Weteran MMA i brat legendarnego Fedora, Alexander Emelianenko pokonał w walce bokserskiej debiutującego w tej formule specjalistę od podnoszenie ciężarów, Michaela Koklyaeva.

Mocno promowany w Rosji freak fight zakończył się szybkim zwycięstwem młodszego z braci Emelianenko który po mało emocjonującym starciu posłał w 1 rundzie na deski  zmęczonego Koklyaeva. Walka była transmitowana w Rosji w darmowej telewizji REN TV a na karcie gali wystąpił między innymi rosyjski mistrz Georgi Chelokhsaev (Boks 17-1-1) który pokonał przez decyzję Koreańczyka He Su Khana (Boks 6-5-1).

Dla 38-letniego Emelianenko była to druga walka i pierwsze zwycięstwo w ringu bokserskim. W 2009 roku jego jedyny dotychczasowy pojedynek w tej formule zakończył się remisem. W MMA od czasu zwolnieniu w 2016 roku z więzienia za gwałt, Emelianenko zaliczył 5 zwycięstw i jeden remis.

40-letni Koklyaev nigdy wcześniej nie walczył w żadnej formule sportów walki. Jest czterokrotnym zdobywcą Pucharu Rosji i dwukrotnym mistrzem kraju w podnoszeniu ciężarów w kategorii wagowej powyżej 105 kg oraz zwycięzcą wielu konkursów w trójboju siłowym.

Za zwycięstwo w tej walce Emelianenko otrzymał 1 milion rubli, jego przeciwnik Koklyaev wzbogacił się o 500 tysięcy. Przed walką obaj zawodnicy otrzymali oficjalną licencję bokserską Federacji Bokserskiej Rosji.

20 KOMENTARZE

 1. Trochę takie.. niesprawiedliwe.

  Takiego wyjadacza dać na sam początek.. tak jak Pudzian z Silva, zupełny miss match. Nie wiem.. jaki sens jest z robieniem takich walk, nie rozumiem. Wytłumaczy mi ktoś? :showdatass:

 2. Trochę takie.. niesprawiedliwe.

  Takiego wyjadacza dać na sam początek.. tak jak Pudzian z Silva, zupełny miss match. Nie wiem.. jaki sens jest z robieniem takich walk, nie rozumiem. Wytłumaczy mi ktoś? :showdatass:

  :Duke3d:

 3. A no tak, zapomniałem już, że widziałem to spięcie. Aleks to jest jednak przeskurwiesyn, nawet jak rzuci czapeczką to ludzie krwawią.

  W tej walce to i tak jakby się hamował.

 4. Brakuje mi w tym temacie kolesia, który w avku ma Olka w kapturze, który wygląda mi jak ucieleśnienie Baby Jagi z Johny'ego Wicka. Ktoś to zjebał i nie zatrudnił brata ostatniego cara do tej roli

 5. Pan specjalista od podnoszenia ciężarów niczym Pudzian w początkach kariery, zaczął oddychać jak ryba wyrzucona z wody po dwóch minutach.

  Technika może trochę lepsza.

  Mismatch jak cholera.

 6. i niech ktoś mi powie, że na FAME jest niższy poziom sportowy niż ten koks pokazał

  ani w jednym, ani w drugim przypadku nie ma mowy o jakimkolwiek poziomie sportowym

 7. i niech ktoś mi powie, że na FAME jest niższy poziom sportowy niż ten koks pokazał

  Jedno i drugie to gówno. Daje Ci coś porównywanie jego wielkości?

 8. A no tak, zapomniałem już, że widziałem to spięcie. Aleks to jest jednak przeskurwiesyn, nawet jak rzuci czapeczką to ludzie krwawią.

  W tej walce to i tak jakby się hamował.

  Gość jak dostał czapeczką od razu usiadł na dupie, można typa nie lubić ale to prawdziwy dzikus i mnie tam sie jego styl w jakims stopniu podoba, taki jebany pijany yeti.

 9. Takiego luzu wychodząc do walki chyba  nie ma nikt. Gościu wyglada jakby go ktoś ściągną z kanapy. Stoi znudzony i myśli – „Zajebie mu i wrócę sobie dalej pospać…”

 10. To jest prawdziwy BMF, tym pasem z UFC to by rzucił Diazowi w leb, Masvidalowi sprzedał liścia i poszedł w swoją stronę bez mrugnięcia okiem 😀

 11. To jest prawdziwy BMF, tym pasem z UFC to by rzucił Diazowi w leb, Masvidalowi sprzedał liścia i poszedł w swoją stronę bez mrugnięcia okiem 😀

  Po drodze zgwałcił by jeszcze jakąś ringgirl.

 12. Takiego luzu wychodząc do walki chyba  nie ma nikt. Gościu wyglada jakby go ktoś ściągną z kanapy. Stoi znudzony i myśli – „Zajebie mu i wrócę sobie dalej pospać…”

  :damjan:

 13. :damjan:

  Pisałem z tel. pewnie słownik.

  Nie wiedziałem, że tu również gramatyka i ortografia jest oceniana. Poprawię się Sorze;)

 14. Pisałem z tel. pewnie słownik.

  Nie wiedziałem, że tu również gramatyka i ortografia jest oceniana. Poprawię się Sorze;)

  :deniroclap::OK:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.