W najbliższy weekend fani MMA z Polski będą mieli do wyboru 8 gal MMA których rozpiski oraz informację o poszczególnych transmisjach znajdziecie poniżej:

Fight Nights Global 63: Khamitov vs. Alibekov

Data: piątek, 21 kwietnia 2017, 19:00

Transmisja:  Match TV: Fighter

Organizacja: Fight Nights

Hala: Fetisov Arena

Miejsce: Vladivostok, Russia

Liczba walk w MMA: 9

Rozpiska gali Fight Nights Global 63: Khamitov vs. Alibekov

Walka wieczoru

155 lbs: Magomedsaygid Alibekov (MMA 8-0-0) vs. Kuat Khamitov (MMA 20-4-1) | walka o pas | 5 rund

Karta główna

194 lbs: Vladimir Mineev (MMA 8-1-0) vs. Maiquel Falcão (MMA 37-9-0) | 3 rundy

205 lbs: Sergey Kalinin (MMA 5-3-0) vs. Mikhail Kabargin (MMA 0-1-0) | 3 rundy

185 lbs: Evgeny Shalomaev (MMA 5-0-0) vs. Andreas Michailidis (MMA 8-2-0) | 3 rundy

135 lbs: Kamo Agavyan (MMA 0-0-0) vs. R. Turkan-Surinovich (MMA 0-0-0) | 3 rundy

170 lbs: Gennadiy Kovalev (MMA 16-5-0) vs. Jorge de Oliveira (MMA 8-2-0) | 3 rundy

185 lbs: Konstantin Karaulnykh (MMA 0-0-0) vs. Konstantin Yurchenko (MMA 0-0-0) | 3 rundy

155 lbs: Khushkadam Zavurbekov (MMA 2-0-0) vs. Dmitriy Gorobets (MMA 1-0-0) | 3 rundy

170 lbs: M. Sheikhmagomedov (MMA 0-0-0) vs. Sergey Lesnikov (MMA 0-0-0) | 3 rundy

ONE Championship: Kings of Destiny

Data: piątek, 21 kwietnia 2017, 09:00

Transmisja: Pay Per View

Organizacja: One FC

Hala: Mall of Asia Arena

Miejsce: Manila, Philippines

Liczba walk w MMA: 10

Rozpiska gali ONE Championship: Kings of Destiny

Walka wieczoru

155 lbs: Eduard Folayang (MMA 17-5-0) vs. Ev Ting (MMA 13-3-0) | walka o pas | 5 rund

Karta główna

135 lbs: Kevin Belingon (MMA 14-5-0) vs. Toni Tauru (MMA 11-4-1) | 3 rundy

125 lbs: Danny Kingad (MMA 5-0-0) vs. Muhammad Aiman (MMA 2-1-0) | 3 rundy

125 lbs: Eugene Toquero (MMA 8-4-0) vs. Stefer Rahardian (MMA 4-0-0) | 3 rundy

135 lbs: Chan Rothana (MMA 4-2-0) vs. Xie Bin (MMA 2-1-0) | 3 rundy

115 lbs: Gina Iniong (MMA 4-2-0) vs. Natalie Hills (MMA 2-4-0) | 3 rundy

125 lbs: Michelle Nicolini (MMA 3-1-0) vs. Irina Mazepa (MMA 2-0-0) | 3 rundy

115 lbs: Robin Catalan (MMA 4-3-0) vs. Jeremy Miado (MMA 6-0-0) | 3 rundy

145 lbs: Christian Lee (MMA 5-1-0) vs. Jianping Wan (MMA 2-2-0) | 3 rundy

155 lbs: Honorio Banario (MMA 11-6-0) vs. Jaroslav Jartim (MMA 6-5-1) | 3 rundy

Bellator 178: Straus vs. Pitbull 4

Data: piątek, 21 kwietnia 2017, 23:00

Transmisja: Spike TV, Karta wstępna: Spike.com, Karta główna – Canall+Sport 2 od 3:00

Organizacja: Bellator MMA

Hala: Mohegan Sun Arena

Miejsce: Uncasville, Connecticut, United States

Komentują: Sean Grande, Jimmy Smith

Konferansjer: Michael C. Williams

Liczba walk w MMA: 15

Rozpiska gali Bellator 178: Straus vs. Pitbull 4

Walka wieczoru

145 lbs: Daniel Straus (MMA 25-6-0) vs. Patricio Freire (MMA 25-4-0) | walka o pas | 5 rund

