dwqq2

Wyniki i relacja po przejściu:

Joanna Jędrzejczyk została nową mistrzynią UFC wagi słomkowej! Carla Esparza nie zdołała obronić pasa pod naporem ciosów zawodniczki z Polski!

Już od pierwszych chwil pojedynku Carla próbowała obalić Joannę, ta jednak świetnie broniła każdą próbę wejścia w nogi. Nasza rodaczka zaczęła bój spokojnie. Dopiero pod koniec pierwszej rundy mocniej zaatakowała boksersko. W drugiej rundzie Asia zaczęła coraz śmielej napierać na Esperzę, a ta wciąż próbowała wejść w nogi, lecz jej próby coraz częściej przypominały desperację. Po każdym nieudanym obaleniu, przy wstawaniu, w ruch szły szybkie i bardzo celne ciosy ze strony Polki. To właśnie wtedy Joanna zaczęła zdobywać coraz większą przewagę kłując ciosami twarz Carli, aż walka przerodziła się w totalną dominację w płaszczyźnie stójkowej z korzyścią dla naszej rodaczki. Boks Asi był zabójczy, a głowa mistrzyni coraz częściej odskakiwała na boki. Pod koniec rundy drugiej Joanna Jędrzejczyk zdeklasowała posiadaczkę pasa dywizji słomkowej. Seria ciosów poszła na stojącą pod siatką Esparzę i gdy już upadała na matę, wkroczył sędzia.

Joanna Jędrzejczyk została nowym mistrzem wagi słomkowej UFC. Mistrzem z Polski.

Rafael dos Anjos nie miał najmniejszych problemów z pokonaniem Anthony Pettisa i tym samym został nowym mistrzem kategorii lekkiej! Przepiękną dyspozycję zaprezentował nam Brazyliczyk, który rozgromił w stójce oraz w parterze byłego już mistrza Pettisa. Anthony nie miał żadnej odpowiedzi na fenomenalną stójkę Rafaela. Dos Anjos często mieszał ją z obaleniami i był w tym na tyle skuteczny, że aż dziewięć razy zdołał usadzić na macie Pettisa. Podczas pierwszej z wymian Brazylijczyk trafił lewym prostym w prawe oko Amerykanina. Po walce Pettis przyznał się, że przez całą walkę nie mógł dobrze widzieć przez nie, co zapewne miało wpływ na jego dosyć słabą dyspozycję w tym starciu.  Rafael dos Anjos po profesorsku odebrał pas i został tym samym pierwszym brazylijskim mistrzem wagi lekkiej UFC.

Świetne zapasy przyczyniły się do zwycięstwa Johny’ego Hendricksa nad Mattem Brownem. Matt próbował wciągnąć Johny’ego do brawlu, lecz bezskutecznie. Hendricks wyjątkowo luźno poruszał się na nogach. Odskakiwał, uciekał od ciosów Browna, a sam zadawał celne kontry, po których schodził do nóg i bez większych problemów obalał „Immortala”. Były mistrz półśredniej ani razu nie był zagrożony i kontrolował walkę od pierwszej sekundy do końcowego gongu.

Alistair Overeem stoczył dość dziwną walkę z Royem Nelsonem. Roy w swoim stylu szedł do przodu i liczył na prawego zamachowego. Overeem bardzo asekuracyjnie podszedł do pojedynku. Często uciekał w dość widowiskowy sposób gdy Nelson zapędzał go pod siatkę. Jednak pomimo tej taktyki Overeem często atakował kolanami oraz latającymi kolanami swego rywala. Siał spustoszenie na jego wielkim brzuchu kopnięciami, które inicjował z wielką siłą. Wszystkie te kolana i kopnięcia na korpus dały się we znaki Royowi, który nie był już tak skory do atakowania „Reema”. Nelson jednak miał swoją szansę dwukrotnie podczas tego boju. Raz gdy przyszpilił Aliego do siatki i atakował krótkimi, bardzo mocnymi ciosami gardę Holendra, a drugi raz na dziesięć sekund przed końcem walki, gdy potężny lewy sierpowy wszedł na szczękę Overeema. Po tym drugim ciosie Alistair zaliczył nokdaun, Roy jednak miał za mało czasu by wykorzystać tę sytuację. W ten sposób bo efektownym lecz niecodziennym widowisku (przynajmniej w wadze ciężkiej) Overeem zaliczył drugie zwycięstwo z rzędu.

Henry Cejudo totalnie zdominował Chrisa Cariaso w pierwszej walce karty głównej. Złoty medalista w zapasach z Pekinu dyktował warunki walki. Był lepszy w każdej płaszczyźnie. Od stójki po sam parter. Cejudo nie pozostawił żadnych wątpliwości kto w tej walce był lepszym zawodnikiem. Cariaso ani razu mu nie zagroził, dawał się również bardzo prosto obalać. Henry po tym pojedynku z pewnością poszybuje w górę rankingów dywizji muszej.

Stójkowa batalia toczyła się między Rossem Pearsonem a Samem Stoutem. Lepszym uderzaczem okazał się jedna Pearson. W drugiej rundzie obaj zawodnicy wymienili się prawymi, a w ślad z nimi podążyły lewe sierpy. Jednak celniejszy był sierp Rossa, który siadł idealnie w szczękę, podczas gdy sierp Sama trafił w korpus. Tym samym Pearson odłączył prąd Stoutowi. Jeden cios dobijający wystarczył by pojedynek został przerwany.  Świetna dyspozycja Anglika i efektowny nokaut z pewnością pozwolą mu wrócić na główne karty numerowanych gal UFC.

Kanadyjski talent Elias Theodorou odprawił ciosami Rogera Narvaeza. Po w wyrównanej pierwszej rundzie Roger mocno opadł z sił gdy wychodził do drugiej odsłony pojedynku. Elias natomiast cały czas pozostawał świeży. Dzięki świetnej kondycji zaczął szybko zyskiwać przewagę. Obalał Narvaeza oraz częściej go trafiał. Gdy zawodnicy znaleźli się przy siatce Theodorou zaczął dobre dwadzieścia sekund obijać zamkniętego w gardzie rywala aż sędzia wkroczył i przerwał widowisko.

Beneil Dariush poddał w drugiej rundzie Darona Cruickshanka po emocjonującej walce. Walka toczyła się szybkim tempem. Kluczem jednak okazały się kopnięcia na korpus Beneila, którymi często trafiał Darona. Po kilku takich kopnięciach Cruickshank widocznie zwolnił obroty i zaczął nerwowo atakować rywala, starając się go obalić. W jednej z takich parterowo-zapaśniczych bitew Dariush zaszedł za plecy Daronowi, zapiął klamrę nogami i dokończył sprawę duszeniem zza pleców.

Kolejną nudną i bez historii walkę dał Jared Rosholt gdy mierzył się z Joshem Copelandem. Zapasy Rosholta jak zwykle zapewniły mu zwycięstwo nad kompletnie nie pasującym do UFC Copelandem. W ostatniej odsłonie pojedynku Jared obalił Josha i zadał kilka ciosów z czego trzy były w tył głowy; sędziemu to jednak nie przeszkadzało, przerwał pojedynek i dał zwycięstwo przez TKO Jaredowi.

Niesłychaną niespodzianką zakończyło się starcie Sergio Pettisa z Ryanem Benoitem. Młodszy brat obecnego mistrza dywizji lekkiej Anthony’ego, przez prawie dwie rundy dominował nad Ryanem. W stójce punktował go z łatwością i pewnie wygrywał na łamach kart punktowych. Sergio popełnił jednak błąd wdając się w wymianę sierpów. Obaj panowie przestrzelili swoje pierwsze ciosy i podążając za nimi, zainicjowali sierpy z drugiej ręki. Na nieszczęście Pettisa, sierp Benoita był bardziej destrukcyjny i znokdaunował go. Ryan szybko doskoczył do swego rywala i dobił go serią ciosów.

Świetny debiut w organizacji UFC zaliczył Joseph Duffey który wysokim kopnięciem najpierw naruszył Jake’a Lindseya, a później dokończył zadanie ciosami na korpus. Ostatnie uderzenie na splot całkowicie odcięło Jake’a od energii i chęci daleszej walki.

