alex-oliveira-hallmann

Do gali UFC on FOX 20 dodane zostały dwa starcia. Alex „Kowboj” Oliveira zmierzy się z Jamesem Moontasrim a Luiz Henrique z debiutującym w UFC Dmitrym Smolyakovem.

„Kowboj” ostatnią walkę przegrał z innym „Kowbojem”, Donaldem Cerrone. Wcześniej jednak zaliczył imponujące zwycięstwo nad naszym rodakiem Piotrem Hallmannem, co niestety kosztowało Piotra kontrakt z największą na świecie organizacją MMA. Moontasri w listopadzie ubiegłego roku znokautował Antona Zafira. Zawodnik ten walczy w kratkę i jego pełny bilans w UFC wynosi 2-2.

Luiz 19 grudnia debiutował w UFC, jednak zaliczył porażkę przez KO z Francisem Ngannou. Teraz sam będzie witał debiutanta w osobie Smolyakova. Rosjanin jest niepokonany w zawodowej karierze. Ma osiem zwycięstw z czego cztery przez poddania i cztery przez nokauty. Nigdy jeszcze nie doszedł do decyzji. Nigdy też nie wyszedł poza pierwszą rundę.

UFC on FOX 20 odbędzie się 23 lipca w Chicago.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

7 KOMENTARZE

  1. FOX przyzwyczaił do dobrych i ciekawych gal z konkretnymi nazwiskami. Na razie po ogłoszeniu 4 zestawień marnie to wygląda

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.