali UFC 257 skrzyżuje rękawice z Andrew Sanchezem (MMA 12-5-0). Dla zawodnika urodzonego w Uzbekistanie będzie to szansa na przedłużenie serii wygranych do czternastu zwycięstw z rzędu i odniesienie trzeciego zwycięstwa w organizacji UFC.

51 KOMENTARZE

 1. Zajebista akcja. Marzenie każdego fana MMA.  Pojechać do AbuDabi czy Las Vegas i mieć możliwość zrobienia sobie zdjęcia z mistrzem.

  Chociaż w sumie taniej by wyszło pojechać do Poznania.

 2. Ciekawe pobile ta piżama.

  Fajny pomysł trenera. Ciekawe za ile pójdzie?

  Kurtka mistrza WKU poszła za 20100 zł więc czapka z podpisem Khabiba pewnie za kilka stówek

  :Duke3d::cryme:

 3. Chodźcie zrobimy zrzutkę na cohones i ją wylicytujemy, niech trener Andrzej wie że hejtery z cohones też mają serca:mamed:

 4. Kurtka mistrza WKU poszła za 20100 zł więc czapka z podpisem Khabiba pewnie za kilka stówek

  :Duke3d::cryme:

  Wcale bym się nie zdziwił.

  Ja tam za parę stów to bym kupił :awesome:

 5. Ciekawe co Kebab dał trenerowi oprócz czapki za możliwość zrobienia sobie z nim zdjęcia?

  :jarolaugh:

 6. Ciekawe pobile ta piżama.

  Fajny pomysł trenera. Ciekawe za ile pójdzie?

  Pewnie za grosze,chyba,że znajdzie się jakiś zagorzały fan mma,a dodatkowo fan Kebaba i doceni taki autograf,wykładając parę złoty więcej niż za zwykłą czapkę.

  Niestety, ale 90% polskich fanów ksw,znaczy się mma to kojarzy głównie Popka,Pudziana,Najmana,Khalidowa,o czym już kiedyś pisałem w innym temacie.

 7. Ile pompek musial trener zrobic ?

  Trener Andrzej??? Wystarczy, że nie wbił cwela, a brodaty sam wyskoczył z czapki i oddał jeszcze wszystkie drobniaki. Z ciuchów też wyskoczył, a Treneiro łaskawie pozwolił mu zostać w pidżamie, żeby nie świecił gołymi jajcami jak Rudolf w pubie.

 8. Chodźcie zrobimy zrzutkę na cohones i ją wylicytujemy, niech trener Andrzej wie że hejtery z cohones też mają serca:mamed:

 9. Wystarczy, że nie wbił cwela, a brodaty sam wyskoczył z czapki

  edit.

  Wystarczy, że nie wbił cwela, a łysol sam wyskoczył ze słoika

  tfu, wtedy jeszcze nie łysol

 10. Khabib w piżamie tuż przed upragnionym snem, a  tu nagle Polak za rogu i prosi o zdjęcie, nie mógł odmówić! Tak się zachowuje prawdziwy mistrz 😀

 11. Pewnie za grosze,chyba,że znajdzie się jakiś zagorzały fan mma,a dodatkowo fan Kebaba i doceni taki autograf,wykładając parę złoty więcej niż za zwykłą czapkę.

  Niestety, ale 90% polskich fanów ksw,znaczy się mma to kojarzy głównie Popka,Pudziana,Najmana,Khalidowa,o czym już kiedyś pisałem w innym temacie.

  2-3 lata temu na festynie dla Owsiaka była koszulka z podpisem Mameda. Poszła za 100 zł albo 120 zł. Rashguardy Pitbulla , bez autografów, za 60 zł sztuka

 12. Kościelski waży 87 kg a wygląda na sporo mniejszego od Khabiba :joe:

  A to dlatego, że Khabib założył szpilki to tej kiecki…:crazy:

 13. Kościeliski to na każdym zdjęciu ma taką minę jakby mu krecik mówił dzień dobry.

  Kurwa popłakałem się…:razz:ray::lol::rofl:

 14. Kiedy ten WOŚP? Mógłbym spróbować skoordynować coś takiego z Conorem, ale wątpię, że zdążę (choć i tak dawałbym 1%, że by się udało).

 15. 2-3 lata temu na festynie dla Owsiaka była koszulka z podpisem Mameda. Poszła za 100 zł albo 120 zł. Rashguardy Pitbulla , bez autografów, za 60 zł sztuka

  Wiadomo jakiej marki był ten t-shirt ?? Venum lata po 130 – 150 PLN więc może się okazać, że po parafce Memeda jeszcze stracił na wartości  :korwinlaugh:

 16. Ciekawe jakby Khabib spotkał sie z Jerzym Owsiakiem, to o czym by rozmawiali.

  Nie spotkali by się, Jurek za tęczowy dla niego 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.