Aaron Pico wróci do klatki na listopadowej gali Bellator MMA. Utalentowany zawodnik młodego pokolenia zmierzy się z Johnem de Jesusem na gali, która odbędzie się 12 listopada tego roku. Informację na ten temat podał Brett Okamoto z ESPN. Starcie ma odbyć się w limicie kategorii lekkiej, chociaż Pico nie walczył w niej od czasu debiutu w MMA.

Pico (6-3 MMA) udanie odbił się po dwóch porażkach z rzędu i wygrał swoje dwa ostatnie pojedynki. Zawodnik wszystkie swoje walki wygrywał przed czasem. Amerykanin przez wielu specjalistów uważany jest za jeden z największych talentów w MMA – ma on doświadczenie zarówno w boksie jak i zapasach. 24-latek w zawodowym MMA występuje od czerwca 2017 roku.

De Jesus (13-8 MMA) udanie zadebiutował w klatce organizacji na Bellator 244, kiedy to przez decyzję sędziowską zwyciężył z Vladyslavem Parubchenko. Bardziej doświadczony od swojego rywala „Platano” 7 z 13 wygranych w karierze zdobywał przed czasem.

7 KOMENTARZE

 1. Utalentowany zawodnik młodego pokolenia

  uważany jest za jeden z największych talentów w MMA

  :antonio::antonio:

 2. :antonio::antonio:

  Skąd ja wiedziałem, że się przyjebiesz byczku. Przecież to fakty. Prove me wrong.

 3. Skąd ja wiedziałem, że się przyjebiesz byczku. Przecież to fakty. Prove me wrong.

  Bo to jest nagminnie powtarzane od początku jego kariery i tworzy się z niego pół bożka a póki co średnio się to sprawdza patrząc na rekord i to że przeplata wygrane z przegranymi co chwilę.

 4. Skąd ja wiedziałem, że się przyjebiesz byczku. Przecież to fakty. Prove me wrong.

  To jest klasyk:roberteyeblinking:

 5. "De Jesus (13-8 MMA) udanie zadebiutował w klatce organizacji na Bellator 244, kiedy to przez decyzję sędziowską zwyciężył z Vladyslavem Parubchenko."

  Parubchenko? To jakaś dalsza rodzina naszego GOAT'a?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.