Karta główna

125 lbs: Ilima-Lei Macfarlane (MMA 5-0-0) vs. Jessica Middleton (MMA 2-0-0) | 3 rundy

145 lbs: Dominic Mazzotta (MMA 12-1-0) vs. AJ McKee Jr. (MMA 7-0-0) | 3 rundy

165 lbs: Saad Awad (MMA 19-9-0) vs. Ryan Quinn (MMA 13-6-1) | 3 rundy

Karta wstępna

145 lbs: Blair Tugman (MMA 9-6-0) vs. Tom English (MMA 6-7-0) | 3 rundy

125 lbs: Billy Giovanella (MMA 9-6-0) vs. Josh Ricci (MMA 3-0-0) | 3 rundy

140 lbs: Regivaldo Carvalho (MMA 3-2-0) vs. Jay Perrin (MMA 3-2-0) | 3 rundy

125 lbs: John Lopez (MMA 8-3-0) vs. Remo Cardarelli (MMA 6-5-0) | 3 rundy

265 lbs: Tyrell Fortune (MMA 2-0-0) vs. Branko Busick (MMA 0-0-0) | 3 rundy

195 lbs: Jordan Young (MMA 6-0-0) vs. Tim Caron (MMA 7-0-0) | 3 rundy

165 lbs: Nick Alley (MMA 3-0-0) vs. Kastriot Xhema (MMA 0-0-0) | 3 rundy

150 lbs: Mak Kelleher (MMA 1-3-0) vs. Don Shainis (MMA 2-1-0) | 3 rundy

165 lbs: Kemran Lachinov (MMA 3-2-0) vs. Sam Watford (MMA 2-1-0) | 3 rundy

145 lbs: Shane Manley (MMA 3-2-0) vs. Chris Foster (MMA 10-5-0) | 3 rundy

185 lbs: Ed Ruth (MMA 2-0-0) vs. David Mundell (MMA 6-2-0) | 3 rundy

ACB 58: Young Eagles 17

Data: sobota, 22 kwietnia 2017, 16:00

Transmisja: YouTube / Fite.TV

Organizacja: Absolute Championship Berkut

Miejsce: Khasavyurt, Russia

Liczba walk w MMA: 14

Rozpiska gali ACB 58: Young Eagles 17

Karta główna

125 lbs: Askar Askarov (MMA 8-0-0) vs. Anthony Leone (MMA 15-7-0) | walka o pas | 5 rund

265 lbs: Kurban Ibragimov (MMA 6-2-0) vs. Konstantin Andreitsev (MMA 5-3-0) | 3 rundy

205 lbs: Murad Chunkaiev (MMA 8-3-0) vs. J. Daniel Toledo Canellas (MMA 4-4-0) | 3 rundy

155 lbs: Alim Cherkesov (MMA 9-1-0) vs. Felipe Cruz (MMA 19-3-1) | 3 rundy

155 lbs: Viskhan Magomadov (MMA 4-2-0) vs. Aleksandr Grozin (MMA 7-0-1) | 3 rundy

205 lbs: Khabib Isaev (MMA 2-0-0) vs. Evgeniy Belyaev (MMA 1-2-0) | 3 rundy

185 lbs: Azamat Amagov (MMA 9-0-0) vs. Oleg Olenichev (MMA 7-4-0) | 3 rundy

155 lbs: Magomed-Emin Myatliev (MMA 3-0-0) vs. Oleg Belozerov (MMA 1-0-0) | 3 rundy

135 lbs: Khamid Sultanbiev (MMA 4-4-0) vs. Azamat Kerefov (MMA 5-0-0) | 3 rundy

Karta wstępna

155 lbs: Abdula Abdulaev (MMA 2-2-0) vs. Jonathan Svensson (MMA 5-4-0) | 3 rundy

145 lbs: Akhmadkhan Bokov (MMA 2-0-0) vs. Islam Meshev (MMA 2-1-0) | 3 rundy

205 lbs: Amirkhan Guliev (MMA 5-1-0) vs. Elmar Muradzade (MMA 2-2-0) | 3 rundy

135 lbs: Gadzhimurad Aliev (MMA 5-0-0) vs. German Barsegyan (MMA 2-1-1) | 3 rundy

134 lbs: Saygid Abdulaev (MMA 1-1-0) vs. Firuz Abdulloev (MMA 0-3-0) | 3 rundy

M-1 Challenge 76: Evloev vs. Nevzorov

plakat gali

Data: sobota, 22 kwietnia 2017, 16:00

Transmisja: Eleven Extra od 19:00, M1Global.tv / Match TV: Fighter

Organizacja: M-1 Global

Hala: Sports Palace „Nagas”

