Scott Coker jest przekonany, że AJ McKee może być „megagwiazdą” organizacji Bellator MMA. Niepokonany zawodnik z doświadczeniem zarówno na amatorskim jak i profesjonalnym szczeblu, aktualnie jest uczestnikiem turnieju w kategorii piórkowej organizacji. W rozmowie z MMA Junkie Coker wypowiedział się na temat talentu Amerykanina i jego potencjału.

Nie chcieliśmy na samym początku rzucać go na głęboką wodę, bo czuliśmy, że jest kimś specjalnym. Musiał wygrać kilka walk. To nie tak, że walczył z taksówkarzami. Bił się z profesjonalistami. On po prostu ciągle się rozwijał.

25-letni McKee teraz może pochwalić się nieskalanym porażką rekordem 17-0. Zawodnik będzie uczestnikiem finału turnieju w kategorii piórkowej organizacji, gdzie zmierzy się z wygranym pojedynku mistrza Patricio Freire i Emmanuela Sancheza. Ci zawalczą w lutym 2021 roku.

Myślę, że on już teraz jest wielką gwiazdą dla Bellatora i ma potencjał na zostanie megagwiazdą organizacji i sportu. To będzie nasza działka żeby go odpowiednio promować. To ekstremalnie inteligentny dzieciak. Dobrze wygląda, jest zbudowany, ma potencjał marketingowy, potrafi się wysłowić. Ma to coś, ten „x-factor”. Niektórzy go mają, niektórzy nie. Na pewno będzie miał szansę zdobycia fanów, gdy zostanie najlepszym na świecie jeśli pokona wygranego starcia „Pitbulla” z Sanchezem w finale turnieju.

AJ do walk przygotowuje się pod okiem swojego ojca, weterana MMA, niezwykle doświadczonego Antonio McKee. W swojej karierze pokonał on m.in. Darrion Caldwell czy Dereka Camposa. 12 z 17 walk zdobywał kończąc rywali przed czasem.

10 KOMENTARZE

 1. To ekstremalnie inteligentny dzieciak. 

  jest laureatem olimpiady matematycznej? równolegle pracuje jako programista, lekarz?

 2. jest laureatem olimpiady matematycznej? równolegle pracuje jako programista, lekarz?

  Nie. Potrafi zawiązać buty bez pomocy osób trzecich i odpowiada pełnymi zdaniami, co z biegu czyni go inteligentem w świecie MMA.

 3. Wyjątkowy zawodnik. Ciekawe kiedy go UFC podkradnie. :arielcry:

  Oby zaraz po wygranej z Pitbullem.

  W UFC by go wyjaśnił jakiś anonimowy gruzińsko-szwedzki trener personalny

  Moim zdaniem w UFC zdobyłby pas. Stawiałbym go w roli faworyta zarówno Volkanovskim, Hollowayem i Magomedsharipovem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.