Adrian Zieliński nie zrobił limitu wagi piórkowej przed wyczekiwanym rewanżem z Danielem Rutkowskim. Jak informuje organizacja FEN, Zieliński wniósł na wagę 67.2 kilogramów. Tym samym pojedynek traci rangę mistrzowską i odbędzie się na dystansie trzech pięciominutowych rund.

Starcie obu panów ma być walką wieczoru tej gali. Jest to rewanż za walkę na gali Babilon MMA 10, w której zwyciężył Daniel Rutkowski. Stawką starcia na gali FEN 31 miały być pasy mistrzowskie dwóch organizacji MMA w kategorii piórkowej: FEN oraz Babilon.

Zieliński (20-9 MMA) po przegranej z Rutkowskim wystąpił na gali FEN 29, kiedy to ciosami odprawił Danilo Belluardo. Po wygranej w pierwszej rundzie przez TKO, zawodnik ponownie został zestawiony z Rutkowskim (11-2 MMA), czyli obecnym mistrzem dwóch organizacji. Ten po pierwszym pojedynku z Zielińskim walczył dwa razy. Polak wygrał dwa pojedynki na galach organizacji Babilon MMA – obie przez decyzje sędziowskie.

Klub zawodnika, Arrachion Olsztyn zamieścił zdjęcie swojego zawodnika po procesie zbijania wagi:

Jak zwykle nieoceniona i szczera pomoc od Centrum Medyczne MML, dziękujemy🙏🏻🙏🏻 Adrian Zieliński wraca do żywych!! Pit Bull West Coast

Opublikowany przez Arrachion Olsztyn Piątek, 27 listopada 2020

 

16 KOMENTARZE

 1. Niby wielka walka 2 mistrzów w polskim mma ale tak naprawde to tak 'nikogo' że aż smutno się robi. Jeden ciągle płacze że musi robić 66 a on by chciał 70 chociaż był mistrzem w 66 i jeszcze tej wagi nie robi. Drugi niby sympatyczny ale jego styl walki sprowadza się do wciskania przeciwnika w mate przez nieskończoną ilość minut i rund. Nie ma się co dziwić że janusze wolą pajaców i youtubów oglądać.

 2. Żenada. Nie dość, że mało interesujący rewanż, o który tak bardzo Zieliński zabiegał to jeszcze nie robi wagi. Tracę zainteresowanie tym pojedynkiem jeszcze mocniej.

 3. Wygląda jakby dał z siebie wszystko i jeszcze więcej. Zdrówka

  Coś czuje że będzie gwałt na Ardianie.

 4. Coś czuje że będzie gwałt na Ardianie.

  Rutek raczej nie należy gwałcicieli. Ostatnia walka między nimi to pokazała dobitnie, zresztą jak kolega wyżej napisał, obstawiam że będzie się kleił i klincz przy siatce i tak pójdzie całą walka, chyba że zielu na szybko cos w stójce urwie

 5. Wygląda jakby dał z siebie wszystko i jeszcze więcej. Zdrówka

  Wygląda, ze było blisko 😆

  Jurasa mml to nawet z kofida wyleczyło:crazy:

 6. Z jednej strony trochę wkurwiające, że gość który ciśnie o rewanż nie robi wagi, ale z drugiej szkoda chłopa-widać na zdjęciu, że nie walił w chuja tylko starał się zbić. Po tej walce raczej warto pomyśleć o startach w 70. Też mi się wydaje, że Daniel go zniszczy fizycznie, to nie ten przypadek kiedy gość nie robi wagi i wnosi siłę i świeżość do klatki, raczej wygląda jak jedna z dziewczyn w ufc co nie zrobiła wagi i dostała KO w 10 sekund(nie pamiętam nazwiska)

 7. Ile on robi , z 14 kg?

  Coś koło tego napewno, no nic zobaczymy jak ta walka pójdzie, obstawiam że ciężko będzie, kolejne myślę już w 70kg pójdzie

 8. Z jednej strony trochę wkurwiające, że gość który ciśnie o rewanż nie robi wagi, ale z drugiej szkoda chłopa-widać na zdjęciu, że nie walił w chuja tylko starał się zbić. Po tej walce raczej warto pomyśleć o startach w 70. Też mi się wydaje, że Daniel go zniszczy fizycznie, to nie ten przypadek kiedy gość nie robi wagi i wnosi siłę i świeżość do klatki, raczej wygląda jak jedna z dziewczyn w ufc co nie zrobiła wagi i dostała KO w 10 sekund(nie pamiętam nazwiska)

  Tylko, ze on miał kilka miesięcy na zbicie tej wagi… Zrypał i tyle, jego wina.

 9. Widzieliście go na ważeniu? Ledwo na wagę wszedł, oczy i policzki zapadnięte….. Trochę lepiej niż Iza Badurek.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.