alistair overeem

Alistair Overeem został znokautowany przez Jairzinho Rozenstruika w ostatnich sekundach walki wieczoru dzisiejszej gali UFC on ESPN 7. Surinamczyk swoimi kończącymi uderzeniami mocno rozciął górną wargę Overeema.

Poniżej można zobaczyć zbliżenia urazu byłego pretendenta do tytułu UFC.

28 KOMENTARZE

 1. Cały internet tak bardzo przejął się tą jego wargą, że aż zapomniał się przejąć jego mózgiem, który zaliczył kolejny twardy reset i powinien zostać odesłany na emeryturę. Bo Overeem to kolejny zawodnik, który wpada w syndrom-pułapkę "jeszcze nie jest tak źle, wrócę silniejszy i powalczę o tytuł".

  Tłumaczy ten syndrom dobrze Rogan, wspominając swoją rozmowę z Schaubem, którą zakończył mu karierę:

 2. Wygląda trochę  jak ryba po nieumiejętnym odhaczeniu, po co używać wyhaczarki, jak można po prostu pociągnąć za żyłkę, nie?

 3. Ogór do zwolnienia, na chuja płacić siano na takiego fughtera jak do bram puka Mateusz dabulczamp Gamrot

 4. Ależ oni muszą być naszprycowani jak wychodzą do klatki.  Nic dziwnego że walczą ze załamaniami i dostają takie rany jak Alister i się śmieją i zanim mnie zjedziecie to tylko podam swoje kredencje.  15+ lat na macie i srogi wypadek komunikacyjny,  pocieta na wskroś lapa i noga.  Tak że o lekach przeciwbólowych wiem sporo. No i tutaj moje pytanie: czy są badania po walce? "USAda"  bada po?  Bo można sobie na walkę wziąć coś naprawdę zacnego i wtedy latające miecho na buzi jest śmieszne.

 5. Wygląda trochę  jak ryba po nieumiejętnym odhaczeniu, po co używać wyhaczarki, jak można po prostu pociągnąć za żyłkę, nie?

  Jak mnie ojciec uczył łowić ryby za malolata to też zawsze szarpalem żyłkę tak że kurwa oskrzela wylatywaly:(do tej pory mam przez to wyrzuty sumienia i boję się że trafie do piekła.

 6. Ależ oni muszą być naszprycowani jak wychodzą do klatki.  Nic dziwnego że walczą ze załamaniami i dostają takie rany jak Alister i się śmieją i zanim mnie zjedziecie to tylko podam swoje kredencje.  15+ lat na macie i srogi wypadek komunikacyjny,  pocieta na wskroś lapa i noga.  Tak że o lekach przeciwbólowych wiem sporo. No i tutaj moje pytanie: czy są badania po walce? "USAda"  bada po?  Bo można sobie na walkę wziąć coś naprawdę zacnego i wtedy latające miecho na buzi jest śmieszne.

  Wiesz co to adrenalina?

  Raz w jednej bójce jak byłem piękny i młody, nawet  nie poczułem jak gość mi wbił w udo nóż na 10cm wjechało ostrze i tłukłem się dalej z nożem w nodze, bólu nie czułem jedynie ciepło od krwi.

 7. Wiesz co to adrenalina?

  Raz w jednej bójce jak byłem piękny i młody, nawet  nie poczułem jak gość mi wbił w udo nóż na 10cm wjechało ostrze i tłukłem się dalej z nożem w nodze, bólu nie czułem jedynie ciepło od krwi.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.