Germaine de Randamie bez większych problemów poradziła sobie z Larissą Pacheco odprawiając ją w drugiej rundzie pierwszej walki gali UFC 185. Holenderka od początku zdobyła przewagę w stójce. Często trafiała Larissę i nie oddała pola ani na moment. Kontrolowała pojedynek. W drugiej rundzie nieporadna Pacheco zaczęła coraz więcej zbierać na twarz. Po którymś z kolei mocnym ciosie na skroń sędzia wkroczył i zakończył pojedynek przyznając wygraną przez TKO dla Germaine.

Walki wieczoru

 • 155 lbs: Rafael dos Anjos pok. Anthony Pettisa przez jednogłośną decyzję (3 x 50-45).
 • 115 lbs:  Joanna Jędrzejczyk pok. Carlę Esparzę przez TKO (uderzenia), runda 2., 4:17  – o pas wagi słomkowej

Karta główna

 • 170 lbs: Johny Hendricks pok. Matta Browna przez jednogłośną decyzję (3 x 30-27).
 • 265 lbs: Alistair Overeem pok. Roya Nelsona przez jednogłośną decyzję sędziowską (3 x 30-27).
 • 125 lbs: Henry Cejudo pok. Chrisa Cariaso przez jednogłośną decyzję (3 x 30-27).

Karta wstępna

 • 155 lbs: Ross Pearson pok. Sama Stouta przez KO (lewy sierp), runda 2., 1:32.
 • 185 lbs: Elias Theodorou pok. Rogera Narvaeza przez TKO (uderzenia), runda 2., 4:07.
 • 155 lbs: Beneil Dariush pok. Darona Cruickshanka przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 2., 2:48.
 • 265 lbs: Jared Rosholt pok. Josha Copelanda przez TKO (uderzenia), runda 3., 3:12.

Fightpass

 • 125 lbs: Ryan Benoit pok. Sergio Pettisa przez TKO (lewy sierp + uderzenia), runda 2., 1:34.
 • 155 lbs: Joseph Duffey pok. Jake’a Lindseya przez TKO (wysokie kopnięcie + ciosy na korpus), runda 1., 1:47.
 • 135 lbs: Germaine de Randamie  pok. Larissę Pacheco przez TKO (uderzenia), runda 2., 2:02.

811 KOMENTARZE

 1. WAR JĘDRZEJCZYK! WAR PETTISOWIE! WAR CEJUDO !WAR HENDRICKS! WAR NELSON!

  Musicie idealnie rozpocząć moją bukmacherską karierę

 2. Iść spać czy cała gala z cztem i cohones? Jak radzicie drogie Bravo?

  sen jest dla słabych, oglądaj i nie pierdol 😉

 3. Iść spać czy cała gala z cztem i cohones? Jak radzicie drogie Bravo?

  Cokolwiek, bylebyś obejrzał z nami walke JJ

 4. Mam już kroplówkę z coli i tigera i będziem oglądać 😀 Najpierw muszę jednak uśpić śmigającą jeszcze wszędzie córeczkę 🙂

 5. @Arlovski ja też od rana na nogach, teraz siedzę w pracy do 6, a potem od razu jadę na zjazd na zaoczne i siedzę do 18. Także patrz na pozytywy, już dawno będziesz spał jak ja będę miał jeszcze drugie tyle przed sobą ;D

 6. Czemu ciągle myślałem, że karta główna jest od 4? Ehh.

  Bo ziemia kręci się wokół słońca i czas się ciągle zmienia 😀

 7. Mam nadzieje ze piwka uśpią mnie do trzeciej bo dzisiaj już noc zarwałem a druga w moim wieku to śmierć.

 8. @Arlovski ja też od rana na nogach, teraz siedzę w pracy do 6, a potem od razu jadę na zjazd na zaoczne i siedzę do 18. Także patrz na pozytywy, już dawno będziesz spał jak ja będę miał jeszcze drugie tyle przed sobą ;D

  Jesteś studentem, więc to się nie liczy tak samo 😛 Student może więcej niż normalny człowiek 😉

 9. Mam nadzieje ze piwka uśpią mnie do trzeciej bo dzisiaj już noc zarwałem a druga w moim wieku to śmierć.

  Demonizujesz, ale pewnie potrzebujesz nieco czasu by sie o tym przekonac 😉

 10. To emocjonujaca noc pełna emocji. Lesbijka przegrała w drugiej rundzie jak przewidziałem. Jedziemy dalej. Elias w drugiej TKO

 11. Siemanko Panowie gotowi na przyjecie pierwszego Polskiego mistrza UFC ! 😀 btw chyba za długo mnie  nie było, bo nie ogarniam tego forum za bardzo 😀

 12. Andrzej opanuj emocje sen to słabość, którą musisz wyeliminować 😀 Gdzie na tym forum 3d jest czat ;]

  Tu nie chodzi o sen tylko o streamy. Zaden kurwa mi nie działa na kompie(dodam, że nie jestem u siebie). KURWA MAĆ.  A miała być ciekawa noc,.

 13. Lindsey słaby jak gówno, ciężko ocenić tutaj formę Duffy'ego, bo jego przeciwnik zbierał od początku wszystko

 14. Jesteś studentem, więc to się nie liczy tak samo 😛 Student może więcej niż normalny człowiek 😉

  kurde ale zaocznym 🙂

  nie mam cały czas luzu ani swobody tylko normalnie pracuję na pełen etat, jeszcze zmianowo…

 15. włączam się w transmisję jak Lisowska niskie ceny : D miłego oglądania panowie i panie mam nadzieję : D

 16. Lewy na mostek załatwił sprawę. Ostatnio przyjałem coś podobnego tylko lżej na treningu, na taki cios nie ma mocnych…

 17. Nie chcę spamować, ale muszę.

  Nie mogę niestety oglądać gali na żywo, a nie chcę dostać spoilerem po oczach wchodząc na Cohones. Na jakiej stronce mógłbym obejrzeć jutro wideo z walki Asi nie narażając się na poznanie wyniku?

  torrent

 18. Nie chcę spamować, ale muszę.

  Nie mogę niestety oglądać gali na żywo, a nie chcę dostać spoilerem po oczach wchodząc na Cohones. Na jakiej stronce mógłbym obejrzeć jutro wideo z walki Asi nie narażając się na poznanie wyniku?

  zapisz sobie temat z cohones "wideo z walk" tam nie ma wynikow a sa walki juz nastepnego dnia

 19. Zajebisty występ! Tym samym pozbawił Lindsaya kontraktu… Chciałbym żeby tacy europejczycy walczyli w KSW no ale oni trafiają gdzie indziej niestety… Nie wiem czy namiesza w lekkiej ale dzisiaj mnie miło zaskoczył!

 20. nie no normalnie wchodzisz nastepnego dnia na google wpisujesz "cohones wideo z walk" i szukasz walki, musisz tylko uwazac zeby nigdzie nie sprawdzic wyniku

 21. vk

  właśnie wiem, że tam było; coś z Klubem w nazwie. Znasz link?

  nie no normalnie wchodzisz nastepnego dnia na google wpisujesz "cohones wideo z walk" i szukasz walki, musisz tylko uwazac zeby nigdzie nie sprawdzic wyniku

  używając googla na bank dostanę po oczach wynikiem…

 22. właśnie wiem, że tam było; coś z Klubem w nazwie. Znasz link?

  używając googla na bank dostanę po oczach wynikiem…

  To zapisz sobie tylko link bezposrednio do tego watku na forum "wideo z walk". W karcie, zakladkach, gdizekolwiek, i tylko tam wejdz.

 23. właśnie wiem, że tam było; coś z Klubem w nazwie. Znasz link?

  używając googla na bank dostanę po oczach wynikiem…

  Ja tak robilem wiele razy, zazwyczaj Voranek juz mial wrzucona glowna karte w 720p 😛

 24. właśnie wiem, że tam było; coś z Klubem w nazwie. Znasz link?

  vk i załóż sobie konto i wyszukasz w ichniejszej wyszukiwarce : ) logowanie proste bo możesz z fejsowym kontem, znajdziesz : )

 25. kurde ale zaocznym 🙂

  nie mam cały czas luzu ani swobody tylko normalnie pracuję na pełen etat, jeszcze zmianowo…

  Zaoczny ma 75% mocy zwykłego studenta, znam z autopsji 😀

 26. Zaoczny ma 75% mocy zwykłego studenta, znam z autopsji 😀

  Ja studiowalem na dziennych, do tego mialem czas pracowac 6 dni w tygodniu, w calej Polsce, uczelnie wystarczylo odwiedzac czasem raz na miesiac. Da sie.