Miejsce: Nalchik, Russia

Liczba walk w MMA: 10

Rozpiska gali M-1 Challenge 76: Evloev vs. Nevzorov

Walka wieczoru

135 lbs: Movsar Evloev (MMA 6-0-0) vs. Alexei Nevzorov (MMA 12-2-0) | walka o pas | 5 rund

Karta główna

145 lbs: Khamzat Dalgiev (MMA 8-1-0) vs. Heliton dos Santos (MMA 15-5-0) | 3 rundy

145 lbs: Timur Nagibin (MMA 8-2-0) vs. Diego D’Avila (MMA 18-5-0) | 3 rundy

135 lbs: Sergey Morozov (MMA 6-2-0) vs. Fabricio Sarraff (MMA 22-9-0) | 3 rundy

205 lbs: Ilya Bochkov (MMA 2-0-0) vs. Rene Hoppe (MMA 6-0-0) | 3 rundy

170 lbs: Khamzat Sakalov (MMA 5-1-0) vs. Javier Fuentes (MMA 9-4-0) | 3 rundy

Karta wstępna

145 lbs: Zalimbeg Omarov (MMA 7-2-1) vs. Elnur Veliev (MMA 6-0-1) | 3 rundy

155 lbs: Abubakar Mestoev (MMA 4-0-0) vs. Anatoly Liagu (MMA 5-1-0) | 3 rundy

265 lbs: Evgeniy Goncharov (MMA 5-3-0) vs. Daniil Arepyev (MMA 6-1-0) | 3 rundy

170 lbs: Ingiskhan Ozdoev (MMA 2-3-0) vs. Alexey Valivakhin (MMA 8-5-0) | 3 rundy

Brave CF 5

plakat gali

Data: sobota, 22 kwietnia 2017, 10:00

Transmisja: podobno na YouTube

Organizacja: Brave Combat Federation

Hala: National Sports Club of India

Miejsce: Mumbai, India

 

Liczba walk w MMA: 9

Rozpiska gali Brave CF 5

Walka wieczoru

170 lbs: Carl Booth (MMA 7-1-0) vs. Tahar Hadbi (MMA 13-6-0) | 5 rund

Karta główna

145 lbs: Gary Mangat (MMA 9-1-0) vs. Abdul Muneer (MMA 6-2-0) | 3 rundy

135 lbs: Aziz Julaidan (MMA 3-2-0) vs. Mohd Farhad Rafiq (MMA 8-2-0) | 3 rundy

145 lbs: Alejandro Martinez (MMA 2-1-0) vs. Paulo Bananada (MMA 22-11-0) | 3 rundy

135 lbs: Ahmed Faress (MMA 13-2-0) vs. Bharat Khandare (MMA 5-1-0) | 3 rundy

135 lbs: Hamza AlKooheji (MMA 5-1-0) vs. Chaitanya Gavali (MMA 6-3-0) | 3 rundy

145 lbs: Rolando Dy (MMA 8-4-0) vs. Nelson Paes (MMA 3-2-0) | 3 rundy

155 lbs: Hardeep Rai (MMA 0-0-0) vs. Arnan Chaiyasan (MMA 0-0-0) | 3 rundy

155 lbs: Alex da Silva (MMA 18-0-0) vs. Jakub Kowalewicz (MMA 8-3-0) | 3 rundy

GMC 11

plakat gali

Data: sobota, 22 kwietnia 2017, 15:00

Transmisja: iPPV (Fite.tv)

Organizacja: German MMA Championship

Hala: Europahalle

Miejsce: Castrop-Rauxel

 

