bobby_Green
(fot. Dave Mandel/Sherdog.com)

Bobby Green musi wycofać się ze starcia z Alem Iaquintą z powodu kontuzji, której nabawił się podczas treningu.Taką informację podał dziś portal MMAFighting.

Na chwilę obecną nie wiadomo jeszcze kto wejdzie w zastępstwo dla Ala. Gala w San Diego będzie miała miejsce 15 lipca. Iaquinta wspomniał, że starcia przeciwko Gilbertowi Melendezowi, Dustinowi Poirierowi czy Efrainowi Escudero byłyby „dobrymi walkami”.

Green w UFC cztery razy wygrywał i tylko raz musiał z oktagonu schodzić pokonany. Jednogłośnie na punkty w ostatnim boju uległ Edsonowi Barbozie. W innej sytuacji jest Iaquinta, który ma cztery zwycięstwa z rzędu, w tym ostatnie zdobyte w kontrowersyjnych okolicznościach z Jorgem Masvidalem.

Gala UFC Fight Night 71 na której Bobby z Alem mieli się zmierzyć, odbędzie się 15 lipca w San Diego, Kalifornii. Walką wieczoru wydarzenia będzie konfrontacja Franka Mira z Toddem Duffeem.

19 KOMENTARZE

  1. Gil po dwóch porażkach (bilans w UFC 1-3 :D) i ciężkiej walce, Dustin ledwo przeniósł się do LW i jest poza rankingiem. Escudero to już w ogóle chyba nie te progi. Wszyscy trzej walczyli dosłownie przed chwilą. Wysokie cele sobie stawia Al (bilans 7-1 w ostatnich 8 walkach)…

  2. Kurde szykowała sie kozak walka, szkoda. Ale dać mu Poiriera to może przeżyję. (Albo rewanż z Hallmanem, jeśli ten wygra w sobotę 😆

  3. Nie wydaje mi się, że ponowne wzięcie przez Piotrka walki z Iaquintą na short notice byłoby dobrym posunięciem. Nawet gdyby znokautował Mustafę w 15 sekund. Al to nie byle chłystek, do którego można podejść z biegu, a Piotrek to nie Donald.

  4. Nie wydaje mi się, że ponowne wzięcie przez Piotrka walki z Iaquintą na short notice byłoby dobrym posunięciem. Nawet gdyby znokautował Mustafę w 15 sekund. Al to nie byle chłystek, do którego można podejść z biegu, a Piotrek to nie Donald.

    To byl z mojej strony oczywiscie zart. Al to dla Pletwy rywal na przyszlosc i to nie ta najblizsza, nawet po pelnych przygotowaniach. Jakos boje sie tej sobotniej walki choc wierze w Piotra i zawsze tak bedzie, bo takiej radosci jaka odczuwalem po zwyciestwie nad Massaranduba nie czulem nigdy ani przedtem, ani potem.

  5. No i cały misterny plan w pizdu… Na szczęście w tej kategorii nie ma problemu z zestawianiem ciekawych walk. Z Melendezem albo Poirierem dobre wojny mogłyby być.

  6. Strasznie mi szkoda tego zestawienia, liczyłem na fajną walkę. Ciekawe kogo teraz dostanie Al. Melendez raczej mało prawdopodobne, chyba że będzie chciał się szybko odbić. Może właśnie Porier? Laquinta mógłby go dobrze przywitać w lekkiej.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.