 27. Ja studiowalem na dziennych, do tego mialem czas pracowac 6 dni w tygodniu, w calej Polsce, uczelnie wystarczylo odwiedzac czasem raz na miesiac. Da sie.

  Studiowałem na dziennych (licencjat) i później zaocznych + praca i treningi. Jeszcze jakaś licytacja? 😉

 28. Studiowałem na dziennych (licencjat) i później zaocznych + praca i treningi. Jeszcze jakaś licytacja? 😉

  Pracowalem na etat jako barman, dzienne studia, chora ciezko dizewczyna, plus czesto praca na planie po 15 h dziennie.

  Przypomnialo mi sie to, a propo tematu.

  Trafne do tego co piszemy ;p

 29. Pracowalem na etat jako barman, dzienne studia, chora ciezko dizewczyna, plus czesto praca na planie po 15 h dziennie.

  Przypomnialo mi sie to, a propo tematu.

  Trafne do tego co piszemy ;p

  U mnie w trakcie ostatniego roku żona zaszła w ciążę 😀 Heheh dobra beka z tego co piszemy, a oryginalnie chodziło mi o coś innego, kiedy pisałem do Nilga 😉

 30. U mnie w trakcie ostatniego roku żona zaszła w ciążę 😀 Heheh dobra beka z tego co piszemy, a oryginalnie chodziło mi o coś innego, kiedy pisałem do Nilga 😉

  U mnie nie było nawet ostatniego roku,  tak bardzo jestem zajety ze moj ostatni rok bedzie trwal wiele lat, i pracuje po 29 h dziennie, a kiedy przychodze do domu moja zona co wieczor rodzi kolejne dziecko i musze pracowac godzine dluzej codziennie by je wykarmic.

 31. Pracowalem na etat jako barman, dzienne studia, chora ciezko dizewczyna, plus czesto praca na planie po 15 h dziennie.

  Przypomnialo mi sie to, a propo tematu.

  Trafne do tego co piszemy ;p

   Haha dobre, pierwszy raz to widzę 😀

 32. panowie powiem tak-wypierdalać z tymi bzdurami do hyde parku!!!

  Przepraszam. Wracamy do gali. Myslicie ze Alister ma jeszcze cos do powiedzenia?

 33. Naprawde solidna rozpiska, poki co niezle walki a ja jakos tym razem mam na to wszystko wyjebane i  nie moge wzbudzic w sobie ekscytacji. Wszystko przez nia, teraz juz po prostu musi zabrac ten pas.

 34. Przepraszam. Wracamy do gali. Myslicie ze Alister ma jeszcze cos do powiedzenia?

  Oczywiście,że ma. "Im retiring"

 35. polecam zamiast szukać streamów dedykowanych poszukać poprostu stream jakiejś tv, która pokazuje event (eg. BT sport1)

  Od siebie dodam by wpisac w google "Sport Stream". ZAWSZE znajdziesz gale UFC w kazdym linku z pierwszej strony wyszukan.

 36. Daaaaaamn co to było ?  Sekundę wcześniej pomyślałem, że Pettis nie ma tak dobrej obrony jak ataku a gościu zaraz leży

 37. Dominował od pierwszej minut i przy wymianie został znokautowany. Taki urok MMA, ale cenna lekcja dla młodego Pettisa, który jeszcze ma sporo do poprawy.

 38. Ja jebie 🙁 Miałem młodego Pettisa na prawie wszystkich kuponach razem z Asia ; (

  ŁĄczę się w bólu nigdy więcej na niego

 39. Zajebistych emocji panowie

  Pas jest nasz  !!!!!!!

  Myślę, że jeszcze wiele treningów przed Tobą nim zdobędziesz pas 🙂

 40. Kurna tera to mnie nawet pas nie ucieszy ,założę się że następne 5 jakie postawiłem mi wejdzie

   Nie chciałbym Cię obrażać, ale nie zesraj się z tymi swoimi kuponami

 41. Nie chciałbym Cię obrażać, ale nie zesraj się z tymi swoimi kuponami

  Nie no ,pewnie mnie ucieszy ,ale wkurwić się można chyba?

 42. nie zesraj się z tymi swoimi kuponami

  +1  : D

  reklam jak na polsacie, dawać kartę główną bo piwa sie kończą : D

 43. Spokojnie, nie ten kupon to następny 😛

  Mój przyjaciel mi zaufał 🙁 ,kurna następna dobra gala do obstawienia trochę trza poczekać…

 44. Co Pettis odjebał?  Dopiero zaraz zaczne oglądać… I jaki kurs wszedł na przeciwnika? miałem czujke by postawić 50 zł na najwiekszego underdoga gali – czyzby ?

 45. Nie no ,pewnie mnie ucieszy ,ale wkurwić się można chyba?

  Jak tak reagujesz na jeden przegrany kupon, to lepiej skończ z bukmacherką bo na zawał zejdziesz

 46. Mój przyjaciel mi zaufał 🙁 ,kurna następna dobra gala do obstawienia trochę trza poczekać…

  Przyjaciel powinien sam obstawiac a nie sluchac porad "stary, to pewna wygrana, obstaw tak a siak, mowie Ci, to pewniak, ja WIEM

 47. Jak tak reagujesz na jeden przegrany kupon, to lepiej skończ z bukmacherką bo na zawał zejdziesz

  Od większych rzeczy zawału nie dostalem

 48. Pany parzcie kawy, bo teraz potencjalny usypiacz w postaci Rosholta!

  Obyś nie miał racji 😛  Póki co gala na baaardzo dobrym poziomie  😎

 49. Jeśli występ młodszego brata ma wpłynąć na Pettisa to prędzej go zmotywuje, żeby go pomścić na Dos Anjosie.

  w sumie tez jest to jakas opcja 😀

 50. Dodaj, ze jako przyjaciel powinien mu oddac kase

  Ja mu mówiłem zagraj co innego ,ale

  Założę się że 5 następnych wejdzie ,on na Real z Schalke postawił niedawno

 51. Obyś nie miał racji 😛  Póki co gala na baaardzo dobrym poziomie  😎

  Rosholt tak zanudza,że prawie zasypiam pisząc jego nazwisko, true story! 😎

 52. Ja mu mówiłem zagraj co innego ,ale

  Założę się że 5 następnych wejdzie ,on na Real z Schalke postawił niedawno

  Tu nie ma jak w totolotku ze masz 5 i zgarniasz hajs. Tutaj musi byc szósteczka, nie ma lekko.

  Jak obstawiles walke grubasow, Jareda i Josha?

 53. Co Pettis odjebał?  Dopiero zaraz zaczne oglądać… I jaki kurs wszedł na przeciwnika? miałem czujke by postawić 50 zł na najwiekszego underdoga gali – czyzby ?

  5.5 było na Benoita. Na Cariaso jest 6.0, więc jeszcze możesz postawić największego doga.

  @michi972 Ja pierdolę. Płaczesz jakbyś wypłatę przejebał na singlu/dublu z tym Pettisem, a pewnie jebnąłeś jakąś taśmę za 5 zł i płaczesz. Jest jeden pozytyw – możesz już iść spać, bo i tak cię pas nie obchodzi.

 54. 3 dychy ,akurat to że 3 dychy to mam w dupie ale 300 stówy do przodu i bilet się zwraca  ,nie płaczę wkurwiam się (często tro robię),pas mnie obchodzi tylko mnie furia poniosła,poza tym rozpiska mnie ciekawi

  ps.już nie cytujcie mnie ,to będę mówił co najwyżej czy mi by wszedł z następnych walk

 55. No to idź się wkurwiać gdzie indziej. Nie mam możliwości jak pewnie inni posiedzieć na chacie i wolałbym poczytać o gali a nie o Twoich problemach z pieniędzmi, hazardem i kolegami.