Liczba walk w MMA: 13

Rozpiska gali GMC 11

Walka wieczoru

170 lbs: David Zawada (MMA 13-3-0) vs. Andreas Stahl (MMA 10-3-0) | 3 rundy

Karta główna

170 lbs: Selim Agaev (MMA 9-2-0) vs. Ozan Aslaner (MMA 4-0-0) | 3 rundy

126 lbs: Kamila Porczyk (MMA 2-0-0) vs. Anita Doganova (MMA 1-0-0) | 3 rundy

185 lbs: Daniel Dörrer (MMA 6-5-0) vs. Tim Richter (MMA 7-3-0) | 3 rundy

154 lbs: Mert Oezyilidirim (MMA 5-0-0) vs. M. Trabelsi (MMA 6-2-0) | 3 rundy

Karta wstępna

205 lbs: Dawid Baziak (MMA 10-7-0) vs. Jacek Adamczyk (MMA 3-1-0) | 3 rundy

265 lbs: Hatef Moeil (MMA 1-2-0) vs. Martin Langner (MMA 0-0-0) | 3 rundy

146 lbs: Ömer Solmaz (MMA 4-0-0) vs. Eugen Dell (MMA 3-2-0) | 3 rundy

134 lbs: Said Eidi (MMA 2-2-0) vs. Manuel Bilić (MMA 9-4-0) | 3 rundy

185 lbs: Aleksandar Djukic (MMA 2-2-0) vs. Florian Kopiec (MMA 0-0-0) | 3 rundy

146 lbs: Giuseppe Correra (MMA 0-5-0) vs. Jarno Errens (MMA 1-1-0) | 3 rundy

134 lbs: Ajmal Sultani (MMA 0-2-0) vs. Guy Da Silva (MMA 1-0-0) | 3 rundy

126 lbs: Mandy Böhm vs. Johanna Ropertz | 3 rundy

UFC Fight Night 108: Swanson vs. Lobov

plakat gali

Data: niedziela, 23 kwietnia 2017, 00:00

Transmisja: 00:00 karta przedwstępna – UFC Fight Pass, 2:00 – karta wstępna – UFC Fight Pass, 4:00 – karta główna – Extreme Sports Channel

Organizacja: Ultimate Fighting Championship

Hala: Bridgestone Arena

Miejsce: Nashville, Tennessee, United States

 

Liczba walk w MMA: 13

Rozpiska gali UFC Fight Night 108: Swanson vs. Lobov

Walka wieczoru

145 lbs: Cub Swanson (MMA 24-7-0) vs. Artem Lobov (MMA 14-12-1) | 5 rund

Karta główna

155 lbs: Al Iaquinta (MMA 12-3-1) vs. Diego Sanchez (MMA 27-9-0) | 3 rundy

205 lbs: Ovince St. Preux (MMA 19-10-0) vs. Marcos Rogério de Lima (MMA 15-4-1) | 3 rundy

135 lbs: John Dodson (MMA 18-8-0) vs. Eddie Wineland (MMA 23-11-1) | 3 rundy

155 lbs: Joe Lauzon (MMA 27-12-0) vs. Stevie Ray (MMA 20-6-0) | 3 rundy

170 lbs: Jake Ellenberger (MMA 31-12-0) vs. Mike Perry (MMA 9-1-0) | 3 rundy

Karta wstępna

185 lbs: Thales Leites (MMA 26-7-0) vs. Sam Alvey (MMA 30-8-0) | 3 rundy

125 lbs: Dustin Ortiz (MMA 16-6-0) vs. Brandon Moreno (MMA 13-3-0) | 3 rundy

155 lbs: Scott Holtzman (MMA 9-2-0) vs. Michael McBride (MMA 8-2-0) | 3 rundy

115 lbs: Jessica Penne (MMA 12-4-0) vs. Danielle Taylor (MMA 8-2-0) | 3 rundy

155 lbs: Bryan Barberena (MMA 12-4-0) vs. Joe Proctor (MMA 11-4-0) | 3 rundy

135 lbs: Cindy Dandois (MMA 8-2-0) vs. Alexis Davis (MMA 17-7-0) | 3 rundy

125 lbs: Hector Sandoval (MMA 13-3-0) vs. Matt Schnell (MMA 10-3-0) | 3 rundy

MMAStore-at-MMARocks_MMA02

49 KOMENTARZE

  1. Nie jestem pewien co do godziny startu One Championship, gdyby ktoś mógł pomóc byłbym wdzięczny

    poprzednie gale w filipinach zaczynaly sie od 13 ale jak jest tera to nie wiem

  2. Strona One podaje start za niecałe 2 godziny, czyli o 13.  Ale to prelimsy nie transmitowane.  Transmisja od 14:30

  3. @defthomas jeszcze Pancrase 286 będzie. Transmisja na FP.

