Weteran MMA i brat legendarnego Fedora, Aleksander Emelianenko zawalczy na kwietniowej gali ACA w Moskwie!

Emelianenko (MMA 28-7-1) podczas kwietniowej gali w Moskwie zmierzy się z innym weteranem MMA, walczącym wcześniej w wadze średniej Magomedem Ismailovem (MMA 15-2-1). Będzie to pierwsza walka kontrowersyjnego i popularnego Rosjanina dla organizacja ACA.

38-letni Emelianenko w ostatniej swojej walce, w ringu bokserskim łatwo znokautował siłacza Michaela Koklyaeva. W formule MMA od czasu zwolnieniu w 2016 roku z więzienia, zaliczył 5 zwycięstw i jeden remis. Na liście ofiar Rosjanina znaleźli się Viktor Pesta, Gabriel Gonzaga, Szymon Bajor, Virgil Zwicker oraz Geronimo dos Santos.

Do walki dojdzie 3 kwietnia na gali ACA 107 w stolicy Rosji – Mokswie. Na ten moment, starcie Emelianenko vs Ismailov jest jedyną walką ogłoszoną na tą galę.

22 KOMENTARZE

 1. Dlaczego walczy z typem z wagi sredniej? Moglby z naszym Danielem sie zmierzyc…

  Dokładnie też mnie to zdziwiło, że dostał gościa z MW. W dniu walki będzie to pewnie 100-102kg zalany fatem średni.

 2. Emelinaneko zawalczy na na gali ACA w Moskwie!

  Aleksander Emelinaneko

  starcie Emelinaneko

  to je emelinium, tego nie pomaluje

  Pite było chyba:beczka:

 3. Nie udalo się żeby Kliczki się prały, to chociaż Emelianienki niech się sprawdzą!

  To jest to. Jak Fetor chce pożegnalnej walki w Rosji, to niech go zestawią z bratem, który już nie jest jego bratem. Oglądałbym starcie Yin i Yang. I oczywiście, że #TeamAlex, bo zło musi zwyciężyć.

  :razz:utinlaugh:

 4. Serio? Tyle lat kariery, tyle wybryków na koncie i aby zainteresować czytelnika przy Aleksie wciąż należy dodawać "brat Fedora"?

 5. A ma tylko żółtaczkę.

  No właśnie z tego co twierdzi Baysangur, nie ma. Jest w tym mega stanowczy oraz podkreśla że badania musiały być zrobione w miejscu przez ACA wskazanym, a nie że Aleks jakiś  dokument dostarczył. To info z nowego wywiadu, zdaje się Jara.

 6. No właśnie z tego co twierdzi Baysangur, nie ma. Jest w tym mega stanowczy oraz podkreśla że badania musiały być zrobione w miejscu przez ACA wskazanym, a nie że Aleks jakiś  dokument dostarczył. To info z nowego wywiadu, zdaje się Jara.

  Sluchalem tego wywiadu. Ale skads te ploty sie wziely. I nie chce sie godzic na badania jak zawodnicy chca zeby sie przebadal np nasz Daniel.

 7. Sluchalem tego wywiadu. Ale skads te ploty sie wziely. I nie chce sie godzic na badania jak zawodnicy chca zeby sie przebadal np nasz Daniel.

  Kumam, przynajmniej od Strefy Walk też o tym słyszałem, sek w tym że Baysangur wydaje się być roztropnym gościem, ACA poważna organizacja, a Aleks nie aż takim kąskiem żeby ryzykować aferę jeśli by się okazało, że jednak miał zoltaczke i ktoś się zarazil. Przecież bylliby spaleni wszędzie po za Rosją, nikt poważny by tam nie walczył.

 8. badania musiały być zrobione w miejscu przez ACA wskazanym

  Nie wiem czy dobrze pamiętam (mogę się mylić) ale zdaje się, że była mowa o jakimś moskiewskim laboratorium. SPOILER
  :muttley:

 9. Pierdolenie z tą żółtaczką u Emelianenki Bajor z nim walczył ,Pesta ,Gonzaga , Tony Johnson Jr na WFCA go porozbilal łokciami na dole było mnóstwo krwi i sie nie zaraził , no chyba ze murzyn był wyjątkowo odporny .

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.