 56. Wiem, że to waga ciężka ale tempo walki nie powala z niewielkimi przebłyskami …

  i takedown nareszcie 🙂

 57. wow,czemu zaufałem Pettisowi ,a nie jemu ,a miałem dylemat

  Zaszalej, puść kupona … będa emocje, zapomnisz o Pettisie 😀

 58. Brałem prysznic, rozumiem, że jak zwykle na walkach Rosholta, za dużo nie straciłem?

  trochę buczenia, trochę ciosów, 2 sprowadzenia, g&p Rosholta i w sumie to wszystko

 59. Zaszalej, puść kupona … będa emocje, zapomnisz o Pettisie 😀

  Następnę będę na takim wyjebaniu stawiał (1 raz dziś) ,że i tak nie będę wierzył że wejdzie,ale o Sergio już nie chcę słyszeć chyba po raz drugi przegrał wygraną walkę

 60. Rosholt spore problemy ze sprowadzeniem miał no ale w końcu mu się udało, myślałem że przeleży a tu TKO ;o

 61. Kurwa lekka w UFC jest przekozacka! Ciekawe kogo Płetwal dostanie na powrót… Ale się kulali pięknie!

 62. Może się uda po Asi jeszcze chwile kimnąć 😀 Mój młody wstaje koło 7

  Na szczęście moja młoda koło 10, więc jakieś 2 godzinki może kimnę.

 63. Na szczęście moja młoda koło 10, więc jakieś 2 godzinki może kimnę.

  Hah, przyznawać sie ilu ojców tu teraz na forum ? 😀

 64. Hah, przyznawać sie ilu ojców tu teraz na forum ? 😀

  Odkąd mam córkę, zauważam kiełkujący wąs januszyzmu u siebie, ale takiej gali nie mogłem sobie podarować 😉

 65. Czy tylko ja mam jakiegoś wilka na widowni na tym streamie ? Cały czas ktos szczytuje w stylu "wow, wowow, woooow", co za typ.

 66. Czy tylko ja mam jakiegoś wilka na widowni na tym streamie ? Cały czas ktos szczytuje w stylu "wow, wowow, woooow", co za typ.

  Chyba

 67. Czy tylko ja mam jakiegoś wilka na widowni na tym streamie ? Cały czas ktos szczytuje w stylu "wow, wowow, woooow", co za typ.

  moze to Sharapova 😀

 68. Czy tylko ja tak mam ,że przy streamach na firefox mi jakieś japońskie znaki wyskakują w przeglądarce albo chińskie ,nie wiem…

 69. Nie no ten Pettis to taki głupiec,nie mogę że przez jego głupotę

  Pardon everyone

  No ja też czekam na cały main card i wiadomo na jaką walkę najbardziej ,kurna bałem się o JJ i Nelsona ,a tu Pettis

 70. Teraz  mi się kupony zaczynają … WAR ROSS 😀 !!! Deszcz piniendzy 😀 !!!

  Nie przypominaj mi ,nie mogę sobie wybaczyć tego Pettisa

 71. Przez neta nie mogę właśnie ,a miałem zamiar 2 kupon na Nelson ,JJ,Hendricks,Pettis nie ten cholerny sergio,poza tym nie wierzę w swoje szczęście ,tutaj wierzyłem w swoje rozeznanie ,ale dupa

 72. dawno nie ogladalem UFC  w nocy ale wlasnie jest ta okazja tak jak kiedys golote sie ogladalo w nocy chuj na seminarium bede trupem ale musze to wydarzenie obejrzec!!!

 73. Reklam w tym UFC jak na Polsacie. Co do linka, wpisz na google SportStream, wejdz na ta strone, znajdz UFC i kliknij video.

 74. Świetna gala!

  Niestety właśnie kończy się transmisja na FP i trzeba poszukać czegoś zastępczego 😛 najlepiej w hd

 75. Świetna gala!

  Niestety właśnie kończy się transmisja na FP i trzeba poszukać czegoś zastępczego 😛 najlepiej w hd

  Ja tam wykupilem PPV  HD  🙂

 76. Ja tam wykupilem PPV  HD  🙂

  Chyba też się skuszę. Taka mała zaliczka na konto zdobytego pasa 😀

 77. ELO! "WAR DIAZ" WIADOMO!

  Aczkolwiek… AŚIA LICZE NA CIEBIE! MIMO PRACOWITEGO DNIA, I KOLEJNEGO JUŻ ZA 3 GODZ… BEZ SNU PRACOWAĆ? KURR… Jhoooannhaaaaa WAR!!

 78. Esparza dzisiaj ukarze Jędrzejczyk za te pajacowania.

  Really, really gościu 🙂 Mam nadzieję, że Esparza ładnie pociśnie, a pajacowanie i zbytnia pewnośc siebie zostaną ukarane.

 79. A ten lama po prawej co robi w studiu? niech dalej rozpier**** drzwi z dykty na mtw u dyrdeka zamiast filozofie o nowym mma stosować….

 80. Polka w czolowce PPV i caly wypracowany ciezko spokoj poszedl w p… . Asia musisz!

  E:

  Bisping typuje Jędrzejczyk

  Korzenie zobowiazuja 😉

 81. kolejne ufc na którym bede online bedzie w krakowie, dwa bilety wjechały… wbite w to że te po 100zł kupione po 10ciu minutach od info od eventim ticket alarm na mailu….

 82. Tu jest:  idntv dot net, channel 1 i 2

  Możesz włączyć pełny ekran? Bo u mnie nie działa, tzn mam czarny ekran.

 83. Działa elegancko, polecam chanell 2, tam jest co prawda "tylko" w 720p ale od początku gali jeszcze nie miałem żadnej ściny (na jedynce się zdarzało)

  [edit]

  Ogólnie polecam dodać stronę do zakłade, jeszcze mnie nie zawiodła.

 84. Fajnie posłuchać Rogana i Goldberga jak jarają się polską zawodniczką!

  Jeszcze fajniej zobaczyć jak zdobywa pas ,kurna z kuponem bym się jarał dwukrotnie 🙁

 85. Jeszcze fajniej zobaczyć jak zdobywa pas ,kurna z kuponem bym się jarał dwukrotnie 🙁

  To też zobaczymy!

 86. @michi972

  Mógłbyś skończyć to narzekanie? Ciężko się to czyta. Peace.

  szansana 3 stówy w parę minut spierniczona przez pazerność Sergio sry ,ale to …

 87. Tu jest:  idntv dot net, channel 1 i 2

  Mnie nie działa. W cokolwiek nie kliknę, to mam tylko niebieski ekran odtwarzacza i przełącza mnie na "chat".

 88. Mnie nie działa. W cokolwiek nie kliknę, to mam tylko niebieski ekran odtwarzacza i przełącza mnie na "chat".

  Kliknij na channels na gorze, potem wybierasz channel 1 albo 2 (polecam 2) i hosta ktoregos, musi działać.

 89. Kliknij na channels na gorze, potem wybierasz channel 1 albo 2 (polecam 2) i hosta ktoregos, musi działać.

  Klikam na "channels", wybieram host i strona mi się przeładowuje na chat.

 90. Trochę przynudzili ale zapaśnika jestem w stanie zrozumieć… Cejudo niedługo po pas w tej smutnej kat. a Cariaso dla młodego Pettisa!

 91. Kiedy oni w końcu pójdą po rozum do głowy i zlikwidują tę śmieszną dywizję w cholerę (?)

 92. Trochę przynudzili ale zapaśnika jestem w stanie zrozumieć… Cejudo niedługo po pas w tej smutnej kat. a Cariaso dla młodego Pettisa!

  Nie wspominaj mi więcej o nim!!!!!

 93. Cejudo – Cariasso Fight of the night ! : ) koniec tej męczarni. Teraz zacznie się jazda 🙂

  NELSON KO

  HENDRICKS KO

  AŚKA KO

  RDA KO

  🙂

 94. JA PIER**** TERAZ WALCZĄ NARKOTKI Z AMSTERDAMU I GRUBY WARIAT :O JARANKO NICZYM MIR I NOGUIRA! poważnie.. ;] JAZDA

 95. Piszecie kto kogo odprawi a skonczy sie tak ze bedzie decyzja:razz:

  3 rundy klinczu pod siatką 😀

  Uwaga wbiega koń galopem !!!

