Nikt nie mówi o uszkodzeniach mózgu w Polsce – Jacek Feldman o tym jak konopie mogą pomóc w regeneracji zawodnikom sportów walki.

Jacek Feldman jest dietetykiem sportowym, specjalistą od dietoterapii, szkoleniowcem oraz autorem artykułów dla czasopism branżowych. Przez dłuższy czas uprawiał czynnie sport biorąc udział w zawodach amatorskich w kickboxingu. Ze względu na zamiłowanie do tego sportu, dążył do połączenia wiedzy z zakresu żywienia i sportów walki by stworzyć idealną metodykę dietetyczną dla fighterów.

Współpracuję z czołowymi polskimi sportowcami zawodowymi (m.in Maciej Sulęcki, Bartosz Fabiński, Marcin Łepkowski, Marcin Prachnio, Jan Błachowicz, Patryk Lipski). Pracuję na co dzień z reprezentantami wielu dyscyplin sportowych: maratończykami, triatlonistami, crossfiterami, piłkarzami.

Gorąco zapraszamy osoby zainteresowane współpracą z Jackiem na stronę feldmannutrition.pl

7 KOMENTARZE

  1. Współpracuję z czołowymi polskimi sportowcami zawodowymi (m.in Maciej Sulęcki, Bartosz Fabiński, Marcin Łepkowski, Marcin Prachnio, Jan Błachowicz, Patryk Lipski). Pracuję na co dzień z reprezentantami wielu dyscyplin sportowych: maratończykami, triatlonistami, crossfiterami, piłkarzami.

    Brzmi jak lista nazwisk  z zeszytu dilera.:fly:

  2. Nie od dziś wiadomo ze Marihuanina leczy raka i wiele innych chorob. Ale nie chcą jej dopuscić do legalnego obrotu bo koncerny Farmaceutyczne by nie zarobiły! Jestem za Legalizacją!!