Agnieszka Niedźwiedź (MMA 10-1), która od grudnia 2017 roku, skupiła się na życiu rodzinnym i pauzuje od walk w klatce, w odpowiedzi na pytania fanów, zdradziła, że może powrócić do zawodowego sportu:

Cały czas pytacie mnie co z moja kariera sportową… Szczerze mówiąc nie mam pojęcia 🤣 Mam dwójkę cudownych dzieciaków i pragnę się nimi troszkę nacieszyć… Ale nie martwcie się MMA zawsze było i będzie częścią mojego życia, jestem bardzo młoda i jeszcze nie powiedziałam ostatniego słowa w klatce 👊🐻

24-letnia Agnieszka Niedźwiedź po 10 wygranych walkach z rzędu, w ostatniej swojej walce przegrała na punkty z Brazylijką Jennifer Maią. Stawką w najważniejszym starciu gali Invicta FC 26 był mistrzowski pas organizacji Invicta FC. Była to pierwsza porażka w karierze 24-letniej Niedźwiedź. Walcząca w kategorii muszej „Kuma”, zwyciężała dla takich organizacji jak MMA Attack, Invicta FC, Cage Warriors czy Fighters Arena.

14 KOMENTARZE

 1. W przeciwieństwie do takiej np pani Owczarz, nic jej nie ujmując oczywiście,

  Agnieszka  lepiej rokuje na przyszłość i szkoda że zawiesiła rękawice na kółku.

 2. W przeciwieństwie do takiej np pani Owczarz, nic jej nie ujmując oczywiście,

  Agnieszka  lepiej rokuje na przyszłość i szkoda że zawiesiła rękawice na kółku.

  Tak właściwie to Owczarz ma 26 lat, także z tym rokowaniem to raczej po równo.

 3. Wczesne macierzyństwo pokrzyżowało jej trochę karierę.Szkoda bo była dobrym prospektem,w wieku 21 lat biła się w INVICTA i wydawało się,że jeszcze 2-3 walki i do UFC a tu teraz trzeba łączyć opiekę nad dwójką dzieci z jakimś zapewne etatem i mieć jeszcze czas i siłę na treningi.

 4. a tu teraz trzeba łączyć opiekę nad dwójką dzieci z jakimś zapewne etatem i mieć jeszcze czas i siłę na treningi.

  min. dlatego nie wierzę w żaden powrót i wznowienie kariery na poprzednio prezentowanym poziomie, prędzej w trzecie dziecko.

 5. Tak właściwie to Owczarz ma 26 lat, także z tym rokowaniem to raczej po równo.

  :najmancoty:

  A Erko Jun ma tyle lat co Gamer to też mają takie same rokowania.

  Przecież Agnieszka była już jedną nogą w UFC i gdyby nie „życiowe perypetie” to pewnie od roku oglądalibyśmy ją w oktagonie. Owczarz nigdy nawet nie otrze się o przymierzanie jej do UFC. Pomijając już kompletnie kwestie kontraktowe z KSW a skupiając się tylko na sportowych.

 6. Zastanawiałem się właśnie ostatnio co się z nią dzieje. Po urodzeniu pierwszego dziecka powinna już dawno być aktywna,a tu cisza. Myślałem,że może jakaś kontuzja lub w ogóle się obraziła na mma. A jednak nie. Drugie dziecko.:roberteyeblinking:

   Taki talent w polskim żeńskim mma. W wieku 22 lat rekord 10-1 i tylko porażka z Maią po 25 minutach. Reprezentantka kat. do 57 kg, którą akurat otworzyło ufc. Świeża dywizja, brak zawodniczek. Brakowało tylko inwestycji, wyjazdu do mocnego teamu, szlifowania formy i salony stały otworem.

  Mam nadzieję, że było to wszystko planowane ,bo jak nie to jej chłop zniszczył karierę. Dwa razy. :yellowcard2::yellowcard2:red card

  Kurczę obawiam się o jej formę po takiej przerwie i dwóch ciążach. Mma poszło do przodu przez te dwa lata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.