 96. COS SZUJE ZE GRUBA SWINIA CO MA WSZYSTKIE SOSY DO PIZZY W LODOWCE WYGRA. ALE SUMIENIE MOWI ZE OVERREEEMMM…. WAR "DIAZ" WIADOMO

 97. Kurwa jakie marudy na temat 125lbs, najszybszej dywizji jaka jest ;]

  Born jak rycerz na białym rumaku, pojawił się znikąd w najbardziej "niespodziewanym" momencie – żeby bronić uciśnionych karłów.

 98. COS SZUJE ZE GRUBA SWINIA CO MA WSZYSTKIE SOSY DO PIZZY W LODOWCE WYGRA. ALE SUMIENIE MOWI ZE OVERREEEMMM…. WAR "DIAZ" WIADOMO

  Piłeś, nie pisz. :fly:

 99. Born jak rycerz na białym rumaku, pojawił się znikąd w najbardziej "niespodziewanym" momencie – żeby bronić uciśnionych karłów.

  Tyriona niech broni

  Jak Roy wygra to już mi kupon osłodzi

 100. Co z tego, że Koniu fajnie wygląda jak on zawsze tak wygląda na początku. Zaraz wyłapie gonga znikąd i będzie po zawodach…

 101. Overeem dobra dyspozycja… świetne kolana, jednak z nim nigdy nie mozna byc pewnym czy nie pójdzie nagle spać heh.

 102. Ale ma Royu obite sadło.

  I gdzie ta szklana szczęka Reema?

  Przecież chyba ani razu go Nelson nie trafił.

 103. Było gorąco, ale ukłony dla Aliego. Zawalczył dziś bardzo inteligentnie i skutecznie. Może będą z niego jeszcze ludzie.

 104. No niestety kupon w pałę. Jeszcze chwile i by pykło 😀 Ale Nelson też przysadziło po high kicku

 105. Przez całą walkę bałem się napisać, że Overeem nieźle sobie radzi, bo ten typ może przegrać w każdej chwili. Ale ładnie mieszał te ciosy 🙂

 106. Powtórzę jeszcze raz gdzie ta szklana szczęka? 😉

  Tylko raz trafił tym lewym sierpem .Poza tym nie było tego dynamicznego mocnego cepa (nietrafionego nawet)

 107. Overeemowi za takie spierdalanie po klatce winni dać kare imienia Usaina Bolta. Tak kurna być nie może, że facet dosłownie odraca sie plecami do przeciwnika i ucieka.

  Inna sprawa Roy – co on robił kurwa robił. Zamiast bić próbował obalać. Overeem się z nim bawił a ten nie umiał tego wykorzystać

 108. Nie lubię Go, ale świetny występ Overeema. Świetne kolana, wysokie/niskie kopnięcia, dobry boks, chłodna głowa, super. Wydaje mi się, że przy kopnięciu na schaby w pierwszej rundzie poszły Royowi żebra.

 109. Reem co za metamorfoza nie idzie spac po kazdym ciosie, cardio na 3 rundy respect chociaz duzo nie brakowalo zeby skonczylo sie inaczej 🙂

 110. Powtórzę jeszcze raz gdzie ta szklana szczęka? 😉

  Ali nie przyjął dzisiaj dużo na twarz i całkiem nieźle się bronił pod siatką. Szklana szczęka była już eksponowana w przeszłości 😛

 111. TO Roy gówno zrobił ,nie było ani jednego cepa tak szybkiego jak zwykle ,ale Reema poniosło ,niech spojrzy co z Royem Werdum i JDS zrobili

 112. Aśka po pas i hajsy siedzą.

  BTW – Kurwa, już mam drgawki z nerwów:lol:

  Ja mam drgawki od tygodnia, dziś mam konwulsje 😀

 113. Overeemowi za takie spierdalanie po klatce winni dać kare imienia Usaina Bolta. Tak kurna być nie może, że facet dosłownie odraca sie plecami do przeciwnika i ucieka.

  Inna sprawa Roy – co on robił kurwa robił. Zamiast bić próbował obalać. Overeem się z nim bawił a ten nie umiał tego wykorzystać

  A czemu nie może biegać? Mają nogi przybić do maty i napierdaać cepy? Na ulicy jak robi się za gorąco to też odbiegasz kilka kroków żeby cię cepeliada nie trafiła.

 114. No i znowu musiałem się stresować przez Alego. Nie wiem gdzie zgubił szczękę :O niby dostał tylko raz, ale wcześniej i tak to by wystarczyło

 115. Bardzo mało cepów ze strony Roya. Zapewne przez te kopnięcia na korpus. Choć na koniec Roy mógł to skończyć i sam sobie jest winien że nie dobił.

  Dobrze że ostatecznie dałem Nelsona tylko do taśm na łączną sumę 60 zł bo miałem zamiar postawić więcej kasy na niego jednak im bliżej gali było, im więcej opinii, typów itp poczytałem tym bardziej się bałem grubiej wejść. I jak się okazało słusznie 🙂

 116. ogladajac nastepna walke bede liczyl tylko zeby sie jak najszybciej zakonczyla. W sumie mam ja gdzies niech walczy juz ASKA:)

 117. waga cieżka jest tak uboga że taki zawodnik jak Nelson, który chyba od zawsze bazował tylko na tym cepie, jest tak wysoko. Niepojęte. Jak go dziś oglądałem miałem wrażenie że nawet omielańczuk by go sobie ogarnął na spokojnie.

 118. @Masu nie chodziło mi, że mają stać w miejscu. Ale chyba po to się ich chyba uczy bokserskiego poruszania by umieli się wycofywać a nie dupą do przeciwnika spierdzielać. Moim zdaniem inaczej wygląda, gdy zawodnik unika cepów odskakując do tyłu jak w boksie, a dosłownie uciekając na drugą stronę klatki. Jeśli ty nie widzisz różnicy to ok, ale mnie osobiście irytuje w sportach walki uciekanie. Wycofywanie się – ok, nic do tego nie mam.

  Porównanie do Ulicy trochę słabe w moim wypadku ale to kwestia indywidualna :tongue:

 119. @michi972 a popatrz co robi lewa noga Roya przy tym cepie. POtem przypomnij sobie co najpierw okopywał Reem. Połącz te dwa fakty.

  To mógł od początku próbować ,poza tym coś więcej musi w tym być ,bo nikt inny tego patentu nie tworzył

 120. @Masu nie chodziło mi, że mają stać w miejscu. Ale chyba po to się ich chyba uczy bokserskiego poruszania by umieli się wycofywać a nie dupą do przeciwnika spierdzielać. Moim zdaniem inaczej wygląda, gdy zawodnik unika cepów odskakując do tyłu jak w boksie, a dosłownie uciekając na drugą stronę klatki. Jeśli ty nie widzisz różnicy to ok, ale mnie osobiście irytuje w sportach walki uciekanie. Wycofywanie się – ok, nic do tego nie mam.

  Porównanie do Ulicy trochę słabe w moim wypadku ale to kwestia indywidualna :tongue:

  Ale to nie balet, nie musi wyglądać 😉

 121. waga cieżka jest tak uboga że taki zawodnik jak Nelson, który chyba od zawsze bazował tylko na tym cepie, jest tak wysoko. Niepojęte. Jak go dziś oglądałem miałem wrażenie że nawet omielańczuk by go sobie ogarnął na spokojnie.

  Omelańczuk a czym? Przecie to co prezentuje Daniel nie da sie ujac inaczej niż dramat:crazy:

 122. Omelańczuk a czym? Przecie to co prezentuje Daniel nie da sie ujac inaczej niż dramat:crazy:

  Roy dzisiaj podobny poziom pokazał, także walka mogłaby by być "niebywale emocjonująca" 😉

 123. Omelańczuk a czym? Przecie to co prezentuje Daniel nie da sie ujac inaczej niż dramat:crazy:

  Raz zawalczył źle taktycznie ,a w stójce miótł ,druga walka sląbsza dyspozycja ,tak naprawdę wielu ludzi go może ogarnąć

 124. Powiedzcie mi czy był chodź jeden cep na takiej szybkości i tak zamachnięty(nawet przeszczelony)

  a czy był chociaż będę moment gdzie reem stał tak przed nim jak drewno?

