Już 15 listopada gala ACA 101, która odbędzie się w warszawskim centrum EXPO XXI. Wydarzenie to będzie obfitowało w bardzo ciekawe zestawienia. Kibice zobaczą walki Piotra Strusa, Daniela Omielańczuka, Aslambka Saidova, Radosława Paczuskiego, Karola Celińskiego i wielu innych, mocnych zawodników. I dlatego właśnie chcemy poznać jakie jest Wasze zdanie odnośnie rozpiski i które zestawienie dla Was jest najbardziej atrakcyjne! Wszystko co wystarczy zrobić, by wygrać 2x podwójne zaproszenia na galę, to napisać w komentarzu odpowiedź na pytanie:

„Który z pojedynków z gali ACA 101 jest według Was najbardziej interesujący?”.

We wtorek o godzinie 20:00 wybierzemy dwóch szczęśliwców, którzy odbiorą wejściówki od samego bohatera walki wieczoru, Piotra Strusa!

KARTA WALK ACA 101
EXPO XXI, Warszawa
15.11.2019, piątek, start godz. 18:00

Walka wieczoru

84 kg: Piotr Strus (14-5) vs Vitaliy Nemchinov (10-1)

Karta główna

93 kg: Daniel Omielańczuk (22-9) vs Denis Smoldarev (14-5)
77 kg: Aslambek Saidov (23-5) vs Elias Silverio (16-4)
93 kg: Radosław Paczuski (2-0) vs Daniel Płonka (0-0)
93 kg: Karol Celiński (16-8) vs Sami Antar (4-1)

Karta wstępna

70 kg: Brian Foster (28-11) vs Amirkhan Adaev (15-3)
66 kg: Dmitry Parubchenko (14-0) vs Lom-Ali Eskijew (15-5)
120 kg: Mateusz Łazowski (1-2) vs Przemysław Dzwoniarek (1-0)
93 kg: Daniel James (9-4) vs Ruslan Magomedov (14-1)
93 kg: Shelton Graves (9-4) vs Alikhan Vakhaev (8-2)
66 kg: Attila Korkmaz (10-4) vs Levan Makashivili (15-2)
77 kg: Kamil Dołgowski (5-0) vs Mark Hulme (7-2)
61 kg: Alexander Peduson (12-3) vs Robert Emerson (19-14)

31 KOMENTARZE

 1. 77 kg: Aslambek Saidov (23-5) vs Elias Silverio (16-4)

  Dlaczego? Bo Aslambek to nasz Kaukaski dzik. Jak można nie zobaczyć go w akcji na naszej, polskiej ziemi?

  Jego rywal, to uwaga! Wg tapology: Elias Silvério is the 14th ranked of 1285 active Russia Pro Welterweights. myślę, że już samo to jest znaczną rekomendacją.

 2. Piotr Strus (14-5) vs Vitaliy Nemchinov (10-1).

  Trzymam kciuki za Strusa, dlatego że nie zesral się i nie został w ciepłym ku…dołku tylko walczy dla ACA z mocnymi rywalami. Reszta niech bierze przykład.

 3. 93 kg: Radosław Paczuski (2-0) vs Daniel Płonka (0-0)


  Bo będą tu największe fajerwerki na gali.

 4. 84 kg: Piotr Strus (14-5) vs Vitaliy Nemchinov (10-1)

  Ponieważ Piotrek od kiedy walczy dla ACA przeszedł niesamowita metamorfozę, daje walki zapierające dech w piersiach,w głowie ewidentnie się poukladalo względem poprzednich walk, i teraz na każdą jego walkę fan MMA powinien czekać z wypiekami na twarzy, bo jego walki to są gwarancję emocji!

 5. 93 kg: Karol Celiński (16-8) vs Sami Antar (4-1)

  Dla mnie jako przeciętnej fanki MMA,ta walka będzie zdecydowanie najciekawsza,ponieważ Karol jest z mojego miasta, i jestem całym sercem za nim, liczę na to że zobaczymy takiego Karola jak wtedy gdy walczył z Kondraciukiem na KSW

 6. Daniel Omielanczuk vs Denis Smoldarev ,obaj konczyli swoje ostatnie pojedynki przez nokaut , to jest waga cięzka a waga ciezka jest nieprzewidywalna jeden cios i leżysz , ale nie bierzcie mnie pod uwagę w tym konkursie bo niestesy i tak w kolejny piątek nie bede mógł przyjechac do Warszawy ,ale gale oczywiscie beda oglądał w tv, komentarz napisalem zeby pokazac ze solidaryzuje sie z Federacja ACA i licze na umacnianie jej pozycji w Polsce .

 7. 93 kg: Radosław Paczuski (2-0) vs Daniel Płonka (0-0)

  Ponieważ jestem ciekway jaką oprawę przygotują kibice Paczulskiego. W Łodzi wypadli zajebiście o wiele lepiej niż kibice ŁKS-u, którzy kibicowali Dajmowsi i Bombie.

 8. Piotr Strus (14-5) vs Vitaliy Nemchinov (10-1)

  Zupełnie inny zawodnik niż w KSW i mega go polubiłem po tej przemianie, nie boi się wyzwań i mam nadzieję, że wygra i spróbuję zaatakować pas.

 9. Najbardziej czekam na walkę: Ruslan Magomedov vs. Daniel James. Ciekawi mnie jak zaprezentuje się Ruslan po tak długiej przerwie spowodowanej wypadkami dopingowymi. Gdy walczył w UFC widziałem w nim szansę na światowe Top 5 wagi ciężkiej. Jeśli się dobrze zaprezentuje chętnie zobaczyłbym jego walkę z Danielem Omielanczukiem na którejś z następnych gal ACA.

 10. Najbardziej czekam na walkę Strusa.

  Odmienił swój wizerunek zawodnika po odejściu z KSW i teraz, po dotychczasowych wojnach w nowej organizacji nie można mu nie kibicować w próbie dojścia na szczyt kategorii.

  Wojna Piotrek!

  Ps. 15go mam 30te urodziny :kiss:

 11. 120 kg: Mateusz Łazowski (1-2) vs Przemysław Dzwoniarek (1-0)

  Najbardziej ciekawi mnie ta walka. Nie spodziewałbym się w niej dużej kalkulacji, raczej myślę że pójdą na żywioł i będą fajerwerki. Łazowski pokazał, że ma czym uderzyć nokautując szybko na poprzednim ACA w Warszawie, a na poprzednim RWC kawał charakteru dając z rywalem jedną z lepszych walk gali, której tempo było większe niż niejednej walki z niższych kategorii. Dzwoniarek kawał chłopa, na razie tylko jedna walka, ale nieźle pokazał się na tle solidnego Piwowarskiego.

 12. Ja z kuzynem raz w roku robimy weekendowy wypad na galę mma (tak- mamy zezwolenia od żon) i w tym roku padło na Warszawę i ACA 101. Będzie to nasza pierwsza gala tej organizacji a zdecydowaliśmy się między innymi dla walki Daniela Omielańczuka. Kibicuję mu od czasów UFC i jak dla mnie jest on najlepszym ciężkim w Polsce. Bilety jeszcze nie zakupione, więc pakiet dwóch  byłby mile widziany (obiecuję, że w przypadku wygranej pieniądze z puli na bilety wydamy w sposób należyty 😉 ).

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.