Alistair Overeem już w ten weekend wróci do oktagonu UFC w walce z innym weteranem MMA, Alexandrem Volkovem. Utytułowany zawodnik sportów walki cały czas powtarza, że jest to jego ostatnia próba zdobycia pasa mistrzowskiego UFC, którego brakuje mu wśród jego trofeów. 40-letni „Reem”, który na swoim koncie ma ponad 60 walk, bardzo chciałby na koniec swojej kariery zdobyć tytuł mistrzowski królewskiej dywizji. Zobaczcie najlepsze skończenia w wykonaniu Overeema, które udostepniła organizacja na YouTube.

1 KOMENTARZ

  1. Pamiętam jak jarałem się jego przejściem do UFC – po profesorskim rozwalcowaniu Brocka przewidywałem rychłe zdobycie pasa, zresztą chyba miał już klepniętego title shota, ale wjechała USADA i po odstawieniu soków to już nie był ten sam Koniu, co rychło udowodnił Big Foot.

    Tak czy inaczej Ali to jeden z moich ulubionych zawodników MMA w ogóle i bardzo bym chciał, żeby na zakończenie kariery zdobył ten ostatni brakujący mu pas, ale obiektywnie patrząc – ciężko mu będzie przejść Stopicia i Mokebe. Mimo to trzymam kciuki, Konina na zawsze w moim sercu. <3

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.