Aaron Pico wróci do klatki Bellator MMA na zbliżającej się lipcowej gali. Według źródeł, jeden z najbardziej utalentowanych zawodników młodego pokolenia ma zmierzyć się z Solo Hatley Jr., na gali Bellator MMA, 24 lipca w Mohegan Sun Arena w Uncasville. Organizacja nadal nie potwierdziła oficjalnie tego wydarzenia.

Pico (5-3 MMA) ma na swoim koncie 8 walk w Bellator MMA. W ostatnim pojedynku 23-latek znokautował Daniela Careya w brutalnym stylu. Dla zawodnika był to udany powrót do klatki po dwóch przegranych z rzędu.

Hatley Jr. (8-2 MMA) udanie zadebiutował w Bellator MMA, kiedy to pokonał Gastona Bolanosa przez niejednogłośną decyzją sędziowską. Przed dołączeniem do organizacji prowadzonej przez Scotta Cokera występował w m.in. LFA.

Inną ogłoszoną walką, która ma odbyć się na tej rozpisce jest starcie Sergio Pettisa z Rickym Bandejasem.

12 KOMENTARZE

 1. Przeciwnik 8-2 przegrane z  mistrzami 3-3, 1-1 i 3-2 i jedem 7-1 który nabił to na gościach typu 4-3. Wygrane też na takich gwiazdach typu 0-4.

 2. Przeciwnik 8-2 przegrane z  mistrzami 3-3, 1-1 i 3-2 i jedem 7-1 który nabił to na gościach typu 4-3. Wygrane też na takich gwiazdach typu 0-4.

  :jimcarrey:

 3. Przeciwnik 8-2 przegrane z  mistrzami 3-3, 1-1 i 3-2 i jedem 7-1 który nabił to na gościach typu 4-3. Wygrane też na takich gwiazdach typu 0-4.

  No i?

 4. No i?

  No i to, ze był pompowany jako talent którego świat nie widział, jako przyszły goat, a gość się wykłada co chwilę i raczej wiele nie zawojuje.

 5. No i?

  Jak Pico go poskłada jednym strzałem to i tak żaden wyczyn. Ale jak walka będzie w pełnym dystansie lub Pico wtopi to chyba "Według źródeł, jeden z najbardziej utalentowanych zawodników młodego pokolenia" będzie aberracją.

 6. No i to, ze był pompowany jako talent którego świat nie widział, jako przyszły goat, a gość się wykłada co chwilę i raczej wiele nie zawojuje.

  Czas pokaże.

  Jak Pico go poskłada jednym strzałem to i tak żaden wyczyn. Ale jak walka będzie w pełnym dystansie lub Pico wtopi to chyba "Według źródeł, jeden z najbardziej utalentowanych zawodników młodego pokolenia" będzie aberracją.

  Dla mnie wyczyn. To dalej bicie się w klatce, lol.

 7. jeden z najbardziej utalentowanych zawodników młodego pokolenia

  Wszedłem w ten temat, żeby przeczytać to zdanie :antonio:

 8. Wszedłem w ten temat, żeby przeczytać to zdanie :antonio:

  Doskonale wiecie, że ja nie zawodzę Cohones. Pochodzenia się nie zapomina.

 9. Jak rzadko zgadzam się z kolegom bajo tak tu ma racje. Pico to niewątpliwy talent, tylko za bardzo się podpala, typ co może wygrać z każdym i tak samo przejebać.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.