Młody talent organizacji Bellator MMA, Aaron Pico na wczorajszej gali Bellator 252 zaliczył kolejne efektowne skończenie w swoje krótkiej karierze.

24-letni Pico (MMA 7-3) podczas gali Bellator 252 w Connecticut trafił potężnym ciosem Johna de Jesusa po czym dobił go serią brutalnych uderzeń w parterze. Zanim doszło do skończenia, młody talent Bellatora MMA dominował swojego przeciwnika w klatce raz za razem obalając go i rozbijając w parterze. Było to trzecie zwycięstwo Pico przed czasem z rzędu.

Zobacz również: Pełne wyniki gali i najlepsze akcje Bellator 252

Moment końcowej demolki w walce znajdziecie poniżej:

9 KOMENTARZE

  1. W końcu mu coś Picło w życiu :V Ciekawe czy znowu będzie pompa, że prospekt, talent, prodigy i kurwa przyszły mistrz wszystkiego?

  2. W końcu mu coś Picło w życiu :V Ciekawe czy znowu będzie pompa, że prospekt, talent, prodigy i kurwa przyszły mistrz wszystkiego?

    Ta pompa się nigdy nie skończyła :redford:

  3. To już chyba czas na UFC i świat powinien się przekonać czy Pico to jednak super prospekt czy herbatnik z Geriatora.

  4. Odbudowali chłopa na jakichś gościach z łapanki pod kebabem i znów zaczyna się opowiadanie o wielkim talencie.Wieczny, młody talent jak Paweł Brożek.

  5. potężnym ciosem

    Czekam na artykuł w stylu "nokaut obcierką" lub "stracił przytomność po słabym uderzeniu". Pls mejk maj drim kom czru :gabi_much_love:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.