ksw aca

Podczas tegorocznej gali Heraklesów wyróżnienie za galę roku powędrowało do organizacji KSW. Marka ta miała jednak silną konkurencję w postaci wydarzenia, które odbyło się pod skrzydłami organizacji ACA.

KSW zostało wyróżnione Heraklesem za galę KSW 53. Było to pierwsze wydarzenie polskiej marki po przerwie związanej z pandemicznymi ograniczeniami. W walce wieczoru gali Mateusz Gamrot w pięknym stylu rozbił Normana Parke’a.

Jedną z konkurencyjnych gal branych pod uwagę przy tegorocznych Heraklesach było ACA 114. Wydarzenie odbyło się 26 listopada w Łodzi. Była to jubileuszowa, dziesiąta impreza organizacji ACA w Polsce. Z tej okazji na karcie walk w 13 pojedynkach pojawiło się aż 10 Polaków.

Gala ACA stanowiła mocną konkurencję dla KSW, o czym – zaraz po odebraniu Heraklesa – w rozmowie z Arturem Mazurem dla serwisu  WP Sportowe Fakty powiedział Wojsław Rysiewski, dyrektor sportowy KSW,

Szczerze mówiąc, gdyby dzisiaj wyczytane byłoby ACA 114, to nie czułbym specjalnego zawodu. Z Bajsangurem (Bajsangur Edelbijew, szef ACA na Polskę – przyp. red.) to nie jest wstyd przegrać. Zdaję sobie sprawę, że wreszcie nadejdzie ten rok, w którym przegramy.

Organizacja KSW została wyróżniona Heraklesem za galę roku po raz dziesiąty. We wcześniejszych latach marka otrzymała statuetki  za następujące wydarzenia:

KSW 52 – Gala Roku 2019
KSW 46 – Gala Roku 2018
KSW 39 – Gala Roku 2017
KSW 36 – Gala Roku 2016
KSW 33 – Gala Roku 2015
KSW 27 – Gala Roku 2014
KSW 23 – Gala Roku 2013
KSW 19 – Gala Roku 2012
KSW 16 – Gala Roku 2011

2 KOMENTARZE

  1. Zdaję sobie sprawę, że wreszcie nadejdzie ten rok, w którym przegramy.

    Tylko wtedy kiedy Ryśkowi spierdoli się ekspres, albo wredni Brazylijczycy dojebią Polsce embargo na dostawy Arabiki.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.