bobby_Green
(fot. Dave Mandel/Sherdog.com)

Bobby Green musi wycofać się ze starcia z Alem Iaquintą z powodu kontuzji, której nabawił się podczas treningu.Taką informację podał dziś portal MMAFighting.

Na chwilę obecną nie wiadomo jeszcze kto wejdzie w zastępstwo dla Ala. Gala w San Diego będzie miała miejsce 15 lipca. Iaquinta wspomniał, że starcia przeciwko Gilbertowi Melendezowi, Dustinowi Poirierowi czy Efrainowi Escudero byłyby „dobrymi walkami”.

Green w UFC cztery razy wygrywał i tylko raz musiał z oktagonu schodzić pokonany. Jednogłośnie na punkty w ostatnim boju uległ Edsonowi Barbozie. W innej sytuacji jest Iaquinta, który ma cztery zwycięstwa z rzędu, w tym ostatnie zdobyte w kontrowersyjnych okolicznościach z Jorgem Masvidalem.

Gala UFC Fight Night 71 na której Bobby z Alem mieli się zmierzyć, odbędzie się 15 lipca w San Diego, Kalifornii. Walką wieczoru wydarzenia będzie konfrontacja Franka Mira z Toddem Duffeem.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

2 KOMENTARZE

  1. Szkoda ze wypadł ,ale jak dostanie Poriera lub Melendeza będe zadowilony

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.