    Sun, Apr 23, 2017 8:00AM(naszego czasu)

    Karta główna:

    Takasuke Kume vs Matija Blazicevic

    Akira Okada vs Kazuki Tokudome

    Kenta Takizawa vs Shuichi Kanda

    Isao Kobayashi vs Marko Burusic

    Takashi Sato vs Anton Radman

    Shohei Masumizu vs Takeshi Kasugai

    Koyomi Matsushima vs Yojiro Uchimara

    Daichi Kitakata vs Ryo Hatta

    Genpei Hayashi vs Yusaku Inoue

    Kosuke Terashima vs Nobuki Fujii

    Kyosuke Yokoyama vs Suguru Nii

    Toru Ogawa vs Alex Okabe

    Yuta Nakamura vs Hiroyuki Tetsuka

  4. Co weekend jest tyle gal że każdy znajdzie coś dla siebie :-). O i Bellator robi galę na więcej niż 4 walki 😆

  5. @defthomas jeszcze Pancrase 286 będzie. Transmisja na FP.

    Sun, Apr 23, 2017 8:00AM(naszego czasu)

    Karta główna:

    Takasuke Kume vs Matija Blazicevic

    Akira Okada vs Kazuki Tokudome

    Kenta Takizawa vs Shuichi Kanda

    Isao Kobayashi vs Marko Burusic

    Takashi Sato vs Anton Radman

    Shohei Masumizu vs Takeshi Kasugai

    Koyomi Matsushima vs Yojiro Uchimara

    Daichi Kitakata vs Ryo Hatta

    Genpei Hayashi vs Yusaku Inoue

    Kosuke Terashima vs Nobuki Fujii

    Kyosuke Yokoyama vs Suguru Nii

    Toru Ogawa vs Alex Okabe

    Yuta Nakamura vs Hiroyuki Tetsuka

    Schludniej i szybciej byloby jakbys napisal no name vs no name i podal liczbe walk :fjedzia:

  6. @defthomas jeszcze Pancrase 286 będzie. Transmisja na FP.

    Sun, Apr 23, 2017 8:00AM(naszego czasu)

    Karta główna:

    Takasuke Kume vs Matija Blazicevic

    Akira Okada vs Kazuki Tokudome

    Kenta Takizawa vs Shuichi Kanda

    Isao Kobayashi vs Marko Burusic

    Takashi Sato vs Anton Radman

    Shohei Masumizu vs Takeshi Kasugai

    Koyomi Matsushima vs Yojiro Uchimara

    Daichi Kitakata vs Ryo Hatta

    Genpei Hayashi vs Yusaku Inoue

    Kosuke Terashima vs Nobuki Fujii

    Kyosuke Yokoyama vs Suguru Nii

    Toru Ogawa vs Alex Okabe

    Yuta Nakamura vs Hiroyuki Tetsuka

    Dzięki dodam niedługo 🙂

  7. orietujesz sie ktora to walka z kolei?

    Eduard Folayang vs. Ev Ting

    Kevin Belingon vs. Toni Tauru

    Danny Kingad vs. Muhammad Aiman

    Eugene Toquero vs. Stefer Rahardian

    Chan Rothana vs. Xie Bin

    Gina Iniong vs. Natalie Hills

    Michelle Nicolini vs. Irina Mazepa

    Robin Catalan vs. Jeremy Miado

    Christian Lee vs. Jianping Wan

    Honorio Banario vs. Jaroslav Jartim

    Teraz skończyła się walka Rothana z Binem, która rozpoczynała main card

  8. Eduard Folayang vs. Ev Ting

    Kevin Belingon vs. Toni Tauru

    Danny Kingad vs. Muhammad Aiman

    Eugene Toquero vs. Stefer Rahardian

    Chan Rothana vs. Xie Bin

    Gina Iniong vs. Natalie Hills

    Michelle Nicolini vs. Irina Mazepa

    Robin Catalan vs. Jeremy Miado

    Christian Lee vs. Jianping Wan

    Honorio Banario vs. Jaroslav Jartim

    Teraz skończyła się walka Rothana z Binem, która rozpoczynała main card

    dziwne bo na lv bet Banario jeszcze mozna obstawiac

  9. dziwne bo na lv bet Banario jeszcze mozna obstawiac

    Jak zawsze jakieś roszady przeprowadzane w ostatniej chwili :siara:

  10. Wojtek pofatygował się do Castrop-Rauxel na GMC by zrobić relacje i wywiady :razz:enn:

    SPOILER

    Pewnie jeszcze pojawią się z Adamczykiem, Baziakiem czy Dawidem Zawadą

  11. Kuba jednogłośne zwycięstwo. Walka fajna, wyrównana. I szacunek za przetrwanie tego wysokiego kopnięcia. 😎