 125. @Masu przyznaję, że jestem trochę zły, bo mi kupon nie siadł. :tongue: Jutro rano mogę zmienić zdanie, bo na razie uważam, że nawet chuj jeśli to nie balet, to takie spierdalanie powinno się zwrócić uwagę, bo zaraz wszyscy murzyni będa uciekać po klatkach w obawie nokautu i będzemy cierpieć na decyzje 😆

 126. Omelańczuk a czym? Przecie to co prezentuje Daniel nie da sie ujac inaczej niż dramat:crazy:

  sądze że to co pokazał dziś Nelson to również był dramat.

 127. Roy dzisiaj podobny poziom pokazał, także walka mogłaby by być "niebywale emocjonująca" 😉

   

  Przecie sie walczy jak przeciwnik pozwala. Zobacz na rozmiary i umiejetności strikersie Reeme.  To dlatego Roy tak wygladał, co nie zmienia faktu, ze jakby poszedł jak czołg to by ustrzelił.

  W starciu z takim typem jak Daniel, Roy by zawalczył zupełnie inaczej i zgwałcił – tym bardziej, ze Omelańczuk ma kondycje na 1 runde i wyglada jak zombie kondycyjnie.

  Co nie zmienia faktu, że podziwam rodaka za to , że mimo braku skilla dotarł tak wysoko.

 128. Przecie sie walczy jak przeciwnik pozwala. Zobacz na rozmiary i umiejetności strikersie Reeme.  To dlatego Roy tak wygladał, co nie zmienia faktu, ze jakby poszedł jak czołg to by ustrzelił.

  W starciu z takim typem jak Daniel, Roy by zawalczył zupełnie inaczej i zgwałcił – tym bardziej, ze Omelańczuk ma kondycje na 1 runde i wyglada jak zombie kondycyjnie.

  Co nie zmienia faktu, że podziwam rodaka za to , że mimo braku skilla dotarł tak wysoko.

  wysoko? Dostanie się do UFC w tych czasach uważasz za coś szczególnego czy może pokonanie Nandora? Szczerze.

 129. kurwa jak mnie telepie z emocji, a tu dopiero Asia wchodzi do klatki. Nie mogę normalnie trafić kubkiem herbaty do ust 😀 jeszcze tylko ślinotoku brakuje ale i on pewnie nastąpi kiedy zobaczę pas UFC na biodrach Asi 😉

 130. Ja też się trzęsę, chce mi się srać, chce mi się pić, nie chce mi się pić i japierdolekurwamacjuzniemogę!!!1

 131. Ja też się trzęsę, chce mi się srać, chce mi się pić, nie chce mi się pić i japierdolekurwamacjuzniemogę!!!1

  U mnie to drugie tez daje znać.

 132. Carla przestraszona i zrezygnowana? coś takie emocje na twarzy widze.

  wychodzi nasze myślenie życzeniowe… 😉

 133. Obrona przed obaleniami asi jest niesamowita. Sam DC nir dałby jej rady sprowadzić 😉

  A Carla mięknie w oczach. kwestia sekund ludzie!

 134. kurwa jeeeeeeeeeeeeeeeest !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! życie jeste piekne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa cudownie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 135. Esparza wchodziła już tak wystraszona, że przed startem przegrała praktycznie.. 🙂 Brawo JJ! Najlepiej jak mogła.

 136. BRAWOOOOOOOOOOOO co za zajebista walka w wykonaniu Asi prawdziwy mistrz pelna kontrola i dominacja!!!!!!!!AND NEEEEEEEEEEW

 137. O ja pierdolę! Całe polskie MMA na jej ramionach… i uniosła. Nie ma słów.

  Darłem się na całe miasto o 5.00 rano.

 138. Panowie, skorzystajcie na Joasi , zaróbcie na niej tyle, by starczylo na serwery nowe ;p

  Bo będą padać po każdej obronie pasa przez Polkę 😀

 139. rozjebało strone w pizdu 😀 Esparza cienka strasznie w pizdeczke zebrała, w tym stroju do pływania z tymi skokami "do wody" to do celebrity splash a nie do UFC

 140. za mało zagrałem 🙂

  Bayern Monachium + konina na punkty + aska ko/tko za 200 🙂

  Wygrana  6300 🙂

  Pas UFC w Polsce + kasa + jak wygras Petis to + 800 będzie pięknie ||:)

  Aśka gratulacje!

 141. piekna sprawa, pojade na ufc do krakowa drąc sie w niebogłosy widząc polską mistrzynie ufc na ekranie :- )

 142. To nie Esparza jest cienka, to Aśka jest taka mocna!

  Asia jest mocna, ale Esparza cienka jak chuj, 1 akcja przez 2 rundy z modlitwą żeby weszło bo nic innego nie miała w arsenale. #kobiecemma

 143. kurwa, dostać się na forum graniczyło dziś z cudem! ale udało mi się, no więc gratulacje dla Aśki! jesteś megazajebista!!!

 144. Z góry przepraszam, ale dzisiaj jestem pijany ze szczęścia. Nie odpowiadam za pojazdy na kogokolwiek <3

 145. Myślałem, że tylko przy KSW serwery siadają ;).  Piękna walka Asi. Nie pozostawiła żadnych wątpliwości. Zapaśniczo wybronione prawie wszystko, a w stójce masakra. Gratulacje!

 146. Coś niesamowitego! Mistrz został zdominowany w każdej płaszczyźnie, a RDA wygląda jakby właśnie zaczynał walkę!

 147. Kurde, nie zdazyłem złapać RDA po normalnym kursie, teraz jest 1,20 po drugiej rundzie! Ale DZIK!

 148. Kurde, nie zdazyłem złapać RDA po normalnym kursie, teraz jest 1,20 po drugiej rundzie! Ale DZIK!

  Gdzie ty stawiasz MMA na żywo?

 149. Gdzie ty stawiasz MMA na żywo?

  Na Unibecie masz, bet 365 chyba też.

  Pettis nikogo nie zlekceważył, tylko po prostu jest dużo gorszy. Ostra demolka. Jeśli RDA nie wpadnie na koksach to znaczy,  że dobrze się czyści 😉 A poważnie to będzie mega ciekawy rewanż RDA z Orłem o pas.

 150. czułem że RDA wygra. Niestety dałem go do taśmy z Aśką i Nelsonem.

  Chciałem go zagrać na live jak wpłynęła kasa za Aśkę ale na buku gdzie siedziałem nie było takiej opcji : /

 151. Co RDA zrobil z Pettisem to nie mam pytan, pelna demolka przez 5 rund… To zdecydowanie nie byla noc braci Pettis

 152. Przynajmniej mistrz brazol po angielsku umie się wysłowić 😀 ide w kime, dzięki Asia za emocje, rewelacyjna gala.

 153. RDA silniejszy fizycznie od Pettisa kilkukrotnie ciekawe. Jak ktoś pisał Pettis wolał chodzić 3x w tygodniu do fryzjera niż odrobić lekcje.

 154. Wszystkie pięć rund wygrane przez RDA. Nie przypominam sobie czegoś takiego. W dodatku świeży jest jakby zaczynał walkę.

 155. Mega kandydat do występu roku.

  Słowa Nurmagomedova się sprawdzają. Jak ktoś napisał, za pół roku Nowy Mistrz.

 156. Uprzedzając rozmyślania nad bonusem. Jak nie będzie 50 oficjalnych kafli, to będzie 150 na czeku od Dany : ) :heart:

 157. Uprzedzając rozmyślania nad bonusem. Jak nie będzie 50 oficjalnych kafli, to będzie 150 na czeku od Dany : ) :heart:

  Kendal Grove mowil, ze te bonusy pod stolem to sciema. Takie cos tylko w przypadku wyjatkowych walk jak ta Soszynskiego z Bonnarem, nadzwyczajne przypadki, z ktorych na forum robi sie regule.

 158. Kendal Grove mowil, ze te bonusy pod stolem to sciema

  Czy twój Kendall został kiedyś mistrzem UFC? Nie. Więc nie wiesz jak to działa w przypadku nowych mistrzów. Ja wiem, że ich życie zmienia się o 180 stopni.

 159. Carli stójka na poziomie Omena a i zapasy się okazało że damskie się nie liczą hehe Ta dywizja jest tak słaba że niedługo Badurek będzie się biła z Aśką o pas bez kitu! Antka mi w chuj szkoda bo go uwielbiam… RDA mega tur oby się zaraz nie wjebał na testach bo dziwnie był silny… Antek w takiej formie z ruskiem to by dopiero fruwał! Ale nawet stójkowo z RDA przegrywał i zbierał łomot kurwa!!!!!!

