Nikt nie mówi o uszkodzeniach mózgu w Polsce – Jacek Feldman o tym jak konopie mogą pomóc w regeneracji zawodnikom sportów walki.

Jacek Feldman jest dietetykiem sportowym, specjalistą od dietoterapii, szkoleniowcem oraz autorem artykułów dla czasopism branżowych. Przez dłuższy czas uprawiał czynnie sport biorąc udział w zawodach amatorskich w kickboxingu. Ze względu na zamiłowanie do tego sportu, dążył do połączenia wiedzy z zakresu żywienia i sportów walki by stworzyć idealną metodykę dietetyczną dla fighterów.

Współpracuję z czołowymi polskimi sportowcami zawodowymi (m.in Maciej Sulęcki, Bartosz Fabiński, Marcin Łepkowski, Marcin Prachnio, Jan Błachowicz, Patryk Lipski). Pracuję na co dzień z reprezentantami wielu dyscyplin sportowych: maratończykami, triatlonistami, crossfiterami, piłkarzami.

Gorąco zapraszamy osoby zainteresowane współpracą z Jackiem na stronę feldmannutrition.pl

7 KOMENTARZE

  1. Współpracuję z czołowymi polskimi sportowcami zawodowymi (m.in Maciej Sulęcki, Bartosz Fabiński, Marcin Łepkowski, Marcin Prachnio, Jan Błachowicz, Patryk Lipski). Pracuję na co dzień z reprezentantami wielu dyscyplin sportowych: maratończykami, triatlonistami, crossfiterami, piłkarzami.

    Brzmi jak lista nazwisk  z zeszytu dilera.:fly:

  2. Nie od dziś wiadomo ze Marihuanina leczy raka i wiele innych chorob. Ale nie chcą jej dopuscić do legalnego obrotu bo koncerny Farmaceutyczne by nie zarobiły! Jestem za Legalizacją!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.