Informacja prasowa:

Aleksandar Ilić (12-2, 8 KO, 2 Sub) 9 listopada wejdzie po raz kolejny do klatki KSW. Na KSW 51 w Chorwacji w Arena Zagreb serbski „Joker” zmierzy się z „Lubelskim Czołgiem”, Cezarym Kęsikiem (9-0, 7 KO, 1 Sub).

Aleksandar Ilić nie miał łatwego debiutu w KSW, ale zapisał się w pamięci kibiców na długie lata.  Popularny „Joker” na KSW 47 stanął naprzeciw faworyzowanego Damiana Janikowskiego i w trzeciej odsłonie posłał Polaka na deski jednym z najbardziej widowiskowych kopnięć w historii lidera europejskiej sceny MMA. 30-latek skończył przed czasem 10 z dotychczasowych 12 wygranych pojedynków. Serb ma także na koncie dwa tytuły amatorskiego mistrza Serbii z 2013 i 2014 roku oraz pas mistrzowski organizacji Megdan.

Świetnie zapowiadający się Cezary Kęsik wygrał do tej pory wszystkie zawodowe starcia, które stoczył od momentu rozpoczęcia kariery w styczniu 2015 roku. Zwycięsko wyszedł również ze swojego debiutu w klatce KSW, do którego doszło na KSW 48 w Lublinie. „Lubelski Czołg” w Lublinie już w połowie pierwszej rundy odprawił łokciami Jakuba Kamieniarza. Przed występami w KSW 29-latek zdobył między innymi pas kategorii średniej organizacji TFL.

Walka wieczoru | Main event
120,2 kg/265 lb: Mariusz Pudzianowski (12-7, 7 KO) vs Erko Jun (3-0, 3 KO)

Karta główna | Main card
73 kg/161 lb: Borys Mańkowski (19-8-1, 3 KO, 7 Sub) vs Vaso Bakočević (39-18-1, 22 KO, 9 Sub)

Walka o pas kategorii koguciej | KSW Bantamweight Championship Bout
61,2 kg/135 lb: Antun Račić (23-8-1, 13 Sub) vs TBA

65,8 kg/145 lb: Filip Pejić (14-2-2, 9 KO, 3 Sub) vs TBA
83,9 kg/185 lb: Aleksandar Ilić (12-2, 8 KO, 2 Sub) vs Cezary Kęsik (9-0, 7 KO, 1 Sub)
93 kg/205 lb: Ivan Erslan (7-0, 3 KO, 1 Sub) vs TBA

17 KOMENTARZE

 1. Czyli jednak nie Materla. No życie, to zestawienie tez ciekawe. Ta bałkańska gala siła rzeczy może się okazać całkiem spoko.

  Serbowie walczący na gali w Chorwacji? Nie stanowi to problemu dla publiki ?

 2. 73 kg/161 lb: Borys Mańkowski (19-8-1, 3 KO, 7 Sub) vs Vaso Bakočević (39-18-1, 22 KO, 9 Sub)

  :travolta:

 3. Specjaliści od nokautu? O kurwa, to niska hierarchia w chuj! Wiadomo, że najpierw jest cesarz nokautu, potem król, książę, hrabia, nie wiem, możnowładca, szlachcic, szlachcic drobnomieszczański. To specjalista musi być mega słaby.

 4. Specjaliści od nokautu? O kurwa, to niska hierarchia w chuj! Wiadomo, że najpierw jest cesarz nokautu, potem król, książę, hrabia, nie wiem, możnowładca, szlachcic, szlachcic drobnomieszczański. To specjalista musi być mega słaby.

  Dodatkowo nie ma informacji o tym, jakoby to był choćby starszy specjalista. To pewnie jakiś młodszy specjalista, o krótkim stażu

 5. Ta karta moze byc całkiem spoko :wow: bez Jurasow,  owczarzow akopow itp,  za to Vaso świr paru innych i moze byc taka ok gala do obejrzenia przy piwku a na koniec humorystycznie Erko vs Pudzi

 6. To pewnie jeśli Ilic wygra dostanie walkę o pas z Askhamem a tam będzie jednostronny mord :antonio:

  Ja wiem? Obaj to chyba mańkuci, brytol nie ma jakieś drastycznej przewagi wzrostu jak nad Materlą, Ilić faktycznie jakiegoś super wrażenia w walce  Damianem nie zrobił, ale ogórem też chyba nie jest. Ciekawe zestawienie. W tej średniej nawet całkiem, całkiem w tym krsie. Ciekawe jak zaprezentuje się Kęsik. W razie porażki mam nadzieje że dostanie polskiego Yoela.

  PS. @Ron  czytasz to? :jjsmile::joe::mamed:

 7. maja specjaliste ortopede, logopede czy jakiej sa specjalizacji? @Gienek czym dokladnie w medycynie zajmuja sie specjalisci od nokatuow? :suchykarol:

   Tak jak @Scurvol pisze anestezjolodzy albo ratunkowi co zbierają truchło z maty albo chodnika

 8. Skąd to zdziwienie? Bezsensowny catchweight stał się już cechą charakterystyczną KSW :beczka:

  To miało nawet swoją nazwę: Mamedweight (MW) i nawet pasy były w tej wadze bronione

 9. Całkiem sensowne zestawienie. Wygrany moglby zawalczyć z Du Plessisem I wyszedlby całkiem zgrabny pretendent.

 10. posłał Polaka na deski jednym z najbardziej widowiskowych kopnięć w historii lidera europejskiej sceny MMA.

  :waldeklaugh:

  73 kg/161 lb: Borys Mańkowski (19-8-1, 3 KO, 7 Sub) vs Vaso Bakočević (39-18-1, 22 KO, 9 Sub)

  :mjsmile:

  Nic dodać, nic ująć

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.