Francis Ngannou po UFC w Moskwie chce walki z Alexandrem Volkovem. Rosjanin zwyciężył na UFC on ESPN+ 21 z Gregiem Hardym. „Predator”, który domaga się walki w oktagonie UFC od jakiegoś czasu dał jasno znać, że teraz jest zainteresowany starciem z doświadczonym Volkovem.

Dobra robota Volkov!

Zróbmy teraz tę walkę i proszę, nie odrzucaj znowu oferty.

Ngannou (14-3 MMA) wygrał swoje 3 ostatnie walki, w tym nokautując m.in. byłych mistrzów UFC, Caina Velasqueza oraz Juniora dos Santosa. „Predator” to jeden z najbardziej nieustraszonych uderzaczy w historii MM – aż 10 z 14 walk kończył przez KO/TKO. Zawodnik wierzy, że zasłużył na walkę o pas mistrzowski, jak jednak widać, nie ma zamiaru czekać na decyzję UFC.

Volkov (31-7 MMA) udanie wrócił do klatki UFC po przegranej z rąk Derricka Lewisa na UFC 229. Jego bilans w oktagonie na ten moment wynosi 5-1. Zawodnik ma na swoim koncie wygrane z m.in. Fabricio Werdumem oraz Royem Nelsonem. Na UFC w Moskwie podjął on spore ryzyko akceptując walkę z Gregiem Hardym, lecz ostatecznie wygrał przez decyzję sędziowską.

21 KOMENTARZE

 1. W Rockym Drago zabił Czarnego, w UFC czarny zabije Drago. W sumie ciekawa walka Ngannou jak jebnie Volkova z walki z Hardym. To Ruskie będą mieć nowego sputnika na orbicie. Bo tam odfrunie jego łeb.

  :razz:utinlaugh:

 2. W Rockym Drago zabił Czarnego, w UFC czarny zabije Drago. W sumie ciekawa walka Ngannou jak jebnie Volkova z walki z Hardym. To Ruskie będą mieć nowego sputnika na orbicie. Bo tam odfrunie jego łeb.

  :razz:utinlaugh:

  volkov moze czyscic buty drago.

 3. Volkov powinien brać. Dla niego ,,duża" szansa na TSa. Oczywiście w teorii, bo marne szanse z Ukelele ma, ale nie takie cuda się widziało w tym sporcie

 4. Z innej beczki. Wczoraj Volkov jak wchodził do pierwszej rundy, to miał zaciesz na pysku.

  Serio, wyglądał jak pierworodny samego :razz:utinlaugh:

 5. Na UFC w Moskwie podjął on spore ryzyko akceptując walkę z Gregiem Hardym

  No bez jaj. Ryzyko względem Dos Santosa?:juanlaugh: toż to jest śmiech na sali.Ryzyko to Mbuangge czy Overeem ale Hardy? Wiekszym ryzykiem byłby wieczorny spacer z psem :jarolaugh:

 6. No bez jaj. Ryzyko względem Dos Santosa?:juanlaugh: toż to jest śmiech na sali.Ryzyko to Mbuangge czy Overeem ale Hardy? Wiekszym ryzykiem byłby wieczorny spacer z psem :jarolaugh:

  Była już na forum opowieść o spacerze z psem. Zdaje się, że z jamnikiem (ale rasy nie pamietam, jamnika któryś cohonesiak mógł dodać).Dobrze się to nie skończyło.  :watchingyou:

  Volkow- Ngannu może być nudniejsze niż Ngannu- Lewis

 7. Była już na forum opowieść o spacerze z psem. Zdaje się, że z jamnikiem (ale rasy nie pamietam, jamnika któryś cohonesiak mógł dodać).Dobrze się to nie skończyło.  :watchingyou:

  Volkow- Ngannu może być nudniejsze niż Ngannu- Lewis

  Ja z tym psem biłem do planowanego  rywala Kaszubowskiego. Wczoraj pies przeciagnal dźwignie na kolano i torebka stawowa jebła :razz:utinlaugh:

 8. Ja z tym psem biłem do planowanego  rywala Kaszubowskiego. Wczoraj pies przeciagnal dźwignie na kolano i torebka stawowa jebła :razz:utinlaugh:

  Haha dzięki za wyjaśnienie . nie miałem przyjemności oglądać a i na historii zawodników KSW nie znam się za bardzo. Gale nadrabiam z opóźnieniem, na kanałach Polsatu są później transmitowane. W tym tygodniu jest Bedorf vs Gracie :beczka:

 9. Toc kurna Nganou urwie mu leb w 1 rundzie. Nie dziwie sie ze chce z nim walczyc latwa kasa i szybka walka.

 10. Volkow- Ngannu może być nudniejsze niż Ngannu- Lewis

  nic nie moze byc nudniejsze od tej antywalki, ta walka uspila by ziomeczkow po zjedzeniu worka mefedronu:)

 11. Co za tłuk z tego Mbewe. Dopiero co odrzucił walkę…w ME, dużej gali, gdzie mógł sobie zaplusować u UFC ratując galę.

  Teraz to niech się buja, powinni go trzymać dalej bez walki pół roku!

  "Predator" to jeden z najbardziej nieustraszonych uderzaczy w historii MM – aż 10 z 14 walk kończył przez KO/TKO

  Ok ale gdzie tutaj są statystyki nieustraszoności? Podaliście ile KO/TKO miał a nie ile nieustraszeń. Podawajcie mierzalne, możliwe do zweryfikowania informacje, a nie jakieś kocopoły z dupy.

  Na tym polega rzetelne dziennikarstwo…

 12. Ok ale gdzie tutaj są statystyki nieustraszoności? Podaliście ile KO/TKO miał a nie ile nieustraszeń.

  :beczka:

 13. Nieustraszeń ma 100%. Skąd wiadomo? Bo „tylko głupi się nie boi”.

  Zresztą zobaczyłbym go z jakimś innym wielkim nieustraszonym Murzynem o pas nieustraszonowalności , np z … Lewisem 😉

 14. Zresztą zobaczyłbym go z jakimś innym wielkim nieustraszonym Murzynem o pas nieustraszonowalności , np z … Lewisem 😉

 15. nic nie moze byc nudniejsze od tej antywalki, ta walka uspila by ziomeczkow po zjedzeniu worka mefedronu:)

  Zabawne bo jak oglądałem to nie zasypiałem

 16. W potencjalnym starciu oczywiście Ngannou był by faworytem, ale Volkow mógł by to również ogarnąć. Klucz do zwycięstwa dla Rosjanina to dobra praca na nogach, głównie na wstecznym w początkowej fazie walki i punktowanie pojedynczymi uderzeniami. Im dalsza faza walki, bardziej zmęczony Francis, łatwiej Volkowowi. Istotne żeby trzymać się gameplanu i nie dać się zabić w pierwszej rundzie.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.