 160. Reasumując: Gala UFC jedna z najlepszych jakie kiedykolwiek widziałem! Pierwszy pas dla Polski, niesamowite emocje, dreszcz emocji który pojawił się już od pierwszej walki (z myślą "to jest ta gala! to jest ten czas"). Wspaniała walka wieczoru. DZIĘKUJEMY!

 161. zdecydowanie najlepsza gala jaką widziałem w życiu. Hendricks pozamiatał potężnie, od teraz kiedy nie lata spasiony to stawiam na niego kase z lawlerem/hipsterem. Asia brak słów. RDA co za moc. Wszystkie kupony weszly. Nie zasne.

 162. ASIA POZAMIATAŁA ONA JEST NAJLEPSZA I DŁUGO TEGO PASA NIE ODDA. CZEKAM NA KONFERENCJE I MAM NADZIEJE ŻE WPADNIE BONUSIK.

 163. Świetna gala. Szkoda mi tylko Pettisa bo bardzo go lubię, ale trzeba przyznać, że Dos Anjos był dzisiaj poza zasięgiem. Absolutna dominacja. Jeszcze raz wielkie brawa dla Asi. Niesamowita walka i deklasacja Esparzy.

 164. ASIA POZAMIATAŁA ONA JEST NAJLEPSZA I DŁUGO TEGO PASA NIE ODDA. CZEKAM NA KONFERENCJE I MAM NADZIEJE ŻE WPADNIE BONUSIK.

  Po takim wystepie te marne 50.000 Joasia moze sobie przeznaczyc na przyslowiowe waciki 🙂 Jestem pewny, ze prawdziwe siano jest juz w drodze i teraz poplynie szerokim strumieniem.

 165. Progres Aśki był widoczny gołym okiem. Zapasy defensywne w jej wykonaniu w tej walce były jedną z jej najmocniejszych stron. O stójce w zasadzie nie ma co mówić, bo to prawdziwa poezja. Nie dziwię się, że z ust Rogana padają określenia o Jędrzejczyk "monster" oraz "future". Aśka ma papiery na to, aby dywizję słomkową zdominować na lata i być tym, czym jest Ronda dla swojej dywizji – czyli zaporą nie do przejścia.

 166. A więc tak podsumowując:

  -pas w posiadaniu JJ i to najważniejsze

  -walki widowiskowe ,ale po walce wieczoru spodziewałem się fajerwerków takich jak Pettis vs Bendo 1 ,nie spodziewałem się takiej dominacji w tej walce

  -Nelson chyba ani jednego cepa nie rzucił ,a po sierpie poszedł po obalenie nie wiem po co ,a mógł wygrać,Reem oszalał…walka o pas!!??Niech zobaczy co Miocic ,Werdum,Mie,JDS robili z Nelsonem ,on walczył tak zachowawczo ,a taka taktyka tylko na Nelsona , ale chętnie zobaczę jak Np.Miocic go niszczy

  -Hendricks będzie miał pas

  -młody Pettis niepotrzebna wymiana i..

  Kurna ,się zastanawiam czy to taki progres w zapasach RDA czy skutek dobrej stójki te obalenia ,bo ja nie chcę Khabiba na mistrza

 167. zdecydowanie najlepsza gala jaką widziałem w życiu. Hendricks pozamiatał potężnie, od teraz kiedy nie lata spasiony to stawiam na niego kase z lawlerem/hipsterem. Asia brak słów. RDA co za moc. Wszystkie kupony weszly. Nie zasne.

  Na jakim kursie?Jebany

 168. Po takim wystepie te marne 50.000 Joasia moze sobie przeznaczyc na przyslowiowe waciki 🙂 Jestem pewny, ze prawdziwe siano jest juz w drodze i teraz poplynie szerokim strumieniem.

  A ile dobrych butow za to bedzie #zazdroszcze

 169. nie chcę Khabiba na mistrza

  Heh, chyba mało kto chce 🙂 Khabib swoją drogą na twitterze już się rozwodzi, że oprócz Jędrzejczyk to w tym roku jeszcze jeden pas powędruje do Europy. Wiadomo kto 🙂

 170. Progres Aśki był widoczny gołym okiem. Zapasy defensywne w jej wykonaniu w tej walce były jedną z jej najmocniejszych stron. O stójce w zasadzie nie ma co mówić, bo to prawdziwa poezja. Nie dziwię się, że z ust Rogana padają określenia o Jędrzejczyk "monster" oraz "future". Aśka ma papiery na to, aby dywizję słomkową zdominować na lata i być tym, czym jest Ronda dla swojej dywizji – czyli zaporą nie do przejścia.

  Najwiekszym komplementem jaki padl dzisiaj z ust Rogana bylo chyba okreslenie tej walki mismatchem. Moze pamiec zawodzi, ale chyba jeszcze nigdy w calej historii  UFC nie padlo ono w trakcie walki mistrzowskiej.

 171. Najwiekszym komplementem jaki padl dzisiaj z ust Rogana bylo chyba okreslenie tej walki mismatchem. Moze pamiec zawodzi, ale chyba jeszcze nigdy w calej historii  UFC nie padlo ono w trakcie walki mistrzowskiej.

  Też sobie nie przypominam.

 172. Ogólnie to Esparza wyglądała jakby była tam za karę. Szczególnie w drugiej rundzie widać było strach w jej oczach.

 173. Dobra gala 2 walki wieczoru  daly naprawde sporo emocji. RDA forma zycia, przed walka skazywalem go na pozarciea sie okazuje ze to on niszczy mistrza,teraz tylko czekac na walke khabib – donald a potem na walke o pas. Waga 70 jest przezajebista tutaj moze stac sie wszystko.

 174. Zajebiście, usnąłem zaraz po Rumcajsie i ocknąłem się już jak Dos Anjos okładał Pettisa, wkurwiony poszedłem od razu spać…

  :beer:

 175. Kurde wywaliło mnie i nie mogłem wejść w nocy na stronę, a chciałem Wam podziękować za wspólne oglądanie i komentowanie tego historycznego wydarzenia:)

 176. Zajebiście, usnąłem zaraz po Rumcajsie i ocknąłem się już jak Dos Anjos okładał Pettisa, wkurwiony poszedłem od razu spać…

  :beer:

  No to przypalowo, ja przysnalem na Rumcajsie, ale obudzilem sie jak Joanna wchodzila 😉

 177. Yup, Reem zajebisty performance. Tytanoway Roy przetrwał, kto inny zaliczyłby highlight-reel knockout.

 178. Yup, Reem zajebisty performance. Tytanoway Roy przetrwał, kto inny zaliczyłby highlight-reel knockout.

  Jak pokona JDSa to mu oddam, co jego, jak na razie może ta wygrana była efektowna, ale prawdziwe testy dopiero przed nim.

 179. Jak pokona JDSa to mu oddam, co jego, jak na razie może ta wygrana była efektowna, ale prawdziwe testy dopiero przed nim.

  Dla Aliego Nelson był poważnym testem, Roy ma to czego Overeem musi bać się najbardziej. Wihte ma rację, że Nelson jest nadczłowiekiem, takie luty na ciało przyjął, i ustał.

 180. Dla Aliego Nelson był poważnym testem, Roy ma to czego Overeem musi bać się najbardziej. Wihte ma rację, że Nelson jest nadczłowiekiem, takie luty na ciało przyjął, i ustał.

  Może i ma, ale ja czekam, aż Ali przestanie uciekać przed JDSem i podejmie rękawice. W ogóle mówienie w jego przypadku o TS to jest prowokacja. Najpierw JDS/Miocic i niech udowodni, że zasługuję.

 181. Joanna świetny występ, ograła rywalkę jak dziecko. Trochę asekuracyjnie zaczęła walkę, ale rozkręciła się i pokazała że dzieli je różnica klas.

  Niesamowity występ RDA. Liczyłem na Pettisa ale Dos Anjos nie dał mu nawet dojść do słowa. Według mnie walka wyglądała w ten sposób głównie dzięki nieustannej presji ze strony Brazylijczyka. Pettis przez to nie mógł odpowiednio wejść w ten pojedynek i pokazać swoich atutów. Tak powinni walczyć mistrzowie.

