Po dwóch wygranych w oktagonie UFC, Alexandr Romanov chce walki z Marcinem Tyburą, która miała odbyć się w przeszłości w klatce największej organizacji MMA na świecie. Po walce na UFC Vegas 13, w rozmowie z dziennikarzami „King Kong” opowiedział o swoich planach na przyszłość.

Myślę, że zrobię tygodniową przerwę i potem będę przygotowywał się do następnej walki. Chcę bić się z Marcinem Tyburą, bo nasza walka była anulowana w lipcu. Po walce z Tyburą, chcę pojedynku z Jairzinho Rozenstruikiem. Mieliśmy bić się w przeszłości w RIZIN, ale nasi menadżerowie nie mogli do tego doprowadzić. Teraz jesteśmy w UFC i chciałbym tej walki.

Romanov (13-0 MMA) swoje wszystkie pojedynki wygrywał przed czasem – 5 przez KO/TKO i 8 przez poddanie. Zawodnik głównie w swojej karierze występował w organizacji Eagles FC. Tam pokonał m.in. Sergio Freitasa i Sultana Murtazalieva. W ostatniej walce w UFC wygrał z Marcosem Rogerio de Limą.

Tybura (20-6 MMA) wygrał trzy ostatnie walki z rzędu. Polak w oktagonie UFC wygrywał z m.in. Benem Rothwellem, Andreiem Arlovskim czy Luisem Henrique. W ostatniej walce „Tybur” pokonał wcześniej wspomnianego „Big Bena” przez jednogłośną decyzję sędziowską.

8 KOMENTARZE

 1. Na pewno wezmą walkę Tybur po 3 wygranych pod rząd i dostania się do rankingu, a Jairzinho jako 3 gość w rankingu. On ma problem by wziąć rewanż z Alim a co dopiero z gościem który nie jest znany szerszej publiczności.

 2. Romanov, klasycznie – wstań, zesrałeś się. Podrzucić Ci pampersy czy  po pokonaniu Limy, tak Ci konie zjebały, że szukasz ich na stepach? hihi

 3. Tybura da radę. Stójkę ma o wiele lepszą (bo Romanova nie istnieje) a w parterze też potrafi.

  Struik robi go w 2 rundy

 4. Tybura powinien unikać tego wywracacza.

  Przewiduje totalną dominację Alexa w parterze. Idzie po obalenia jak czołg. jak nie ubijesz go po drodze, zamęczy w parterze.

  Nudna walka.

  Nic do zyskania dla Marcina.

 5. Romanov to Najmana powinien wyzwać. Kolejna "Saletka" dobrze by wyglądała w CV i stałaby się jego firmowym poddaniem, coś jak Von Flue u OSP czy Ezekiel u Oleinika.

  A Tybura gościa powinien olać. Niewiele do wygrania (niesklasyfikowany nawet), a mógłby przeleżeć i zafundować sporo kroków wstecz w rankingu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.