Zabit Magomedsharipov po anulowaniu pojedynku z Yairem Rodriguezem nie chce czekać i nawołuje o walkę z mistrzem kategorii piórkowej, Alexem Volkanovskim. Rosjanin miał zmierzyć się z Meksykaninem na gali UFC 29 sierpnia, jednakże z powodu kontuzji „Pantery” walka nie dojdzie do skutku. Zabit w swoich mediach społecznościowych dał znać mistrzowi, że chce zmierzyć się z nim w oktagonie UFC.

Alex, czekam na Ciebie.

Moja następna walka miała być eliminatorem do walki o pas i wygrałem ją nawet nie wchodząc do klatki. Następny pojedynek to starcie o pas mistrzowski. Alex, wiem, że jesteś świetnym mistrzem i jesteś zmęczony rywalizacją z Maxem. Spróbujmy nowej, świeżej krwi. Obiecuję, że sprawię, że ta walka będzie nie do zapomnienia. Dajmy fanom to czego chcą, jeśli potrzebujesz trochę czasu – możemy zawalczyć we wrześniu albo październiku.

Mistrz odniósł się do wyzwania ze strony Rosjanina na swoim profilu na Twitterze.

Jestem mistrzem, a nie zawodnikiem, który wchodzi na zastępstwo, ale mam nadzieję, że znajdziesz szybko rywala i zmierzymy się jeszcze w tym roku.

Magomedsharipov (MMA 18-1) ma obecnie świetną serię 14 zwycięstw z rzędu i jest niepokonany w organizacji UFC. W swojej karierze w największej organizacji MMA na świecie pokonywał takich zawodników jak Jeremy Stephens czy Calvin Kattar. Na ten moment Zabit zajmuje 3. miejsce w oficjalnym rankingu UFC.

Volkanovski (22-1 MMA) wygrał wszystkie swoje 9 walk w oktagonie największej organizacji MMA na świecie. Pokonał m.in. Jose Aldo, Chadem Mendesem i Maxa Hollowaya (dwukrotnie). 14 z 22 wygranych w karierze Volkanovski zdobywał kończąc rywali przed czasem.

12 KOMENTARZE

 1. W przypadku Zabita cageIQ nie przekłada się kompletnie na inteligencję poza klatką. Co on sobie myślał pisząc tego twitta?

  :korwinwhat:

 2. W przypadku Zabita cageIQ nie przekłada się kompletnie na inteligencję poza klatką. Co on sobie myślał pisząc tego twitta?

  :korwinwhat:

  Przecież od nich nikt nie umie w Internety. Chimaevem jaraliby się nadal bardziej, ale zaczął gadać na Conora. Takie moje zdanie.

 3. W przypadku Zabita cageIQ nie przekłada się kompletnie na inteligencję poza klatką. Co on sobie myślał pisząc tego twitta?

  :korwinwhat:

  Nie wiem. Myślał, że wybłaga TSa? Niech bierze ten rewanż z Cattarem. Jak go rozpyka w 5 rund to wątpię, żeby go do walki z mistrzem nie dopuścili. :dont_be_scared:

 4. Z tych wszystkich mahometów tego Zabita najbardziej lubię, bo z tą brodą i fryzurą wygląda jak zwykły hipis, a nie jakiś islamski bojownik.

 5. O co wam chodzi, Alex nie powinien być mistrzem a Zabit fajny chłopak jest. Niech ciśnie i zaznacza obecność.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.