 182. Dla mnie liczyła się tylko walka Aśki, więc mało co mnie obchodziły pozostałe starcia. Szkoda mi na pewno grubaska Nelsona… Nie miał on za dużo do powiedzenia na kopnięcia i kolana koniny. Szkoda że nie szedł za ciosem jak trafił rywala, po co właził w klincz lub chciał sprowadzać?

 183. zajebista gala, rda w tej walce zaskoczyl wszystkich, co za presja, mistrz nie mial nic do powiedzenia. fajny kupon poszedl sie jeb.. ale to niewazne, Polska mistrzem Polski!

 184. nie no, miałem jeden kuponik Dżoana i Dżony 😆 2.57 jakoś.

  ja zarąbaem kupona na 11.13 weszły 3 na 6 i mam wyrzuty sumienia (mało postawiłem) ,ale spoeo do wygrania było ,mogem Jędrzejczyk ,Johny ,Cejudo ,Rosholt,Pearson brałem to pod uwagę

  ile postawiłeś?

 185. ja zarąbaem kupona na 11.13 weszły 3 na 6 i mam wyrzuty sumienia (mało postawiłem) ,ale spoeo do wygrania było ,mogem Jędrzejczyk ,Johny ,Cejudo ,Rosholt,Pearson brałem to pod uwagę

  ile postawiłeś?

  200zł

  Co by nie było offtopa to muszę wspomnieć o genialnym występie RDA, który został jednak całkowicie przyćmiony przez Joanne. Podszedłem do tej walki  już bez emocji, ale gdyby to było na innej gali to bym się niesamowicie rozpływał. Rafael mały czołg, słowo klucz – presja. Widać było już na ważeniu, że wchodzi do klatki zeby zabic. Mam nadzieje, ze nie wpadnie 😀

  Druga sprawa to Johny Hendricks. Pisałem o tym kilka razy na czacie, ale powtórze jeszcze raz: niespasiony Hendricks jest dla mnie faworytem i z Lawlerem i z MacDonaldem. Oby ta forma to nie był jednorazowy wyskok.

 186. Bracia Pettis dzisiaj się skompromitowali. Jednak mam nadzieję, że powrócą w lepszym stylu.

  Anthony pewnie się zmierzy z przegranym z walki Khabib/ Cerrone. Jeśli Donald wygra z Ruskiem to może pokusić się o pas.

 187. a ja mam ogromną nadzieje że KHABIB będzie niedługo nowym mistrzem 🙂 choć walka rewanżowa z RDA zapewne będzie dużo trudniejsza niż ich pierwsza walka. WAR NURMAGOMEDOV ! ! !

 188. Po walce Roya obawiam się o jego orientacje, zamiast próbować skończyć naruszonego przeciwnika, tym bardziej wiedząc że przegrywa, woli macać umięśnione murzyńskie uda. Dziwne to było.

 189. Gala mega, teraz mam chwilę czasu dopiero, żeby coś napisać o swoich wrażeniach. Opłacało się zarwać nockę, myślałem, że rano po 3 godzinach snu będę czuł się jak gówno, ale o dziwo świeżość w chuj 🙂

  Rafael dos Anjos pok. Anthony Pettisa

  RDA niesamowity występ, zgwałcił Pettisa, to było po prostu bicie dzieciaka. Pettis chyba zlekceważył Dos Anjosa, ale i tak dyspozycja Brazylijczyka była niesamowita.

  Joanna Jędrzejczyk pok. Carlę Esparzę

  No co tu dużo pisać?! Deklasacja, masakra w stójce i całkowita kontrola przy bronieniu obaleń. I do tego piękne operowanie łokciami, zarówno przy bronieniu obaleń, jak w klinczu. Weszły też dwa genialne łokcie w stójce, jeden był włączony w tą kombinację, która uwaliła Carlę. MAMY MISTRZYNIĘ!!!

  Johny Hendricks pok. Matta Browna

  Hendricks mega koń, strasznie zdominował Browna. Johny mówił jeszcze, że nie jest do końca zadowolony z walki, aż zacytuje klasyka "to co on ma kurwa zabijać w tym oktagonie?" 🙂

  Alistair Overeem pok. Roya Nelsona

  Podobał mi się występ Overeema, nie zawalczył nudno, ale ostrożnie, czyli tak jak powinien walczyć ktoś z jego szczęką z Nelsonem. Nelson wytrzymały jak skała, ale to chyba efekt…. braku mózgu, bo to jak ten koleś walczy i w jaką sztampę wpadł, to nie świadczy dobrze o jego inteligencji. Na koniec trzeciej rundy ma podłączonego Alistaira, a ten próbuje się z nim siłować. Zapowiedzi Overeema o walce o pas to trochę śmieszne i na wyrost.


  Henry Cejudo pok. Chrisa Cariaso

  Cejudo dominacja, ale walka mnie nie porwała. Niestety, ale obaj wyglądali jak dzieci, nie mogłem się pozbyć tego wrażenia przez całą walkę. Tylko prawdziwie bezradny jak dziecko był Cariaso.


  Ross Pearson pok. Sama Stouta

  Zajebiste KO, powtórka z walki Condit vs Hardy, pięknie go Pearson odłączył.

  Elias Theodorou pok. Rogera Narvaeza

  Chaotyczna walka trochę, oglądałem jednym okiem, więc dobrze, że się szybko skończyła 🙂

  Beneil Dariush pok. Darona Cruickshanka

  Dariush pięknie go kontrolował, wygrywał nawet w stójce, Kruszczank chyba go zlekceważył i skończyło się to dla niego fatalnie.

  Jared Rosholt pok. Josha Copelanda

  Przegapiłem to arcyciekawe przedstawienie wirtuozerii Rosholta, ale jakoś nie ciągnie mnie, żeby nadrabiać 🙂


  Ryan Benoit pok. Sergio Pettisa

  Młody Pettis dał dupy, mógł spokojnie dowieść zwycięstwo do końca.

  Joseph Duffey pok. Jake'a Lindseya

  Duffey pięknie zadebiutował, bardzo mi się podobała jego postawa, choć trzeba przyznać, że z kolei Lindsey gówno pokazał, zero defensywy, zbierał wszystko. Typ ma trzecią przegraną z rzędu, więc pewnie out z UFC i nikt go raczej nie będzie żałować.

  Germaine de Randamie pok. Larissę Pacheco

  Nie oglądałem i jakoś mi się nie chcę nadrabiać 🙂

 190. @Tar-Ellendil  ja bym wolał zobaczyć Pettis – Diaz. Obaj zmieleni przez RDA w ostatnich walkach, w razie porażki Kowboja to jego już z Showtimem widzieliśmy, na dodatek Diaz od dłuższego czasu ciśnie Anthonemu. A i w obecnej formie to chyba Diaz jest "słabszy" od Donalda, co może mieć znaczenie jeśli UFC będzie chciało odbudować Pettisa 🙂

 191. tak szybko nie skreślałbym Antonyego, to wciąż geniusz, któremu nie siadło w sobotę, poza tym trafił na maszynę. Z formą bywa różnie, ale wierzę, że Pettis za 3-4 walki dostanie TSa

 192. tak szybko nie skreślałbym Antonyego, to wciąż geniusz, któremu nie siadło w sobotę, poza tym trafił na maszynę. Z formą bywa różnie, ale wierzę, że Pettis za 3-4 walki dostanie TSa

  Wiadome jest że Dos Anjos pokazał sie kozacko, ale moim daniem kluczowy był złamany oczodół na samym poczatku walki – Pettis nie widział na prawe oko przez resztę starcia. Zgłaszał to w narożniku, i moim zdaniem powinni go poddać.

  Sądzę, że bez tego urazu walka wygądałaby trochę inaczej i mistrz miałby znacznie większą szanse na wygrana.

 193. Wiadome jest że Dos Anjos pokazał sie kozacko, ale moim daniem kluczowy był złamany oczodół na samym poczatku walki – Pettis nie widział na prawe oko przez resztę starcia. Zgłaszał to w narożniku, i moim zdaniem powinni go poddać.

  Sądzę, że bez tego urazu walka wygądałaby trochę inaczej i mistrz miałby znacznie większą szanse na wygrana.

  Do tego Pettisowi zdarzają się niespodziewane zniżki formy.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.