Niekwestionowana legenda oraz ikona sportów walki, Alistair Overeem, za pośrednictwem mediów społecznościowych oznajmił, że chciałby zmierzyć się po raz drugi z Jairzinho Rozenstruikiem.

Zróbmy to jeszcze raz.

Pierwszy pojedynek obu zawodników odbył w się grudniu 2019 roku. Zwycięsko z tego starcia wyszedł wówczas „Bigi Boy”, który dosłownie na kilka sekund przed zakończeniem piątej rundy odwrócił losy walki, nokautując Holendra. Warto dodać, że 40–latek nabawił się wówczas poważnej kontuzji wargi.

Overeem (MMA 47-18) był mistrzem takich organizacji jak Strikeforce czy Dream, ale nigdy nie udało mu się zdobyć pasa UFC. „The Demolition Man” jest obecnie na fali dwóch zwycięstw z rzędu. Ostatni raz w oktagonie był widziany w sierpniu bieżącego roku, kiedy to pokonał Augusto Sakai. Aktualnie jest sklasyfikowany na piątym miejscu w rankingu kategorii ciężkiej.

Zaś Rozenstruik (MMA 11-1) do swojego ostatniego pojedynku przystępował po pierwszej porażce w zawodowej karierze, jednakże wrócił na zwycięską ścieżkę, rozprawiając się z Juniorem dos Santosem na gali z numerem 252. Surinamczyk zajmuje trzecią pozycję we wspomnianym już wcześniej rankingu.

11 KOMENTARZE

  1. Przecież to co odjebał Miragliotta w ich walce, to zasługuje na trybunał konstytucyjny. 4 sekundy do końca, a ten przerywa. Po prostu pomógł czarniejszemu i tyle :V

    Koń w rewanżu rozniesie go jak gnój po polu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.